reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

ja mam plyn do higieny intymnej z Jelenia. moja siostra miala mydlo w plynie. widze, ze Jelen sie dostosowuje do potrzeb rynku.
ten plyn jest bardzo fajny, delikatny, ladnie pachnie. sklonna jestem kupowac inne kosmetyki z tej serii, jesli tylko znajde
 
reklama
ekkk... u welcome!

Dziewczyny czy na was dezodorat rexona dziala?Kiedys chwalilam sobie a od jakiegos roku wydaje mi sie ze jest to marny antyperspirant bo pod koniec dnia zaczynam hmmm..siebie czuc.Natomiast jestem zadowolona z nowego antyperspirantu Palmolive Soft&Gentle.Przez caly dzien mam sucho i pachnaco pod pachami po nim.
 
Ja uzywam z Avonu pur balnca i jestem zadowolona,ale ja nie naleze do specjanie potnych osob. Moja mama miala keidys antyperspirant w kulce z Amway`a i super byl
 
Gabids, a ta rexona to kulka czy sztyft?
ja uzywam Fa i TYLKO sztyft. na mnie kulki nie dzialaja, mam wrazenie ze zaraz smierdze. rexone uzywalam dawno i nie apmietam. z Fa jestem zadowolona
 
Przy najblizszej okazji się zaopatrze i wypróbuje;-) miałam Wam pisać bo ja z kolei ostatnio zakochałam i się i już bez tego produktu nie funkcjonuje;-) Huile Prodigieuse dostałam zestaw kosmetyków z tej firmy na 30-stke od koleżanki. Niestety cena trochę odstrasza, ale naprawdę warto:tak:
 
Majandra, mam ten bloker od piatku. zastosowalam, jak zalecaja, 3 razy pod rzad, czyli w niedziele ostatni raz. nie wiem, czemu nie zauwazasz roznicy, bo ja juz po pierwszym zastosowaniu na noc na drugi dzien mialam juz suche pachy bez zapaszku. na razie robie przerwe. potem zalecaja 1-2razy w tyg. zalezy to juz indywidualnie. na razie nie ponawialam od niedzieli.
 
reklama
Do góry