reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

mozecie mi przypomniec jak to jest z solarium w trakcie karmienia?
macie jakies sprawdzone samoopalacze? nigdy nie uzywalam bo jakos nigdy nie mialam przekonania. zwlaszcza jesli chodzi o twarz. wybieramy sie na bal andrzejkowy i tak sie zastanawiam jak sie przyciemnic. kremy brazujace raczej nie wchodza w rachube bo wymagaja systematycznosci a to nie dla mnie.
 
reklama
justyna- ten J&J to ten zolty balsam brazujacy?
agulka- czytalam opinie, sa rozne jak to zwykle bywa ale przewazaja te pozytywne. chyba go wyprobuje.
 
Hrudzia wiem, że nas co jakiś czas podczytujesz więc może i tym razem zajrzysz, bo nie mam kogo poprosić o pomoc:zawstydzona/y: z tą moja jedną ręką jest niedobrze od chemii:sorry: nawet pod wodą piecze:wściekła/y: próbowałam wklepać krem nawilżający ale ból jak diabli:wściekła/y: skóra jest okropnie wysuszona a miejsacmi spękana i cała czerwona:wściekła/y: może są jakieś naturalne sposoby, żeby sobie z tym poradzić?
 
reklama
Do góry