reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

I jeszcze cos o sobie bo w sumie nic nie napisałam...
Mam na imie Gosia. Pochodze z mazowsza Rok temu skonczyłam zarzadzanie ( specj. inwestycje i nieruchomości) na UG w Sopocie. Pracowałam w biurze nieruchomości w trojmiescie. Po slubie przenieslismy sie z mężem w jego strony. Teraz mieszkamy na podlasiu, w okolicach łomży. Opieka nadmalenstwem wypełania mi cały czas. Jak troche sie odchowa rozejrze sie za jakas praca, ale w tym kryzysie to nic nie wiadomo...
 
reklama
I tez sie łapie za uszko...czytałam w kilku juz zrodlach ze to ząbki...widac juz białą kreseczke w miejscu jedyneczki ale sie jeszcze nie wyrzneła

ja nic nie widzialam u Oliwiera nie mial nawet napuchnietych dziąseł. zauważyłam dopiero jak się łyżeczka zaczeła dziwnie zaczepiać w buzi. a dzisiaj to już czułam jak mu smarowałam dziąsła i nawet poczułam co to znaczy ugryzienie w paznokcia- bolało!:szok:

Oliwier od wczoraj mi gorączkuje i nie wiem teraz czy to jeszcze po szczepieniu czy się przeziębił:-(
 
Madziula a lekarz nie dal ci nic na gorączkę dla małego?Jak byłam z Liliana to lekarz przepisał mi czopki i mówił ze w razie gorączki podać:-(
 
kasia- właśnie nie. podaje mu syrop nurofen bo nie mam czopków. mialam wczoraj kupic to mnie facet wkurzył w aptece bo on nie ma wydać i mi nie sprzeda.:wściekła/y:
 
Hej, dziewczyny, ostanio zauważyłam że Majka jak leży na boku to wygina się we wszystkie możliwe strony - rogalik i jakieś inne dziwne pozy. Czy Wasze pociechy też tak mają?
 
moj synek jak lezy na boku to tez wygina sie jak tylko moze, az strach patrzec chwilami, powygina sie pokombiuje i hops juz jest na brzuszku :) chociaz teraz juz o wiele lepiej mu to wychodzi, z wieksza gracja hehe na poczatku jakos mu sie staralam pomoc ale kolezanka mi powiedziala zebym nie probowala go prostowac ani nic, dziecko sobie krzywdy nie zrobi takimi eksperymentami co najwyzej my mozemy
 
reklama
drogie Mamusie,
czy wasze maleństwa też mają problem z zasypianiem w dzień w łóżeczku? Jakis czas temu moją Oliwke odzwyczaiłam od wózka i już tak ładnie sama spała w łóżeczku...ale od kilku dni kłade ja nawet jestem przy niej nawet juz nieraz suszarke włączam bo to zawsze pomagało jak coś a ona i tak nie moze zasnąc nawet gdy jest strasznie śpiaca. i znowu położe ją na chwilkę do wózka zeby chociaż się bardziej uspokoiła minute pojeżdżę i juz śpi... Może to ząbki...albo juz nie wiem co. Macie jakieś rady na to? później pewnie trudniej będzie ją odzwyczaić jak znowu się przyzwyczai... ehhhh
 
Do góry