reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Ewa-wiedze ze w podobnym czasie obnizył sie nam brzuszek:tak: teraz latam do toalety znacznie czesciej. A nie wiesz ile na Solcu kosztuje poród i czy jest możliwosc rodzinny?
Aniam-bedziemy w kontakcie.Wczesniej wspominałyscie by zalozyc zakładke z numerami tel-to bym napisala odrazu z łóżka:tak:
 
reklama
kasiula-trzymaj się, nie martw się, musi być wszystko dobrze!!!


Ja trochę przystopuję towarzystwo:tak:
Właśnie wróciłam od ginki.
Wygląda na to,że wszystko świetnie,szyjka nie skróciła się nawet o milimetr, wszystko szczelne jak trzeba...rodzić nie zamierzamy przynajmniej przez kolejny tydzień.:tak: Za tydzień kolejna wizyta.
Łebek w obwodzie ma 31 cm więc norma (cały czas się zastanawiam jak on przelezie:-p) długość kości udowej 71m,wody w normie, mała ułożona główką w dół i pupiszon pod prawym żebrem:tak:
Serduszko bije pięknie, w obrazie wszystko prawidłowe,łożysko się wreszcie zaczęło starzeć (II stopień) . Wszystko cacuś.
Mia waży sobie już 3104 gramy:-) i mówi,że ma zamiar jeszcze przybrać :tak::tak::tak:
 
Oj widze ze moze sie zacznie akcja hurtem.

Kasiula - nie martw sie, wazne ze wody sa w normie - poczekaj na telefon poloznej ona Ci doradzi co robic.
Ja o Solcu slyszalam rozne opinie ale zazwyczaj jedni sobie cos chwala a inni na to narzekaja. Jakby nie bylo to bedzie dobrze.

Sanya - gratulacje dla Ciebie i dla Twojej corci.

Matylda
- trzymam kciuki za Ciebie.
 
matylda trzymam kciuki ... mysla i serduchem jestem z toba ....
kasiu dziewczyny maja racje skoro na granicy normy to znaczy ze jeszcze nie tak zle, najwazniejsze mysl pozytywnie i sie nie stresuj ...

co brzucha to tez mam nisko od jakis dwoch tygodni ... w pierwszej ciazy obnizyl mi sie w polowie 7 miesiaca i ciaze donosilam ...
co do lekarzy i ich kombinacji co moge a nie moge ... to ... :wściekła/y::no::crazy::angry: ... za duzo znam przypadkow gdzie lekarz mial sie za nieomylnego ... a to przeciez naszse zycie i zycie naszego potomstwa ... do nas nalezy decyzja ...
 
kasiula- możliwość porodu rodzinnego na solcu na pewno jest, ale nie wiem jaki to koszt... moja koleżanka rodziła tam dwa razy i w obu przypadkach z męzem:tak::tak: aaa... wiem tylko, że za znieczulenie 500 zł się płaci (a przynajmniej 1,5 roku temu tak sie płaciło)

sanya-
super wieści!!! tylko czemu te skurczybyki tak cię męczą, co?
 
Halo dziewczyny ...

nie mam sił czytac co u Was, dlatego krótko.. ja po środowej wizycie u ginki..., szyjka skócona , ale zero rozwarcia... na szczęście..., w karcie ciąży mam skierowanie do szpitala..., bo moja gnka na urlopie...niestty..., jak odejdą wody to mam sie tam od razu pokazac ... A z ostatniej chwili to własnie jade do przychodni całodobowej - na moje oko w moje gardło mama angine ropną... koszmar... trzymajcie kciuki...
 
Klajo - ja trzymam, nie denerwuj się tylko! Mam nadzeję, że wszystko będzie ok. Dziewczyny, dziś już 15.08 a my wszystkie w dwupaku, nie jest źle!

Matylda - to jest rada też dla Ciebie, tylko bez nerwów!

Sanya - jak super! Wszystko książkowo!
 
Kajlo mam nadziej ze gardlo bardzo nie boli. Paskudna anginka:baffled:

Matylda nie pekaj podlecza i bedziesz jak ta lala.:tak:

Sanya super :tak:
 
reklama
Hej mamuśki...

Kicia - niestety gardlo boli..., ale da się przeżyć ...
Anklim - wielkie dzięki...

"najlepsze" jednak było wczoraj u lekarza:
Pan Doktor pyta, co Pani jest, na to ja grzecznie z zgodnie z prawdą, że według mnie mam anginę ropna bo jest nalot na migdałąch...kazał mi do siebie podejść i powiedzięc AAAAAAA...., no dobra... potwiedził moja diagnoze i wypisuje recepty, na co ja go pytam, jakie jest zagrożenie z tych leków dla ciązy... a on mi na to: TO PANI JEST W CIAŻY????????, więc grzecznie mu powiedziałam , że tak w 9 m-c.... a jak wyszłam to ręce mi opadły....aaa i z recept skreślil dwa leki...
Po prostu brak słow...
 
Do góry