reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

marta gratulacje!!!! Jeszcze troszeczke i Adaś będzie starszym bratem :-) jak dobrze liczę to znowu wrzesień? Spokojnej ciąży życzę! No i oczywiście melduj na bierząco co i jak u Was!
Ja bym chciała rozpocząć staranka po 2 urodzinach Wiktora ale nie wiem jaka będzie nasza sytuacja matrialna...
 
reklama
MARTA !!!! GRATULUJE I SPOKOJNYCH 9 MIESIECY !!!! a co z reszta cioteczek ??? do roboty kochane :) :) Lilu Twoje posty sa tak spokojne i radosne ze az czlowiekowi sie cieplej robi na duchu :) tak pocichutku to Ci zazdroszcze tych 2 fasoleczek :) noooo ,ale jeszcze troche i my zaczniemy starania nad numerem 3 :)
Malgos,spoznione wszystkiego naj naj naj !!!
Gizela musisz byc teraz naprawde silna - sciskam mocno !

Dziewczyny mysle o Was wszystkich baaardzo czesto ,ale kurcze z czasem ni jak :(
wlasnie mniejsza wlaczyla syrene ...................... narazie !
 
Hej kobiety...otrzymałam paczke... kerna, kasikN82, Tosia, kasiona, akderk, 85justyna, małgoś83, ksiulka, dorotka1, beniaminka, magi chcę WAm ogromnie podziękować za jak to nazwałyście "drobiazgi" (dla was) dla mnie sa to bardzo cenne i pomocne dary ... wszystko zawarte w paczce jest bardzo przydatne nawet sobie nie potraficie wyobrazic mojego szczescia ale takze zaklopotania bo jak sie wam odwdzieczyc moge:( jeszcze raz BARDZO ale to BARDZO DZIEKUJE za pomoc wyprawkowa:*
u nas ok jutro ide wkoncu na sciagniecie szwow.. mala w dzien spi tak jak by jej wogole nie bylo... (odpukac) a w nocy troszke czesciej wstaje ale mama cyca ma w pogotowiu zeby szybciutko podac i synka nie obudzic:) babcia (moja mama) chodzi z wnuczkiem na spacerki a ja w tym czasie robie cos na obiad takze jakos sobie radzimy..
wczoraj byla p.środowiskowa dostalam tez kilka probek sciagaczke do pokarmu i kilka pieluch:)
marta gratulacje teraz tylko zyczyc spokojnych 9miesiecy :*
no uciekam juz bo sie nie wyrobie za nim wroca podroznicy:)
jeszcze raz dziewczyny OGROMNE PODZIEKOWANIA ZA WASZE POMOCNE SERCA!!!
 
Witam ja :-)
"odwdzięczyć" ? już to zrobiłaś :-) napisałaś, ze paczka sprawiła Ci radość, więc wywołałaś uśmiech na buźce, założę sie, ze każdej z nas :-) więc jesteśmy kwita :-)
Mamy wielkiego guza na czole z zadrapaniami, no nie wyglądamy jak grzeczna dziewczynka :-)
Ale będziemy mieć Dzidziusiów, fajnie i wielkie gratulacje!!!
Idę Was troszkę poczytać, bo mama zaległości
Dziewczyny miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Witajcie mamusie...Marietka super,ze sobie radzisz z dwójeczką dzieci:tak:-jeszcze raz ci gratuluje pięknej niuni....
Misiu w nocy trochę stękał,ale nie miał gorączki no ale nad ranem przyszła i trawiła misia z 2 h,potem znów jak ręka odjął...teraz bawi się ,wariuje i szaleje....Własnie rozebralismy razem choinkę-oczywiście nie złapał równowagi i poleciał na choinke-dobrze,że ją przywiązałam bo pewnie miałabym po bombkach no i jeszcze mogłaby sie stac krzywda misiowi. Misiu po tym wpadnięciu dostał ataku śmiechu,że razem się śmialismy jak głupi do sera:laugh2:. Wczoraj pojechałam do mamy i wykapałam ją z siostrą,zmieniłysmy posciel i ugotowałam jej pyszny rosół gdzie trochę go zjadła co mnie ucieszyło.....ale dzis znowu nic nie może jeść dostała jadłowstręt.....,ale bede walczyć do końca o moja mamę....,bo przegrywa ten kto sie poddaje.....Wiem,ze w tej chorobie w takim stanie nie ma ucieczki przed wyrokiem,ale będziemy walczyć do końca....
Dobrego dnia dla wszystkich i buziaczki.....
 
Witam i ja
marta gratulacje!!!!
lilu powodzenia przy remoncie i oby szybko sie skonczyl zdrowka!!
gizelko trzymaj sie !!!
u nas nic nowego zebow jak narazie 7 i cisza ale Lenka niestety znow chora uciekam bo musze synka odebrac z przedszkola
3majcie sie papa
 
Zaglądam to a tu nocka zarwana u większości z Was...u mnie tak samo...dwie i pół godziny kręcił siei wiercił nie spał w nocy, od od 12.30 do 3 po 3 zasnął i do 4 jeszcze trochę się wiercił, a od 4 spał do 9 :szok: więc trochę odespałam. Zasnął dopiero niedawno...
Moja najukochańsza babcia, która nigdy oczywiście kłopotu nie chce robić wczoraj miała stan przedzawałowy...no i oczywiście do szpitala nie...bolało ją w piersiach od rana i nie zadzwoniła do mnie, bo tata mój po nocce, ja z Olkiem to kłopot by był ją wieźć do lekarza...No myślałam że ją w pupę kopnę...ale dziś lepiej to pranie robi i kombinuje...
 
czesc dziewczyny;)) dawno mnie nie bylo.. u nas jakos leci, dawid dzis zaliczyl scinanko wlosow..pierwszy raz, obstrzygl go moj szwagier i jestem dumna bo siedzial twardo i cicho i tylko sluchal co to buczy nad glowka..byl taki powazny i pozniej pokazywal ciagle na glowke hehe, wyglada inaczej ale tak slodko chlopieco..ostatnio jedna pani pytala czy to dziewczynka czy chlopiec bo takie mial dlugie wloski wiec teraz nie bedzie problemu :-D zabkow mamy 8 i wiecej niet..czekamy..nocki koszmarne..jedzenie moze nie istniec..je jak wrobelek i tyle tez wazy bo zaledwie 9kg przy 76cm wzrostu. i oczywiscie caly tata.

Dziewczynki dziekuje za pamiec i zyczenia urodzinowe:****

Marta ale cudowna nowina! Gratuluje Wam kochana i zycze pieknych 9 miesiecy:) i oczywiscie coreczki:tak:
Marietta ciesze sie ogromnie ze paczka sprawila Tobie radosc i ze wszystko sie przyda! odwdzieczac sie nie musisz! badz z nami to wystarczy;* jeszcze raz gratuluje slicznej coreczki;) piekna fotka! dzieci masz jak malowane:)
Gizela wspolczuje choroby mamy..to bardzo smutne przezycie. a co do goraczki nie pomoge bo dawidek przy zabkowaniu jeszcze nie goraczkowal.
Lilu swietnie ze domek w remoncie;)ja juz tez nie moge doczekac sie az nasz bedziemy remontowac;) i jak ten czas leci jak patrze na Twoj ciazowy suwaczek:)
Beti jak prawko? odebralas? jezdzisz?
Joasia to babcia nie powazna..przeciez to moglo sie zle skonczyc! moj tata mial podobnie..pieklo go w klatce piersiowej ale sie nie przyznal..po kilku dniach i tak wyladowal w szpitalu i to byl stan przedzawalowy wlasnie.
Tosia biedna misia no..dziewczynka z guziolem musi wygladac jak psota mala;)
Kasik jak antos? lepiej juz z kaszlem?
Trixi wow..trzeciego maluszka planujecie:)

jesli kogos ominelam przepraszam
 
reklama
ja na chwile tylko chcialam dodac foteczke Gabrieli moze jeszcze ktos sie zdecyduje na kolejna mala pocieche :) IMG_4529.jpg
 
Do góry