reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

udało mi się zrobić fotke
 

Załączniki

  • SPA52588.jpg
    SPA52588.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Moniap idź lepiej z tym do lekarza wygląda jak pleśniawka Julka je miała od lizania dywanów gdy zaczęły wychodzić jej zęby
Ccaroline moje gratulacje!!!:-)
Ja na razie nie planuję rodzeństwa dla Julci bo od września rozpoczynam staż na nauczyciela dyplomowanego a trwa on 3 lata, mój M. za to już by chciał bo uważa że jedynaczki są okropne (a ja jestem jedynaczką:-D)
Moja Julka obecnie jest wszędobylska raczkując goni psa aż musimy go przed nią ratować, staje w łóżeczku trzyma się jedną rączką i chodzi przy tapczanie. Szuflady ją jeszcze nie interesują za to zbiera najdrobniejsze paprochy z podłogi i bacznie się im przygląda.
Pozdrawiam wszystkie.
 
hejka dziewczyny co tam u was?? matko dawno mnie tu nie było brak czasu :-D:-D
Kate bush- żyjesz kochana??/
Monpap-sliczne ząbki a:tak::tak:
iławianka-móej to do szuflad pierwszy wywali wszystko do czysta :-D:-D i sobie idzie a ja zbieram i tak w kółko kurcze :-D:-Dmusze jakieś zabezpieczenia kupić :-D


a u nas ok mały śpi juz od jakiegoś miesiąca w pokoju z Julia ,i śpi ślicznie :-):-) juz nie je w nocy tylko nad ranem 300ml, wsunie :-):-):-)

musze częściej tu zaglądać bo mam mega zaległości :-D:-D
 
Widzę że nie jesteśmy same moja mała też wszystko wywala z szuflad, szczególnie uwielbia moje książki i zeszyty, wtedy jest zadowolona i gryzie moje kapcie :/ cały dzień za nią chodzę chyba też pomyślę o jakiś zabezpieczeniach na szafki.
 
Asiak - co do papci to też tak mój robi ale nie chce rzuć nowych tylko stare hiihih:-D:-D a tew zabezpieczenia są dobre już poprosiłam siostrę w ikea mi kupi i przywiezie mam dość tego zbierania :-D:-D
 
ja zabezbieczenia na szuflady juz pozakladalam, bo mala ciagle wysuwala i wsuwala je, i kilka razy przyczasla paluchy:wściekła/y:, ale bylo placzu:-(. I paprochy zbiera, jak maly odkurzacz:baffled:.
 
u nas to samo wciąż paluchy kleszczy i drzwitrzkami trzaska od szafki a najleprze jest to że idzie na czworaka do kibelka i strzela klapą od sedesu sobie po palcach i robi jakieś dziwne miny ; biega za psem który niebardzo ma ochotę się gonić i wchodzi pod łóżko a Oskar położy się na podłodze i krzyczy by wszedł .
 
reklama
A jak u was z gaworzeniem u maluchów? ja dzisiaj śpiewałam Dawidkowi "kółko graniaste" a Dawidek na to KóKO hehe super to wyglądało, coraz więcej próbuje powtarzać.
 
Do góry