reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

Loonka dzieki za pocieszenie;)

Krakowianka no w koncu sie odezwalas a brzusio juz pokazny gratki:)

babydoll oooo i Ty "wrocilas":) ale za to jakie zgrabne 98 cm:p
 
reklama
dziewczyny przeslicznie, tak porownujac Wasze brzuszki to ja tak gdzies po srodku sie lokuje heh, ani kawalerka ani willa u mnie zwykly domek heh albo niezwykly bo w koncu moj Dzic tam mieszka heh :-D
 
Jak mimo popatrzec na takie piękne brzusie:laugh2:

Patrysia Ty to zgrabna jestes ale brzusio to Ci wywalilo :) i te 6kg co masz na plusie to chyba tylko brzus hihih:-)

Krakowianka ja tez nie powiedzialabym,że masz 92kg !!! :-psuperrrr

Babydoll ładnie i zgrabnie :-)

Ja juz mam 5kg na plusie ale w pon wizyta wiec ciekawe ile mi przybylo.... ja tez musze sie zmierzyc z ciekawosci
 
Zmotywowałyście mnie(w poprzedniej też mierzyłam i zapomniało mi sie w tej hehe)i szok 96 cm na wysokości pepka :0 to ile ja będe mieć przed porodem :0

EDIT:a tu brzuchalek(jutro kończe 22 tc) :)




wow ale wielki, ja mam dzisiaj też 22 tc ale nie jest taki duży
daria gdzie ten Twój brzuszek, musiałaś być strasznie szczupła przed ciążą co?
Krakowianka nie powiedziałabym, ze tyle ważysz
babydoll śliczne mieszkanko
u mnie przybyło +7,4 przez tydz 1,9 kg oj chyba przekroczę magiczne 15 kg, idę pstrykną fotkę
 
Ostatnia edycja:
reklama
wrzucam focie mojej córeczki z dzisiejszego badania , domyślam się tylko , że to buźka i rączka , ale nie jestem do końca pewna :) waga 655gr , a termin wg usg na 12.09 , a wg OM na 21.09
laugh.gif

 
Do góry