reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Eeee....nie wolno tylko w domu siedzieć ;) Teraz najlepiej to spacerować, a najlepiej rano, bo mrozik jeszcze trzyma, a to najzdrowsze :tak:

Ewa - daj znać jak Twoja Juleczka, pewnie bardzo umęczona...

Byle do II trymestru!! :-)

 
reklama
Eeee....nie wolno tylko w domu siedzieć ;) Teraz najlepiej to spacerować, a najlepiej rano, bo mrozik jeszcze trzyma, a to najzdrowsze :tak:

Ewa - daj znać jak Twoja Juleczka, pewnie bardzo umęczona...

Byle do II trymestru!! :-)
Kasiulka - a wiesz jak ziemia pięknie w lesie zamarznięta z sameog ranka- mój pies ma raj..., przecież kałuże sa zamarznięta i można do nich skakać - jest zabawa, a jak jeszcze słoneczko wychodzi nad korony drzew- cudownie....

aniołeczek - to że wejdziemy w II trymestr nie znaczy, że przestaniemy się zamartwiać - będzie pewnie tak samo:)
 
aniołeczku - nie panikuj...spokojnie....Mam wrażenie, że za bardzo się przejmujesz. Szczęśliwa Mamusia, szczęśliwy dzidziuś. Myśl pozytywnie, ciesz się ciążą, nie ma sensu się zamartwiać! będzie dobrze :tak:;-)
 
Aniołeczek - nie "chyba" a na pewno wszystko jest dobrze.
Ja jutro idę do ginka - już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku.
 
reklama
aniołeczek - super, że wszystko jest ok, i tak jak pisze Artemida - nie chyba a na pewno...:-D

Artemida - wiesz, że tu zawsze grono czeka na wiadomości:tak:
 
Do góry