reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

Dziewczyny Jaki tusz polecacie?
Nigdy nie mialam takiego podwojnego to znaczy z biala baza i ciekawa jestem jaki daje efekt.Probowala ktoras z Was?

Ja mogę polecić Chanel - Exceptionnel De Chanel.
Chanel Exceptionnel De Chanel tusz intensywnie pogrubiający i podkręcający &#821
Najlepszy jakikolwiek miałam. Zaczęło się od próbki (wiem, że kilka z was ją dostało) i w końcu kupiłam pełnowartościowy. Używałam już tańszych i droższych, ale dla mnie ten jest najlepszy.

Ja mam pytanie od podkład używacie? Ja do tej pory nie używałam - jeśli już to z marnym skutkiem. Ostatnio dostałam próbkę La Roche Posay i jest z tego podkładu zadowolona, tylko teraz nie mogę kupić nigdzie pełnowartościowego :(
 
reklama
Nie jestem bezgranicznie ufajaca markom z wysokiej polki ale ten tusz chanel tez mi przypasowal -ani nie posklejal, ani sie nie kruszyl a przy wieczornym demakijazu szybko sie zmywal.

Ale jesli chodzi o fluidy to mam krecka bo uwazam ze to najwazniejsza czesc makijazu. Uzywam Estee Lauder Double Wear latem Shisheido z filtrem UVA 60!
W mojej bylej pracy najwazniejsze bylo pierwsze wrazenie wsrod innych wnikliwych i surowych kosmetyczek a poza tym czasem musialam (podczas calodniowych szkolen) wygladac nienagannie caly dzien. Oba fluidy sie tu bardzo sparwdzily( choc probowalam Max factora, Lumene, Oriflame, Manahathan, Clinicue id) : piekny naturalny kolor skory, delikatne zmatowienie i ujednicenie kolorytu, nie brudza ubran...a najwazniejsze ze moja cera wygladala w nich promiennie co w moim zawodzie jest na wage zlota!!!
 
Ostatnia edycja:
ja sie przzynam, ze od czasu ciazy w ogole zrezygnowlaam z podkladu. jakos nie wyobrazam sobie teraz go uzywac. mam wrazenie, ze mnie dusi:sorry:
 
Ja mogę polecić Chanel - Exceptionnel De Chanel.
Chanel Exceptionnel De Chanel tusz intensywnie pogrubiający i podkręcający &#821
Najlepszy jakikolwiek miałam. Zaczęło się od próbki (wiem, że kilka z was ją dostało) i w końcu kupiłam pełnowartościowy. Używałam już tańszych i droższych, ale dla mnie ten jest najlepszy.

A jak dla mnie to właśnie tragedia. Posklejał mi rzęsy i w ogóle wyglądały koszmarnie.
:tak::tak::tak::tak: mi on też kompletnie nie podpasował :no::no::no:

ja sie przzynam, ze od czasu ciazy w ogole zrezygnowlaam z podkladu. jakos nie wyobrazam sobie teraz go uzywac. mam wrazenie, ze mnie dusi:sorry:
Ja swego czasu byłam wierna podkładom Avon-oskim, później przerzuciłam się na
Maybelline, bo wydawał mi się taki lekki, a teraz od czasu do czasu używam Max Factora ( wykańczam bo mi szkoda wyrzucić:sorry: a wyskakują mi czasem po nim jakies wypryski) i Rimmela - jestem stosunkowo zadowolona ;-)
 
ja się przerzuciłam z avon na maybelline i tusz mam taki niebieski podkręcający oraz podłady maybelline wcześniej wonder finish make up a teraz new affinitone który jest lekki i dopasowuje się do cery nie tworząc efektu maski jak piszą producenci a moja koleżanka poleca podkłądy firmy rimmell cenowo zbliżone imuszę się skusic
 
Mi tusz z chanel bardzo spasował, zwłaszcza lubię tą szczoteczkę.
A podkłady - wypróbowałam już dużo,jak narazie lubie maybelline mus. Mam też revlon super stay czy coś takiego, ale on sie nadaje najlepiej na lao.
Lubię też podkład mineralny z signature minerals (kiedyś wam pisałam, ściągałam ze stanów próbki)
 
reklama
Kurcze... a ja nigdy nie mialam kosmetykow z chanel... Nie stac mnie bylo na takie oryginalne, a balam sie podrobek na allegro.. Ale teraz choruje na kolorowke HR...

Generalnie mialam problem ze znalezieniem 'mojego podkladu'. Moja cera jest strasznie sucha, szalenie wrazliwa. Potrzebowalam takiego, ktory nie bedzie gromadzil sie w miejscach gdzie mam suche placki:p
No i po wielu probach znalazlam ...Bourjois, 10 Hours Sleep Effect. No ale czlowiek sie uczy i dodatkowo stosuje jeszcze baze i dostalam komplet pedzli MAC(nie ma to jak sie pochwalic:p ), rowniez z tym do podkladu i to dziala cuda..
Co do tuszu... Jak juz napisalam to uzywam tych tanszych. Bardzo lubie L'Oreal, Panoramic Curl.
Aha..i nienawidze wrecz rimmela. Jakiekolwiek mam kosmetyki tej firmy to mam uczulenie...
 
Do góry