reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
Kicia trzymaj sie cieplutko... Nogi do gory i jeszcze wytrzymajcie... A malej mow ze tu jeszcze nie wszystko gotowe na jej przyjscie i zeby poczekala... Moja koleżanka też tak miala i w koncu przenosila tydzien wiec bedzie dobrze... Tylko odpoczywaj!!!
 
Kicia - tyleśmy wytrzymały w kupie to nam się teraz nie wyłamuj. Leż, odpoczywaj i pamiętaj - rozpruwamy się za jakieś 7 tygodni... Tulę i wierzę że wszystko będzie dobrze.
 
Kicia - trzymam mocno kciuki ! Będzie dobrze!


Wczoraj wyprosiłam usg bo już prawie 3 miesiące nie widziałam synusia i jakoś tak się bałam czy u niego wszystko w porządku ;-) Więc jest ślicznie odwrócony główką na dół, jest NA PEWNO chłopcem ( o to też się baliśmy) no i waży już 2 kg i wogóle jest śliczny :-):-):-)Pootwierał buzikę przy usg - pogadał do mamusi , wszystko w najlepszym porządku , bardzo sie cieszę :happy2: i chciałam się z Wami podzielić tą radością :tak:
 
kicia - leż grzecznie i wypoczywaj :))... wszystko będzie dobrze , już niedługo nam zostało ..

Biała dama - super wieści .. dobrze że u synka wszystko ok ..
 
Kicia-dołańczam sie i trzymam kciuki:tak: ja w pierwszej ciąży też leżałam już od 6 miesiąca bo szedł mi już z bólami poród ale lekarze powstrzymali i urodziłam tylko 2 tygodnie przed terminem:-)
Biała Dama i Sreberko -dobrze że u was wszystko dobrze:-)
 
reklama
sreberko, biała_dama- super wieści:tak::tak:

ja mam wizytę za tydzień, a w między czasie muszę też badania porobić... jak zwykle, najbardziej obawiam się hemoglobiny... ale może nie będzie tak źle, skoro wam sie podnosi, to może mi też...

aaa... wiecie co, odezwały mi sie hemoroidy:zawstydzona/y: i jak nigdy są cholernie bolesne:no::no: dzwoniłam do ginki i kazała zapodać sobie posterisan.., hmmm łatwo powiedzieć przy takim bólu:dry:
 
Do góry