reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

Kinga- twoja malutka zawsze była do przodu przed naszymi :tak: Tagże wcale wcale się nie dziwię że juz powoli chodzi :-):-)jak nasze pełzały albo i jeszcze nie to twoja już jak meserszmit popierdzielała raczkując :-D:-D:-D tak spryciula ,będzie wysportowana :-D:-D:-D

Jutro jedziemy z Adasiem do babci Julia tam na nas czeka :-):-),już się stęskniłam za nia:szok: jest u babci od poniedziałku a ja już tęsknie :tak:
 
reklama
ccaroline ja praktycznie nei chodzilam z lucja za raczki. zaczelo sie od tego ze stala sama bez trzymania coraz dluzej, potrafila minute stac sama..pozniej zaczela kucac i sie podnosic sama bez trzymania sie czegokolwiek...no i 20 czerwca, tydzien po tym jak skonczyla 9 miesiecy zrobila pierwszy kroczek....na drugi dzien juz 2-3 po kilku dniach to pol pokoju potrafila przejsc. Od poczatku strasznie narwana do chodzenia, upadla - od razu ciach na gore i szla...bardzo jej sie to spodobalo. Nie czworakuje juz praktycznie bo szybciej przemieszcza sie na nogach. Napatrzyla sie chyba na brata :p tak myslalam ze jakos w tych rejonach zacznie chodzic bo zaczela raczkowac 2 dni przed skonczeniem 6 miesiaca, a igor tez 3 miesiace po tym jak zaczal raczkowac to zaczal chodzic.
a ty jak sie czujesz? podziwiam ze od razu 2gie sobie sprwiliscie :) dla mnie 3 lata to akuratna roznica wieku :)


Czuję się dobrze :) na razie specjalnych dolegliwości nie mam, prócz tego, że jestem senna. Może być ciężko na początku, ale pocieszam się tym, że będzie rodzeństwo i zarazem wychowamy dwójeczkę :) Fajnie jakby była córeczka ale zobaczymy :)
 
Cześć mamusie :) chciałam się pochwalić, że Dawidek będzie miał rodzeństwo :) ogromnie się cieszymy, to dopiero początek ciąży, mam nadzieję, że wszystko przebiegnie tak jak przy Dawidku. A jak u Was nie planujecie maleństw? Pozdrawiam.

ccaroline gratulacje :-) a w ktorym cyklu sie udalo??
 
ccaroline gratulacje :-) a w ktorym cyklu sie udalo??

Udało się nam za pierwszym razem, aż sama się dziwię :) do lekarza wybieram się za dwa tygodnie, myślę, że wcześniej nie ma po co się spieszyć. Najważniejsze aby maleństwo było zdrowe!

Kochane, a czy byłyście ze swoimi szkrabami na basenie? Dawidek był jeden raz z tatusiem, dzisiaj wybieramy się wszyscy razem do Aquaparku, jeszcze tam nie byliśmy, ale z opisu wynika, że ciekawe miejsce, wrzucam link. Pozdrawiam wszystkich!!

AQUAPARK na Mazurach k Olsztyna Termy Medical WARMIA PARK - Park Wodny Pluski, brodzik dla dzieci, baseny, tężnie solankowe, groty zakochanych, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa
 
ccaroline85 fajny ten aquapark:-) My jeszcze nie bylismy na basenie ale od dawna juz sie nad tym zastanawiam, moj maly uwielbia wode:-D bylby w siodmym niebie:-D Tylko boje sie tego chloru tam bo on jest alergikiem i zastanawiam sie czy ten chlor by go nie uczulil:-(
 
Kochane, a czy byłyście ze swoimi szkrabami na basenie? Dawidek był jeden raz z tatusiem, dzisiaj wybieramy się wszyscy razem do Aquaparku, jeszcze tam nie byliśmy, ale z opisu wynika, że ciekawe miejsce, wrzucam link. Pozdrawiam wszystkich!

My byliśmy już na basenie.Mała miała ubaw na całego.Liliana uwielbia wodę i nawet jak w oczy naleci to jest uśmiech na twarzy :-)
 

Załączniki

  • DSCI2165.jpg
    DSCI2165.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 27
  • DSCI2159.jpg
    DSCI2159.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 17
reklama
Do góry