reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

.dziewczyny zapomniałam was spytać o ciśnienie,kiedy zaczyna się zbyt wysokie? ja od dwóch wizyt u ginekologa mam 140/90 lub 145/70 ,wcześniej miałam po 100/60 albo 110/60 ,lekarz mi nic nie mówił na ten temat?.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny!
Dawno mnie nie było ale widze ze wszystko w porzadeczku-tak trzymac:tak:
Widze ,ze juz myślicie o walizkach,torbach a ja nawet o tym jeszcze nie mialam kiey pomyslec:-)
Moj synek od środy jest głowka w dól, waży 1594g , nie chcial pokazac calej buzki bo schował ja w krzyżu ale mam zdjecie z profilu:-):-):-)
Fajnie jakby przyszedł na świat 1 wrzesnia mialabym prezecik dla dziadkow bo maja rocznice:tak::-)
A poza tym wszystko jest ok.:tak:Pomijajac zgage i zadyszkę:-D
 
Karolinna - 140/90 to górna granica normy. Możesz sobie w domu mierzyć 3x dziennie, bo u lekarza czasem jest wyższe niż normalnie. Albo jak nie masz ciśnieniomierza to przy okazji wyjścia z domu zajść i zmierzyć w aptece okazjonalnie. Ja w poprzedniej ciąży miałam 140/90, ale w domu 130/80. Mi właśnie lekarz kazał kontrolować przez mierzenie częste żeby zobaczyć czy to jednorazowy efekt gabinetu lekarskiego, czy coś nie tak jest. W sumie takie ciśnienie to się jeszcze nie leczy, więc jest w porządku. :tak:
 
No ja ostatnio na wizycie też mialam podwyzszone... Zawsze w domu ok 110/70 na wizytach do tej pory zawsze ok 120/80 a przedwczoraj na wizycie 137/94 ale to pewnie dlatego ze wiedzialam ze bedziemy dzidzie podgladac bo w domu juz normalne bylo...

Ewa mi też powiedzial zebym odpoczywala ale ja chyba nawet za duzo odpoczywam :-p Moj M. to juz nawet czesciej obiady robi (przychodzi z pracy ok 11-12 to ja zazwyczaj spie bo tym jak do 4-5zasnac nie moglam, zrobi obiad i dopiero mnie budzi) jedyne co robie to czasem kurze zetre, poukladam na szafkach, pozmywam i poprasuje... A tak to lerze, czytam albo czasami siedze, przed komputerem... Tak więc chyba bardziej odpoczywać sie nie da... Aha... I mi nospy nie kazal brac nawet jak sie brzuszek napina...
 
Ja po wizycie u ginekologa wczoraj. Wszystko w porzadku, cisnienie w normie, zrobila usg, maluch w porzadku, wszystkie pomiary wskazuja na 30 tydzien, czzyli jest ok. Chcialam zeby potwierdzil plec, niestety mala odwrocila sie plecami. Dostalam skierowanie na glukoze, chociaz to juz dawno po terminie.
Jeszcze przed wyjazdem bede miala jedna wizyte, pod koniec lipca, wiec moze da rade zajrzec miedzy nogi i jakies zdjecia dostane, bo teraz zapomnialam calkiem wziasc
 
.Dzięki za odpowiedzi:tak:. Jak będę przechodzić koło apteki to pewnie wstąpię i zmierzę to ciśnienie.

.tampeza a masz przeczucie ze to chłopak? my po naszym usg jesteśmy pewni że dziewczynka,bo lekarz ma super sprzęt i wszystko dobrze widać:-D.
 
Ja wlasnie po wizycie leze.Wyjazd odwolany. Szyjki juz polowy nie ma.Troche sie boje. Kontrola w poniedzialek.:szok: Roozwarcia nie mam ale mala jest bardzo nisko. Blankiecik do szpitala mi juz wypisala:eek: jak by cos sie dzialo. Mam magnez trzy razy i nogi do gory.
 
Kicia o rany, nie strasz kobito :szok: Nogi wysoko ;-)

Ja mam wrażenie, że mała siedzi mi na kolanach, lekarz za tydzień.
 
reklama
kicia trzymam kciuki ze lezenie pomoze ... przetulam wirtualnie ... oszczedzaj sie kochana i sluchaj lekarzy ... bedzie dobrze ...
 
Do góry