reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

reklama
ccaroline85 gratuluje :-D
Ja tez planuje drugie ale jeszcze nie teraz :-) moze za dwa lata ;-)
U nas troche lepiej, chyba kryzys minol:-)Skonczyly sie wrszcie problemy z usypianiem ;-) Wszystko przeszlo tak z dnia na dzien, ale sie ciesze...:-) teraz usypianie trwa kilka minut a nie kilka godzin:-D No i moj maly wreszcie zaczol sam siadac:-) probuje tez stawac w lozeczku ale narazie tylko kleczy;-) Nie moge sie juz doczekac az zacznie chodzic :-D
Tylko odwidzialy mu sie cos moje obiadki:dry: i od kilku dni jestesmy na sloiczkach :sorry2:bo nic innego nie chce tknac:baffled: Na widok ziemniaka go trzepie i nic nie zje co mu przygotuje. Nie wiem czemu sie tak dzieje moze sie przejadl tym wszystkim? :confused: Co o tym myslicie? mialayscie podobna sytuacje?
 
ccaroline85 gratuluje :-D
Ja tez planuje drugie ale jeszcze nie teraz :-) moze za dwa lata ;-)
U nas troche lepiej, chyba kryzys minol:-)Skonczyly sie wrszcie problemy z usypianiem ;-) Wszystko przeszlo tak z dnia na dzien, ale sie ciesze...:-) teraz usypianie trwa kilka minut a nie kilka godzin:-D No i moj maly wreszcie zaczol sam siadac:-) probuje tez stawac w lozeczku ale narazie tylko kleczy;-) Nie moge sie juz doczekac az zacznie chodzic :-D
Tylko odwidzialy mu sie cos moje obiadki:dry: i od kilku dni jestesmy na sloiczkach :sorry2:bo nic innego nie chce tknac:baffled: Na widok ziemniaka go trzepie i nic nie zje co mu przygotuje. Nie wiem czemu sie tak dzieje moze sie przejadl tym wszystkim? :confused: Co o tym myslicie? mialayscie podobna sytuacje?
chyba się poprostu przejadł i potrzebuje czegoś nowego może zrób mu coś czego długo nie dostał ;a u nas jest odwrotnie kiedyś jadł ze słoiczków a teraz nie ma mowy by mu coś przemycić
 
Witajcie dziewczyny. mojemu synkowi zrobiła się dziwna narośl na języku ma ok centymetra i jasno żółty kolor. nie wiem czy iść z tym do lekarza. Może któraś z was miała podobny problem. dodam że Aduś wczystko bierze do buźki i liże nawet dywany może to od tego?:confused::confused::confused::confused:
 
reklama
Do góry