reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Wszyste jdnym chórem-tak pieknie mówicie. Bez urazy drogie Panie żadna z was nie wie jak by się zachowała i jakie decyzje podjeła w takiej a nie innej sytuacji, ja rownież tego nie wiem. Więc proszę, nie bądzcie takie i nie wypowiadajcie się w ten sposób ze stu % pewnością, w momencie gdy nie jesteście postawione w takiej sytuacji.
 
reklama
I oczywiście wierzę głęboko, że mój malutki szkrabek będzie zdrowy- bo ja również innego wyjścia nie widzę. CZego i równiez wam zyczę
 
Wszyste jdnym chórem-tak pieknie mówicie. Bez urazy drogie Panie żadna z was nie wie jak by się zachowała i jakie decyzje podjeła w takiej a nie innej sytuacji, ja rownież tego nie wiem. Więc proszę, nie bądzcie takie i nie wypowiadajcie się w ten sposób ze stu % pewnością, w momencie gdy nie jesteście postawione w takiej sytuacji.
aagnieszkaa - ja Cię chyba do końca nie rozumiem, napisałysmy już, że każda z nas ma prawo do włanego zdania i własnych przekonań, i nikt nikogo na szubienicy za to wieszać nie będzie. Ale jeżeli piszę ze wiem że dla mnie usunięcie ciąży w żadnym wypadku nie wchodzi w grę, i że bedę kochać moje maleństwo tak samo czy niezależnie czy będzie chore czy zdrowe, to tak jest i nie ma znaczenia czy w takiej sytuacji jestem czy nie jestem. Zakaceptuje nasze zdanie i nasze opinie tak samo jak my akceptujemy twoje zdanie i przekonania.
 
czesc mamuski
ja do lekarza dopiero za jakies 3 tyg buuuuuuu jak wroce do polski.
a jakie sa koszty usg 3d wie ktoras?

W-wie - od 200 do 350 albo i więcej, ale nie wiem po co robić 3D w 12 tygodniu ? Zamiast 3D chyba lepiej poszukać lekarza, który dobrze odczyta normalne usg .
 
W 12 tygodniu ładnie wygląda :tak:;-)
Na serio :tak: Widać całego człowieczka jak sobie uroczo myka po brzuszku :-)
 
agnieszka- zostawmy juz ten temat w spokoju...każda z nas ma prawo do własnego zdania...ale popieram klajo- ja równiez wiem, że nigdy ciązy bym nie usunęła...

po wczorajszej wizycie u ginki:
wszystko ok:tak: wyniki badań bardzo dobre, hemoglobina 13.2 (nigdy nie miałam tak dobrej:-)), serduszko pięknie bije.
za ok 2 tyg. ide na kontrolne usg
 
agnieszka- zostawmy juz ten temat w spokoju...każda z nas ma prawo do własnego zdania...ale popieram klajo- ja równiez wiem, że nigdy ciązy bym nie usunęła...

po wczorajszej wizycie u ginki:
wszystko ok:tak: wyniki badań bardzo dobre, hemoglobina 13.2 (nigdy nie miałam tak dobrej:-)), serduszko pięknie bije.
za ok 2 tyg. ide na kontrolne usg
Ewa super, że badania w porządku..., niby człowiek sam sobie odszuka prawidłowe wyniki na necie, ale jak usłyszy to do lekarza, to wszysyko brzmi inaczej:):):)

Kasia_z - czyli jak Pani Doktor, zaprosiła mnie z maćkiem na 12 tydzień do siebie, to zobaczymy brzdąca w "wesołym miasteczku"... :):):)
 
Cześc dziewczyny:) starsznie sie cieszę że macie takie zdanie na temat zabiegów w razie choroby dziecka jestem tego samego zdania i nigdy w życiu maleństwa bym nie usuneła, ale jest to tylko moje zdanie i kamienować nikogo za odmienne nie zamierzam.
Ewa gratuluje wyników badań cieszę się że wszystko w porządku.
W poniedziałek byłam u lekarza powiedział że do piatku wszytsko powinno się wyjasnić. Pzryczyny nie rośnięcia mogą być różne albo ciąża jest młodsza bo kiedys miałam jakies przesunięcie w cyklu albo ma wadę wrodzoną i wtedy będziemy częściej maleństwo obserwować.
Dziś byłam na badaniach - morfologia cukier WR i mocz zobaczymy co tam wyjdzie. Najgorzej że nie moge wyników odebrać osobiście bo odbiera je mój ginekolog.
A jutro na kolejne usg w którym ma się wszystko wyjasnić, modlę się żeby się okazało że dzidziuś faktycznie zrobił nam kawał ale w ym tygodniu urósł mi brzuszek(nawet mój kochany mąż powiedział że sie zaokraglił) więc odczytuje to za dobry znak. Trzymajcie kciuki
 
reklama
Cześc dziewczyny:) starsznie sie cieszę że macie takie zdanie na temat zabiegów w razie choroby dziecka jestem tego samego zdania i nigdy w życiu maleństwa bym nie usuneła, ale jest to tylko moje zdanie i kamienować nikogo za odmienne nie zamierzam.
Ewa gratuluje wyników badań cieszę się że wszystko w porządku.
W poniedziałek byłam u lekarza powiedział że do piatku wszytsko powinno się wyjasnić. Pzryczyny nie rośnięcia mogą być różne albo ciąża jest młodsza bo kiedys miałam jakies przesunięcie w cyklu albo ma wadę wrodzoną i wtedy będziemy częściej maleństwo obserwować.
Dziś byłam na badaniach - morfologia cukier WR i mocz zobaczymy co tam wyjdzie. Najgorzej że nie moge wyników odebrać osobiście bo odbiera je mój ginekolog.
A jutro na kolejne usg w którym ma się wszystko wyjasnić, modlę się żeby się okazało że dzidziuś faktycznie zrobił nam kawał ale w ym tygodniu urósł mi brzuszek(nawet mój kochany mąż powiedział że sie zaokraglił) więc odczytuje to za dobry znak. Trzymajcie kciuki
trzymamy. Nie stresuj sie na zapas :)
 
Do góry