reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

Marta ja tak miałam tylko z prawej strony i cholernie bolało.
często siedziałam we wannie z dość ciepłą wodą i przeszło.
jak będziesz u ginekologa na kontroli to powiedz mu o tym...
 
reklama
marta- ja jestem tez po cesarce ale zgrubienia niema ale za to boli mnie po prawej stronie blizny ,mam wizyte dopiero w piatek wiec czekam a ty tez powiedz swojemu lekarzowi o tym bo cos jest nie tak.pozdrawiam
 
Oj mnie tez od pewnego czasu boli z lewej strony blizny to takie klucie - szcezgolnie gdy np sie podnosze z lozka. Co to moze byc? Mam lekkiego stracha czy czasem to nie wina noszenia fotelika z dzieciaczkiem:baffled:
 
KarinaNieZie, welonka12 - mnie w pierwszym tygodniu po cc również dokuczał ból głównie przy wstawaniu lub dźwiganiu Mariki. Ból lokalizował się po prawej stronie na końcu blizny i odczuwałam go jak mocne pieczenie, szczypanie... jakby mnie ktoś skalpelem znów traktował :baffled:. Ból minął mniej więcej po tygodniu. No niestety u mnie pojawiło się dla odmiany :crazy: zgrubienie tym razem z lewej nad blizną :wściekła/y:. Na kontroli pokażę lekarzowi ciekawe co on na to...
 
no właśnie pytałam położną czy jest takie coś to wręcz na krzyczała na mnie że po co ! to samo sie zagoi :baffled:i nie będzie widać:dry:...A ja wiem że i tak widać bo już jedną cc miałam i tak widać i tak..Chociarz teraz mnie lepiej zszyli niż poprzednio to może nie będzie tak zle:happy2:
 
reklama
Dzwoniłam dziś do przychodni umówić Adasia na 1 szczepienie i niewiem jakie wybrać czy skojarzone czy raczej nie dziewczyny lepiej jest skojarzoną dać? bo niemam pojęcia co zrobić no i taka szczepionka 150 zł.kosztuje:szok::crazy: zdzierstwo totalne i to o dzieci chodzi:no::baffled:
 
Do góry