reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Cześc dziewczyny:) starsznie sie cieszę że macie takie zdanie na temat zabiegów w razie choroby dziecka jestem tego samego zdania i nigdy w życiu maleństwa bym nie usuneła, ale jest to tylko moje zdanie i kamienować nikogo za odmienne nie zamierzam.
Ewa gratuluje wyników badań cieszę się że wszystko w porządku.
W poniedziałek byłam u lekarza powiedział że do piatku wszytsko powinno się wyjasnić. Pzryczyny nie rośnięcia mogą być różne albo ciąża jest młodsza bo kiedys miałam jakies przesunięcie w cyklu albo ma wadę wrodzoną i wtedy będziemy częściej maleństwo obserwować.
Dziś byłam na badaniach - morfologia cukier WR i mocz zobaczymy co tam wyjdzie. Najgorzej że nie moge wyników odebrać osobiście bo odbiera je mój ginekolog.
A jutro na kolejne usg w którym ma się wszystko wyjasnić, modlę się żeby się okazało że dzidziuś faktycznie zrobił nam kawał ale w ym tygodniu urósł mi brzuszek(nawet mój kochany mąż powiedział że sie zaokraglił) więc odczytuje to za dobry znak. Trzymajcie kciuki
Okruszek - ty masz jak pisze onna nie stresować się .... Kciuki to i tak wszystkie za Was trzymamy...:)
 
reklama
Okruszek - będzie dobrze - nie bój żaby. Jutro po wizycie od lekarza czekamy na dobre wieści.
 
.
A jutro na kolejne usg w którym ma się wszystko wyjasnić, modlę się żeby się okazało że dzidziuś faktycznie zrobił nam kawał ale w ym tygodniu urósł mi brzuszek(nawet mój kochany mąż powiedział że sie zaokraglił) więc odczytuje to za dobry znak. Trzymajcie kciuki


okruszku- wszytko bedzie dobrze!!! z niecierpliwościa czekamy na wieści
 
okruszek, na pewno malenstwo robi ci psikusa, trzymaj sie i zdaj relacje z wizyty.
Dostalam dzis list ze szpitala, mam juz ustalona wizyte na usg......24 kwiecien. do tego czasu chyba zwariuje:zawstydzona/y:
 
hej mamuski!
wczoraj poczytalam tutaj o usg 3d i szperalam w internecie strasznie sie napalilam na takie badanie ale tak jak pisalyscie koszty nie male,zobaczymy ale po powrocie faktycznie pojde na normalne usg i wszystkie podstawowe badania.
wszystkim zycze cudownych wynikow i zadnych zmartwien!
a co do przykrego tematu dzieci np z zesp. dauna to pozwole sobie na komentarz kilka lat opiekowalam sie taka dziewczynka i uwazam ze jest cudowna w kazdym calu oczywiscie sa rozne stopnie choroby itp ale z tego co zauwazylam to wiele w rozwoju tych dzieci zalezy od rodzicow ona miala szczescie bo ma cudowna mame i jest dzieki niej bardzo samodzielna ma wiele zainteresowan i mowi w dwoch jezykach!
jednakze w kwestii usunac nie usunac nie wypowiem sie jednoznacznie bo jest we mnie wiele sprzecznosci co do tego ale po co sie dolowac!!
ja jeszcze nic nie wiem nie zrobilam zadnych badan ale nie mam zamiaru myslec ze cos bedzie zle!!ciesze sie ze jestem w ciazy bo przez chwile myslalam ze juz nigdy nie bede mam tylko jeden jajnik niby lekarz mowil ze to w niczym nie przeszkadza ale watpliwosci byly!
Dziewczynki milych snow ja spie popoludniami i teraz tu kwitne ale poprostu 16 godzina i usypiam cos mi sie poprzestawialo!!
 
Halo, halo kobietki :-):-):-)
Co tam okruszku po wizycie???

Chcialam jeszcze na chwilke wrocic do usg 3d..........dla dziewczyn ze Slaska jakby szukaly dobrego miejsca do przeprowadzenia tego badania, to polecam Genom w Rudzie Slaskiej, maja stronke, w wyszukiwarce trzeba wpisac fundacja Godula Hope. Tam mozecie sobie wszystko poczytac, mam nadziej, ze nikt nie uzna tego za kryptoreklame, bo fakt jest taki, ze to badanie kosztuje zdaje sie okolo 200 zl.;-)

My tam bedziemy mieli to badanie w odpowiednim tygodniu, a moja siostra i kolezanki juz mialy i sa bardzo zadowolone, bo sprzet i fachowcy konkretni.:-)
 
okruszku jak mowia dziewczyny nie stresuj sie ... zamartwianie w ciazy wcale nie pomaga ... stres dziala na twoja i dziecka niekorzysc ... najwazniejsze byc dobrej mysli i wierzyc i ufac ze bedzie dobrze ... reszta w rekach Boga i dobrych Janiolow ... ja wierze i ufam ze bedzie dobrze w twoim przypadku trzymam kciuki :tak::tak::tak:

ewa ciesze sie ze wszystko ok

a ja dzis bylam na usg ... widzialam dzidzie i bijace serduszko... jak powiedziala polozna na chwile obecna wszystko ok :tak::tak: kamien z serca...
rozmawialam tez z nia na temat moich obaw i przezyc z poprzednia ciaza, babka przejela sie i wbrew temu co wszyscy opowiadaja o tym systemie sluzby zdrowia, skontaktowala sie od razu z lekarzem, ten niestety nie mogl mnie dzis przyjac (choc jesli bym sie uparla i czekala tam to by mnie przyjal) ale mam umowiona wizyte z ginem na za dwa tygodnie a do tego zrobia mi nastepne usg w 12 tyg :tak:;-) wiec nie taki wilk straszny ...
ogolnie jestem pozytywnie zaskoczona jakoscia tutejszej panstwowej sluzby zdrowia, babki mile, przytulna poczekalnia, szpital wygladal calkiem calkiem ... mam nadzieje ze juz takie wrazenia i doswiadczenia zostana do konca ...
a najwazniejsze ze wszystko jest OK ... czekam teraz na wizyte u ginka :tak::tak:
 
reklama
Okruszku...- my jesteśmy...

Isunia - super że wizyta przegiegła w taki sposób..., pewnień małyk kamyk z serca Ci spadł:-)

ajako - moja koleżanka też 4 lata temu miala USG w Genomie, i też była zadowolona, ja będę jeszcze miala namiar na lekarza w Katowicach, jakby co to polecam się ;-)
 
Do góry