reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

dzieki dziweczyny a powiedzcie mi co to jest ta mikrodermabrazja na czym to polega, jak robi i ile mniej wiecje kosztuje no i jak czesto sie ja robi.
 
reklama
Oglądałam ostatnio na TVNStyle taki program SOS Uroda... I mówiły babki o rytmie dnia skóry.
8-10 - najlepszy moment na nałożenie makijażu,a jak wstaniemy to jedynie krem
Po 17 zmywamy makijaż i wtedy jest najlepszy moment na maseczki, oczyszczania i takie solidne odżywianie skory,bo wtedy najleepiej chłonie i magazynuje dla siebie to co jej damy
Po 22 skóra idzie spać, więc nie warto nawet kremu na noc nakładać,bo skóra i tak nic sobie nie weźmie tylko wytrzemy wszytsko w poduszkę
 
Oglądałam ostatnio na TVNStyle taki program SOS Uroda... I mówiły babki o rytmie dnia skóry.
8-10 - najlepszy moment na nałożenie makijażu,a jak wstaniemy to jedynie krem
Po 17 zmywamy makijaż i wtedy jest najlepszy moment na maseczki, oczyszczania i takie solidne odżywianie skory,bo wtedy najleepiej chłonie i magazynuje dla siebie to co jej damy
Po 22 skóra idzie spać, więc nie warto nawet kremu na noc nakładać,bo skóra i tak nic sobie nie weźmie tylko wytrzemy wszytsko w poduszkę
Bardzo dziwne...bo ja wiem że skóra w nocy pracuje, regeneruję się a nie spi tzn . Kiedy śpimy, organizm naprawia szkody powstałe w skórze w ciągu dnia. Między północą a 6 rano następuje intensywny podział komórek w naskórku. Wieczór to idealny czas, aby zaaplikować skórze substancje odżywcze i regenerujące, takie jak aminokwasy, witaminy, fitohormony, wyciągi roślinne, retinol, który najlepiej i najskuteczniej naprawia skórę. Podczas nocy zwiększa się przepuszczalność naczyń krwionośnych, ich dotlenienie i absorpcja cennych składników. Wtedy też odbudowuje się warstwa ochronna naskórka.
....Więc jednak będe polecać/zalecac stosowania kremów na noc:-p:tak:
 
Hrudzia duże badziewie?

Tonik antybakteryjny - Skład: Skład: Aqua (Water), Glycerin, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Panthenol, Sodium Benzoate, 2-Bromo-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl, 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Eugenol, Citric Acid.

Maseczka z glinką zieloną - Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Illite, Cetyl Alcohol, Glycerin, Dimethicone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Extract, Hamamelis Virginiana Extract, Salvia Officinalis Extract, Titanium Dioxide, Panthenol, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Citric Acid, CI 42090 (FD&C Blue No.1).
 
Hrudzia duże badziewie?

Tonik antybakteryjny - Skład: Skład: Aqua (Water), Glycerin, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Panthenol, Sodium Benzoate, 2-Bromo-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl, 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Eugenol, Citric Acid.

Maseczka z glinką zieloną - Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Illite, Cetyl Alcohol, Glycerin, Dimethicone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Extract, Hamamelis Virginiana Extract, Salvia Officinalis Extract, Titanium Dioxide, Panthenol, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Citric Acid, CI 42090 (FD&C Blue No.1).
Tonik nie najgorszy bo nie widze alkoholu choc finezyjny nie jest -taki prosty, to dla ciebie???antybakteryjny? jakos nie zauwazylam zebys miala problem z zanieczysczaniem sie skory...i lat 14 tez nie masz:sorry:
A maseczka - tam nie ma glinki zielonej - powinno byc: Illite (green clay) a jest tylko Illite( a może taka ma być?). Sa 3 skaldniki przeciwzapalne i sciagajace, i fajne ale to jakby wszystsko - tez bez szalnstw - ujdzie w tłoku:rofl2:
 
kobietki, a ja ma problem z wrastaniem wlosow na nogach po depilacji. jak sobie z tym radzicie? uzywam peelingu, ostrej gabki a i tak nic to nie daje. potem sobie sama te wloski wydlubuje i mam pokaleczone nogi:sorry:.

czy wasze depilatory tez tak urywaja a nie wyrywaja z cebulkami wloski? moze moj juz jest stary i dlatego urywa?
 
Donkat, to nie jest wina tego, że depilatory nie wyrywają włosków z cebulkami, a tego, że włoski są za słabe, by się przebić przez skórę. Ja mam ten sam problem. Na razie przestałam używać depilatora.
 
reklama
kobietki, a ja ma problem z wrastaniem wlosow na nogach po depilacji. jak sobie z tym radzicie? uzywam peelingu, ostrej gabki a i tak nic to nie daje. potem sobie sama te wloski wydlubuje i mam pokaleczone nogi:sorry:.​




czy wasze depilatory tez tak urywaja a nie wyrywaja z cebulkami wloski? moze moj juz jest stary i dlatego urywa?
Folisan - slyszalam ze pomaga.
Ale wazne zeby peelingowac i nawilzac inensywnie zeby wlosek mogl sie przebic przez ciensza warstwe rogowa. Powodzenia!
 
Do góry