reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Ja już tez po wizycie u ginki .. mały nadal siedzi tyłkiem do świata , tym razem wyszło 3600wagi ... :szok::szok:dwa tygodnie temu na tym samym aparacie było 3100.. no ale wiadomo może byc błąd pomiaru .. portret chciała mi zrobić ale mały zasłonił się łapką ..
No i pytam się pani czy jeszcze się może przekręcić .. a ona do mnie że faceta to się 40 lat wychowuje a ja bym w dwa tygodnie chciała.. cała ona :-D:-D.. ogólnie no cóż powiedziała szczerze, dziecko duże , szanse małe.. z kazdym dniem coraz mniejsze..
No to ja oczywiście się śmieje że po co na tą szkole chodziłam , oddychać sie uczyłam... no to usłyszałam że jak chce wykorzystac swoje nabyte umiejętności to mam sie udac na Karową.. ew,na madalińskiego , bo tam dzieci przekrecają ..

I jak tej babki nie lubić... poza tym wyszła mi jakas ( niegroźna )) bakteria w posiewie i mam na to leka ..
O swojej wadze się nie wypowiadam....
 
reklama
U mnie też wyniki ok, wizyta u okulisty załatwiona i poród SN jak najbardziej wskazany, a same oczyska nic się w ciązy nie pogorszyły...:-)
 
Aniam - nie martw się kochana. Wie chłopak gdzie mieć wszystko:))) Dobrze dla niego:) I serio 3600??? To cesarka raczej będzie błogosławieństwem:))))))) Uszy do góry!
 
Anaklim - tez tak sądze .. chyba juz wole to CC jak tak patrze jak ten mój chłopak rośnie... a ciuszki " newborn " chyba trzeba na allegro wystawić
 
Aniam - chłopak faktycznie duży - moja tyle ważyła rodząc się a tobie jeszcze 19 dni zostało i to podobno okres kiedy nasze szkraby najbardziej przybierają ciałka. Ja bym się na twoim miejscu chyba jednak cieszyła z tej cesarki. Najważniejsze że jest zdrowy, no i ma dobry stosunek do świata. Zuch chłopak!
Klajo - dobre wieści. Ja się jutro dowiem jak mój wzrok bo mam wizytę - obawiam się jednak znacznego pogorszenia.
Moniap - wagą się nie przejmuj bo za miesiąc o tej porze powinna być znacznie niższa.
 
reklama
Dobrze, że u Was wsześniówki po wizytach wszystko ok. A co do położenia dzidzi, to moja nadal główką do góry :szok: w nastepnym tygodniu mam USG wiec sie okaże czy sie odwróciła..

Ja dziś byłam na KTG i wszystko w normie. :-):-)

aniam- ale masz dużego dzieciaczka :tak: gratuluje, ale z porodem naturalnym bedzie ciężko :-D
 
Do góry