reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
Oczywiście - wieczorkiem po wizycie od razu się melduję i zdaję wam relację.
No to czekamy na same dobre wiesci po wizycie.

Pozdrawiam i milego dnia zycze.
ps. kciuki tez trzymam, bo wiem jak sie czeka na te wizyty... ....... ja najchetniej wcale nie wychodzilabym od mojego pana gina, kurcze szkoda, ze nie moge z nim zamieszkac do samego porodu.........
 
Hehe, Ajako, a ja pana gina to najchętniej bym zobaczyła dopiero przy porodzie :-D:-D:-D:-D

No nie powiem, zebym uwielbiala te badanka, co to to nie brrrrrrrrr, ale wiesz ja jak ide do niego to w glowie mam sto pytan do............. a potem jak przychodzi co do czego to mam takiego stresa, ze wszystko zapominam o co mialam zapytac.:wściekła/y::wściekła/y:

tak, wiec najlepiej bym z nim zamieszkala i trula ma d.....dzien i noc, az by mnie za drzwi wystawil hehehe, ale poki co ide i place wiec za bardzo nie moze hehehe;-)




Ty juz masz jedno dziecko wiec wiesz co i jak, a ja nie wiem nic, wszystko jest dla mnie nowe, a do tego jestem z pod znaku panny, jak bedzie wiekszosc naszych maluchow urodzonych w sierpniu lub wrzesniu, wiec wiesz............analityczne, pedantyczne i mega krytyczne spojrzenie na wszystko.........juz tak mam niestety....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
No fakt, drugie to się człowiek mniej przejmuje tą ciążą - i obaw mniej, bo w sumie raz się udało, to co ma się drugi nie udać ;-) No i objawy ciążowe raczej znane...
:tak::happy: Jakoś sobie nie wyobrażam mojego dziecka jako osobnika pedantycznego :-D Hihi, a rzeczywiście wrześniowe to niby wychodzi że tak jest :-D
Na razie osobnik grudniowy pedantycznie rozkłada wszystko co złapie na części pierwsze. Właśnie rozwinął rolkę taśmy klejącej :eek:
 
Na razie osobnik grudniowy pedantycznie rozkłada wszystko co złapie na części pierwsze. Właśnie rozwinął rolkę taśmy klejącej :eek:
Heheheheeh to fajnie, wlasnie to nas- mamy-debiutantki, wkrotce czeka, bedzie wesolo :tak::tak::tak:
A i juz chyba wiem, Kasia Twoj synek to Piotr prawda???
Jak moj maz...........bo wiesz tak sobie mysle, ze to imie co to sie moj maz na nie zaparl to mi sie tak skojarzylo z Twoim suwaczkiem, Tymon- Demon hehehe:-D:-D juz to widze co to bedzie za dzieciak.........matka siwych wlosow dostanie jeszcze do trzydziestki uffffffffff
pozdrowka ide na moj horror i prosze sie tu nie smiac ze mnie, ze ogladam mode na sukces odcinek 3568900 hehehehe, wystarczy, ze moj maz sie ze mnie nabija........
 
Hehe, dobry rym :-D
A serio to są demony niezależnie od imienia, osiwieć można czasem :-D
Ale słodkie toto że szok:-)
 
reklama
Do góry