reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
Ale super się poumawiałam np chirurgiczne sprawy załatwię jednego dnia jedno po drugim, czyli np jakbym przyleciała rano o 10 na badania krwi plus test glukozy o 10:20 mam usg brzucha,10:40 chirurga i po chirurgu lecę na odczytanie wyniku po godzinie z testu :-)
Potem to już luz :-)
Uwinę się szybciorem i do gina na usg:D
 
sanya seria badan nie brzmi ciekawie ... mam nadzieje ze szybko sie uporasz i wsio okaze sie korzystnie dla ciebie i dzidziolka ;-)
co do klocia to tez mam nadzieje ze to strachy na lachy ... wiesz nawet nie ide do lekarza - raczej poloznej - bo jedyne co dostane to ... paracetamol ;-)
 
isunia- mi powiedziała,że jak boli tak dokuczliwie to no-spa, albo nic tylko przecierpieć bo i tak nie przestanie dopóki się nie rozciągnie :tak:
najgorsze dla mnie są testy tolerancji glukozy miałam to kilka razy i zawsze koćzyło się lądowaniem na podłodze ehhh ohyda :-p ale czego się nie robi dla bobasa :-)
 
aqua- super wieści!!! oby tak dalej:tak: dzielna z ciebie dziewczyna!!!

bezimienna- ja równiez podziwiam cie za odwagę... oby wyniki były jak najszybciej!!! i uważaj na siebie!

sanya- jejku nie zazdroszczę ci tej gonitwy po lekarzach:no::no: oby wszytsko udało sie szybko załatwić!!!!
 
bezimienna - brawo za odwagę, trzymam kciuki zaciśnięte przez całę 3 tygodnie :tak:
Aga - leż i odpoczywaj... :-D

Sanya - ty nam sie tylko melduje , żebyśmy wiedziały że z gonitwy wychodzisz zwycięsko...
 
Aqua - leż i wypoczywaj - te najbliższe miesiące szybko przelecą.
Bezimienna - dołączam się do słów koleżanek - dzielna z ciebie dziewczyna - wyniki na pewno będą dobre. Zajmij się czymś żeby jak najbardziej obciążyć głowe i jak najmniej myśleć.
Sanya - bidulka z ciebie - co ty się po tych lekarzach nachodzisz...
 
Nie no laski...miejcie TROSZKE litosci! Wystarczy kilka godzin nie zagladac i juz trzeba cala tone czytac! :-)
Choc to przyjemnosc...to dzis, jak poszlam do roboty i sciagnelam poczte .... (nie tylko poczte bo i spam sie paletal) to UWAGA mialam ponad dwa tysiace osiemset maili!!!!! Zanim posortowalam, przeczytalam i odpowiedzialam...no dobra...jeszcze tego wszystkiego nie zrobilam hehehehe
Natomiast tu zerkam i czytam...
Aaaa...no wlasnie..jestem w watku "u lekarza" wiec...bylam dzis u lekarza :-)
1. Dostalam do reki wyniki z testu PAPP-A - sa SUPER!!!!! Prawdopodobienstwo populacyjne dla zespolu Downa wynosi 1:800 do 1:1000....dla mojego wieku 1:264...a moje wyliczone 1:1200! :-) Przy zespole Edwardsa - populacja 1:3000 a u mnie 1:10000 Takze fajnie.... :-)
2. Pierwszy raz SLUCHALAM dzis serduszka...nawet sobie nagralam klip na komorke :-)
3. No i...Pan doktor mowi ze zgodnie z tym co tam dzis wypatrzyl...to wyglada na chlopaka....Takze...noooo....
 
reklama
anik wyniki brzmia jak melodia dla ucha :-D a ty sie tak martwilas ...

co do chlopaka ... stawialas na dziewczynke ale chlopaki tez urocze bywaja ;-)gratulacje
 
Do góry