reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

aniam- no no kawał faceta:-D:-D a kiedy następna wizyta? bo jeśli szanse na obrócenie małego są bardzo małe, to pewnie ustalicie jakiś termin cc...

ja obawiam się, że moja ola może mieć podobna wagę... w końcu 3 tygodnie temu liczyła sobie ponad 3 kg:szok:
 
reklama
ewa - ginka mi powiedziała że mam zadzwonic do szpitala i sie dowiedziec jak to jest u nich .. w jednych się umawiasz a sa i takie gdzie dopiero jak się coś zaczyna dziac .. może licza do samego końca ze sie obkręci .. wiec zadzwonie jutro do babki ze szkoły rodzenia i niech mi powie jak to u nich jest..
 
Aniam - ciekawe z jaka faktycznie waga sie urodzi Twoj Szymonek...
Gabrysie oceniali na duzo mniejsza a urodzila sie sredniaczkiem - 3120. Teraz tez synek na duzego nie wyglada mysle ze tez bedzie wazyl wiecej niz to wynika z pomiarow - tlumacze sobie ze moze to wynika z mojej budowy:confused: zobaczymy.

Dzis zdwonila ginka i mam sie stawic do szpitala 21 -go czyli dzien wczesniej niz mam oplanowane cc. No i musze jeszcze zalatwic sobie konsultacje u anestezjologa.

Z tymi cc to okropnosc. Ciagle zakazy, zmuszanie.... Nie pochwalam cc na zyczenie ale to osobista sprawa kazdej kobiety, jak chce to niech placi - nie widze w tym niczego nie etycznego.
 
aniam jak twój Szymcio zapowiada sie na takiego dużego to ja z chęcią odkupię od ciebie za małe ciuszki bo moja panienka to zapowiada się maksymalnie na 2900:-)
 
Karina - całkowiecie się z Tobą zgadzam , fajnie tak zaplanowane co do dnia .. hi hi .. oby tylko mały nie zrobił niespodzinki i nie pchał się wcześniej na świat
 
No to już się dowiedziałam jak to u mnie w szpitalu jest z CC.. jeśli się zacznie przed terminem a wiem że dzidzia pupą do swiata to jade od razu i nie czekam na nic .. no bo tak to mówią żeby sie nie spieszyć wiadomo :)..i od razu robią CC
A jak przejdzie termin i sie pojawie na KTG to wtedy lekarz może ustalić że nie ma na co czekac i wtedy planują na konkretna date .. Szpital nie robi eksperymentów i nie odbiera porodów posladkowych ... połozna mi powiedziała że jeszcze żelaznej sie to czasem zdarza.. ale ogólnie nie poleca takich rozwiazań .. bo to fajne ale tylko dla lekarza ..
 
Szpital nie robi eksperymentów i nie odbiera porodów posladkowych ... połozna mi powiedziała że jeszcze żelaznej sie to czasem zdarza.. ale ogólnie nie poleca takich rozwiazań .. bo to fajne ale tylko dla lekarza ..

A wczoraj to był chyba dzień zbiegów okoliczności. W nocy jak nie mogłam spać czytałam książkę: "będziemy rodzicami" i tam było napisane, że porody pośladkowe i miednicowe są bardzo bolesne dla matek, boleśniejsze niż normalne. Aniam - wal od razu na CC i się nie zastanawiaj!!!!
 
anakilim- moja sąsiadka jak rodziła swoją córkę miała poród pośladkowy :szok: podobno to naprawde wiecej boli niż normalny poród, ale to było 20 lat temu. I więcej dzieci juz nie ma. :-) Chyba ze strachu :tak:

Moja też ułożona narazie pośladkowo :szok: zobaczymy na USG w przyszlym tygodniu czy sie obróciła, ale czuje, że chyba nie. :szok::szok:
 
reklama
Anaklim - ja się nawet nie zastanawiam nad tym tematem.. żelazna i karowa omijam z daleka szerokim łukiem ... 3600posladkowo .. chyba bym tam padła ..
 
Do góry