reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

Donkat ja tez twierdzę, że to wiek. Jak tylko dobiłam 30 to skóra stała się sucha i potrzebuje DUŻEGO nawilżania, kika razy dziennie, a wcześniej wsytarczyło jak rano i wieczorem pokremowałam się. Teraz jak rano wstaje mam takie uczucie jakby mi maska na twarzy sie ściągała i zaraz pęknie.


:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
Dostalam gratis tusz Plumb up mascara z Avonu i wiecie co super:tak:Ladnie rozdziela nie skleja rzes i cena tez fajna.
 
hruda, a te oleje kosmetyczne to gdzie moge kupic, wiem ze nie w warzywniaku:-p, ale w aptece czy jakichs drogeriach?
 
Mam coraz większą ochotę zrobić sobie jasne włosy. Jak myślicie? Kiedys już miałam jasne pasemka ale się nie odważyłam zrobić wszystkich blond...
 
Ja też nie umiem sobie wyobrazić :-D Jak byłam mała, tak do 6 roku życia, byłam jaśniutką blondyneczką, miałam białe włosy :tak: Tylko teraz mam b.ciemną oprawę oczu i to może razić.
 
reklama
Mam coraz większą ochotę zrobić sobie jasne włosy. Jak myślicie? Kiedys już miałam jasne pasemka ale się nie odważyłam zrobić wszystkich blond...

doti, ja na poczatek radze zrobic sobie delikatne cienkie i zadkie jasne pasemka. jesli ci sie bedzie podobac, to stopniowo je powiekszysz. az moze w koncu dojdziesz do jednolitego blondu. to rozwiazanie jest rozsadne, bo po1: co jakis czas bedziesz miala nowa fryzure( mnie sie szybko nudza wlosy, wiec to dla mnie wazne), a po2: nie bedzie szoku i w razie, gdy ci sie nie spodoba, to nic straconego.
musisz tez pamietac, ze z czarnych od razu blond i tak by nie wyszedl, a dodatkowo to odrosty beda szalenie widoczne
 
Do góry