reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

czytałam dzisiaj rano o skrzaciku. Aż nie wiedziałam co mam napisać, bo kurczę tu się nic nie da powiedzieć. Los jest okrutny i tylko współczuję Anielce, bo doskonale wiem co to znaczy wychowywać się bez matki... Światełko dla Skrzacika niech czuwa nad swoją córcią...

Jutro przyjazd teściowej, ciekawe jak będzie /nadia na nią reagowała, drugi raz w życiu babcię zobaczy z`czego pierwszy raz miała niespełna 3 miesiące i nie obyło się bez ogromnej histerii i godziny uspokajania dziecka jak babcia do niej doleciała ;/
 
reklama
witam,
padnięta jestem bo bratanka na week mam a on w nocy bał się spać i tak biegałam od niego do Maksa i prawie nic nie spałam.
Aaaa i od wczoraj mamy zęba ale idzie od razu drugi:tak:
 
Boze nie potrafie przestac płakać...nie znałam Skrzata, ale taki żal w sercu
[*]...niech Bóg ma w opiece jej córeczkę i jej rodzinę....


Tak długo tu nie zaglądałm, moze nawet mnie nie pamiętacie, niestety nawet komputera nie mam czasu nieraz wlączyć, jestem sama z moja dwójeczką urwisów. Chciałam sie pochwalic pierwszym ząbkiem synka.
Wobec takiej wiadomosci o naszej forumowiczce, po prostu wszystko przestaje miec znaczenie...jakze ulotne jest zycie...
 
No nieeeeee!!!!!!!!!! Nie dość ,że ryczę od początku weekendu i w końcu znalazłam chwilkę ,żeby wpaść i podnieść się na duchu a tu taka tragedia!!!! Dlaczego????????? Brak mi słów! Znowu łzy mi się cisną do oczu! A moje małe problemy odchodzą w zapomnienie!
[*]kochana trzymaj się! Niech los nigdy już nie sprawi bólu jej rodzinie!

Aga26ka ja Cię pamiętam!!! Mam nadzieję,że w końcu damy radę się spotkać...
Ja też zauważyłam zębolki na dole u mojej małej piranii, lada dzień wyskoczą!! Muszę dobrze popatrzeć na górę może tam też się czają!!!
 
Z bardziej pozytywnych wiadomości:
Max zaczął stawać to znaczy wdrapywać się na rózne rzeczy np. drukarkę, poduchy od sofy, większe zabawki i przy nich staje na dwóch wyprostowanych nogach.
Co dziwne, on nie raczkuje tylko wciąż się czołga. A tu już staje... :huh:

Acha, no i wczoraj powiedział tak naprawdę pierwsze wyraźnie słowo, ale nie "mama" albo "tata" tylko: AUTO! i przy tym pokazuje palcem za okno na auta.
 
Ostatnia edycja:
Max zaczął stawać to znaczy wdrapywać się na rózne rzeczy np. drukarkę, poduchy od sofy, większe zabawki i przy nich staje na dwóch wyprostowanych nogach.
Co dziwne, on nie raczkuje tylko wciąż się czołga. A tu już staje... :huh:
.

mój Wiki ma tak samo :-) i nawet próbuje sam chodzić w łóżeczku ale jeszcze nie bardzo mu to wychodzi... raczkować nie raczkuje ale teraz ćwiczy intensywnie ruch posuwisty na tyłku, wygląda przekomicznie
 
Witam się serdecznie po 2 tygodniowym urlopie....

Bardzo przykra wiadomośc o śmierci Kasi.Dostałam wiadomość od dziewczyn sms'em,

Skrzacie, (...)"wielki smutek uczyniłaś tym zniknieniem swoim"(...), wiem że będziesz tam wysoko, daleko rozweselała wszystkie małe i duże aniołki. Spoczywaj w pokoju, bądź dumna ze swojej Anielki, będę pamiętała!
[*]

Dobrej nocy Mamusie!
 
Miałam się pochwalić ze dziś Bartek skończył 10 miesięcy i wyszedł mu pierwszy ząbek a tu taka wiadomość.
TAK MI PRZYKRO. Wielka szkoda, że zostawiła małą córeczkę.

witam,
Aaaa i od wczoraj mamy zęba ale idzie od razu drugi:tak:
pierwszy?

Chciałam sie pochwalic pierwszym ząbkiem synka.
gratuluje!

Z bardziej pozytywnych wiadomości:
Max zaczął stawać to znaczy wdrapywać się na rózne rzeczy np. drukarkę, poduchy od sofy, większe zabawki i przy nich staje na dwóch wyprostowanych nogach.
Co dziwne, on nie raczkuje tylko wciąż się czołga. A tu już staje... :huh:

Acha, no i wczoraj powiedział tak naprawdę pierwsze wyraźnie słowo, ale nie "mama" albo "tata" tylko: AUTO! i przy tym pokazuje palcem za okno na auta.
U nas w przedszkolu jest dziewczynka 2 miesiące starsza od Bartka i ona dopiero zaczeła raczkować i wstawać przy meblach wiec myślę, że i Twój mały może niedługo zacznie raczkować. Jednak niektóre dzieci pomijają w ogóle ten etap.
 
reklama
k8sad tak pierwszy ząbek, idzie druga jedynka dolna i już górne czyli wszystkie na raz nadrobi co inne np w dwa m-ce dostawały:tak: No ale z tego też powodu noce są koszmarem:sorry:

A tak w ogóle to witam, Maksiu niestety postanowił wstać po 5 bo szkoda dnia na pierdoły takie jak spanie, ja do pracy to nieprzytomna zajdę:confused2:
 
Do góry