reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

także teraz tez bym już chciała po 37 tygodniu, tak mi sie po cichu marzy 28 sierpien, bo to akurat moje urodziny

oooooo, to tak jak u mnie........:-):-):-)tzn. ja to bym wolala urodzic gdzies tak 24, 25, zeby na swoje urodzinki 28 byc juz z niunia w domku.........choc nie powiem taki prezent sprawic sobie na urodzinki to cos pieknego, wiec moze tez byc 28 sierpnia............oby tylko nie przed 22.........bede lezec i zaciskac nogi...moze dam rade....oby...oby...
a i oby nie w pierwsza rocznice slubu, bo to juz wkrotce 4 sierpnia...ale coz zobaczymy jak bedzie...
 
reklama
Ja Gabrysie urodzilam tydzien przed swoimi 30 urodzinami. A miala sie urodzic tydzien po. Widocznie woli byc ta pierwsza:-D

Agata - Gabi u mnie w brzuszku miala notorycznie czkawke, z czasem mialam juz tego dosc. jak na razie Tobiasz bezczkawkowy, ciekawe jak bedzie pozniej.
 
Ja mam urodziny 4 sierpnia -wolę nie rodzić przed tym terminem :tak::tak:
Termin wg OM wychodzi na 13 września, wg usg 3 tygodnie wcześniej, czyli ja już po 20 sierpnia będę koczować z torbą przy drzwiach:tak:
5 rocznica wypada 8 sierpnia-też zbyt wcześnie;-)
Urodziny Y.-25 września... za daleko:-D:-D:-D
To już ten 13 niech będzie hehe.

Właśnie-kupić torbę....
 
.I ja dołączam do tych co chcą się rozpakować wcześniej,tak koło 15 sierpnia byłoby super:tak::-D .

.ewa ja też biorę walizkę:-p:-D tylko muszę powoli zacząć kompletować wkładki itp.
 
Ja mam termin na 10 września - Nadia mogłaby się urodzić ciut wcześniej. Mój brat ma urodziny 7 września (będzie chrzestym), rocznicę ślubu (naszą pierwszą) mamy 15 wrzesnia, Marcin ma urodziny 19, a moja teściowa 21. Od skończonego 37 tygodnia nie przepuszczę Marcinowi i bedziemy delikatnie namawiać małą do wyprowadzki.....:tak::sorry2::-)

Walizka mówice.....całkiem dobry pomysł, żeby sprawdzić w co jak się spakuję!!! :szok:
 
Walizki - no z ładnymi tobołami się tam wybieracie .. to ja może jednak zostane przy torbie , walizke mam a owszem , ale taka wielką kabinową do samolotu .. troszkę wstyd by z taka było się w szpitalu zjawić ...
Ja nie mam żadnych waznych dat blisko terminu porodu .. a urodziny mam 14go lipca , czyli juz za chwilkę .. a to za wcześnie ..
 
OOO to Warszawa się zabawi mam nadzieję:-D,
Laski 14 lipca szykować prezenciki i karmi malinowe( może wreszcie tego spróbuję?) i walimy do Ani na urodziny hahaha.

Walizka niegłupi pomysł bo ma kółeczka i fajnie to dyrdać po szpitalu jakby coś... ale ja też mam takie byki albo 2 dniówki i musiałabym ze dwie wziąć żeby pomieścić swoje klamoty:D
A torbiel zawsze się przyda ,szczególnie że odkąd będzie dziecko to nigdy za wiele sprzętu do przewożenia tych super-hiper niezbędnych rzeczy... pieluszki, kaszki ,słoiczki butelki potem laleczki,misie,wózeczki laleczek i misiów......
Mój Y. ostatnio sam wpadł na ten genialny pomysł, bo początkowo chciał mi wcisnąc torbę treningową której używałam jak jeszcze chodziłam na fitness do Holmesa.. taka akurat na jedną zmianę ciuchów sportowych plus buty:-D i mówi: zapomniałem,że teraz dwie kobietki muszą się zaopatrzyć na co najmniej 2-3 dni... to może ja będę ci na bieżąco odbierał dowoził różne różności:p
 
reklama
hehe walizeczki... z maja to tez by byla kicha bo to byk okropny a w ta mala bym sie nie zmiescila.
No ale toreb mam na szczescie wszelkiej wielkosci pod dostatkiem:-) Takze moge sie przepakowywac kilka razy do wiekszej jakby bylo trzeba:-D
 
Do góry