reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
wiecie co mój organizm jakiś nie teges albo młoda wcale ze mnie nie WYSYSA żelaza.... mówili że końcem ciąży będzie spadać na łeb na szyje a ja właśnie wróciłam z laboratorium z wynikami juz tymi do porodu i CO???? żelazo tak wysokie jak nigdy 13,8 no nic tylko sie cieszyć.... a moze cos w laboratorium pomieszali :baffled::confused::confused::confused:
teraz juz moge rodzic cała dokumentacja zgromadzona... :rolleyes2::wink::rolleyes2:
 
sreberko - u mnie podobnie , ginka mnie tu tabletkami straszyła bo spadało .. a teraz nawet troszkę się podniosło a nie jestem na jakiejś żelazowej diecie ..
No ale cóż tylko się cieszyć
 
sreberko- mi w ostatnim czasie też żelazo się podniosło:tak::tak: no ale nie aż tak:-D gratuluję!!!

karina- kobito, po tobie nic nie widać!!!

isia
- brawo!!!
 
reklama
Ja już po wizycie...nawet nie pytajcie ile warze,,,bo jak zobaczyłam to o mało nie zemdlałam:szok::szok::szok:
Mocz nareszcie dobry, synuś się pcha ale jeszcze daje rade:happy: z tąd te skurczyki.
Dostałam jakiś nowy medykament na obrzęki mojej nogi...troche dziwne ale jedna jest normalna a druga jak u słonicy:-p:dry:
za tydzień wizyta i wreszcie zrobi mi usg:-)
 
Do góry