reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

witam :)
my wczoraj pierwszy raz od tygodnia spacer zaliczyliśmy za zezwoleniem lekarza :) Już miałam dosyc siedzenia w domu.
No i pomału kończę laktację, nie odciągam całego mleka, po prostu nie daje rady, z Olką odciągałam 5 m-cy ale ona grzeczniutka była i dała mi to zrobić a Maks niestety nie. Zresztą może i lepiej bo mi ciężko zrezygnować całkowicie z nabiału i efekt taki że młodego wysypuje więc będzie z korzyścią dla Maksia :)

gosheek i tak dzielna jesteś, ja bym nie dała rady tak późno wracać :/ Już teraz cały czas w głowie mi siedzi to, że może w marcu do pracy a ja strasznie tego nie chcę. Jak na razie szef nie dzwonił co i jak ale wolałabym być na wychowawczym, mimo iż nic bym nie dostała.
 
reklama
witam,
Gaja u mnie ten sam problem wolała bym w domu zostać niż wracać do pracy ustaliliśmy że zobaczymy z 2 -3 mies. jak sobie damy radę, jak będzie ok to zostaje w domu a jak nie niestety powrót do pracy ale wtedy na 6h. Gratuluje spaceru :-)
Gosheek gra nazywa dance central ;-)współczuję powrotu do pracy i malej ilości spędzonego czasu z dzidzią.
Dagna my na spacer wychodzimy również w deszcz mały odkąd wyszedł ze szpitala to chyba na dworze nie był z 4 razy ;-)

w biedronce jest promo do jutra na hugisy 39zł jumbo pack :-)

u nas ciągłe marudzenie chyba ktoś mi dziecko podmienił :baffled:wszędzie źle, tylko wózek i spacerki są fajne a tylko do domu wejdziemy znowu to samo chyba mu szelki kupie i powieszę za okno :-D:-D jak te mikołaje na drabinkach:-D
 
Witam witam:)
Ja juz wstalam i bawie sie z moja panieneczka ale cos patrze ona nie w humorze dzisiaj. Drze sie jak opetana!
Ja tez dziwczyny wolalabym byc na wychowawczym! Ale niestety nie ma takiej opcji, juz pal licho ta paskudna szefowa. Chcemy kupic jak najszybciej mieszkanie, a na to potrzebny kredyt, a do kredytu staly dochod... i kolo sie zamyka. Meza zarobki to za malo... W tej chwili wynajmujemy i co miesiac placimy komus a moglibysmy placic na swoje, wiec trzeba cos z tym zrobic.
gaju ja sciagam juz ponad 3 miesiace i na dniach tez juz zamierzam przestac. Juz nie daje rady. Brodawki bola, czas mi tio zabiera a przez powrot do pracy i tak mam go juz malo, wiec niestety bede powoli konczyc...
ksiulka dzieki za info o grze:)
Milego weekendowania mamuski:)
 
Hej!
U nas dzionek super sie zaczyna. Malutka nie krzyczy tylko leży sama w łóżeczku i gada. Tylko mi sie coś dzieje. Wczoraj miałam zgage a dziś mnie od rana mdli i brzuch boli. A przecież nic takiego nie jadłam co by mi mogło zaszkodzić. Eh trzeba sie jakoś przemęczyć i przejdzie.

Miłego dnia!
 
skrzaciku ja też sie zle czuje od kilku dni zoladek mnie boli i brzuch jak na @ , wczoraj do tego słabo mi sie robilo i takie uderzenia goraca...
 
skrzaciku ja też sie zle czuje od kilku dni zoladek mnie boli i brzuch jak na @ , wczoraj do tego słabo mi sie robilo i takie uderzenia goraca...
tylko od czego to? Wczoraj jak sie ubierałam to sie spociłam jak szczur. A jak poszłam do auta to duszno mi sie robiło. Kumpela sie ze mnie śmieje że mam powtórke z rozrywki z zeszłego roku. No kurde ale to nie ciąża na bank.
 
hej mamusie :)
jest sobota czyli Julcia w domu wiec od rana spiewanie piosenek, mówienie wierszyków, skakanie po łóżku i sto pytan do.... i właśnie zobaczyłam ze mam cały telefon w roztopionym lizaku wrrrr

gosheek nie smuc sie zobaczysz ze teraz jak pracujesz to bedziesz jeszcze lepsza matką dla niuni, kazda chwila bedzie tak na 100% wypełniona miłościa i zabawą... sa i tez plusy powrotu do pracy... zobaczysz malutka bedzie bardzo otwarta na ludzi nie tylko mama mama co uwierz mi może byc bardzo męczące... ty tez wychodzac do ludzi odetchniesz troszke od pieluch, potęsknisz i bedziesz czerpała jeszcze wiecej radosci z macierzyństwa :)))))))
 
Dziewczyny co do różnego typu książek i poradników to myślę, że wszystko trzeba traktować z przymrożeniem oka. Ja jak narazie z żadnych tego typu pomocy nie korzystałam, ale myślę, że warto poczytać choćby z ciekawości :-) I mieć wtedy jakieś zdanie na ten temat. Ja jak narazie robię wszystko tak jak podpowiada serce. Ale chętnie poznam spojrzenie innych na pewne kwestie.

Ania
- dziękować. Adaś marchewką pluł za to śliwki wsuwał aż miło :D Co do chusteczek babydream to mi nie odpowiadają, a szkoda bo cena super. Dla mnie są zbyt suche. Nic narazie nie przebiło chusteczek Pampersa - przynajmniej u mnie.

:-)

Ja też nie lubię Babydream, są zdecydowanie za suche. Miałam 2 paczki i nie mogłam się doczekać, kiedy się skończą.
 
dagna - córcia śpi z Wami w łóżko? :) Ja to nigdy nadziwić się nie mogę ile brudu zbiera się na szyi naszych maluszków lub między paluszkami :D


Śpi, śpi... wszystko zrobi terrorystka, żeby z nami spac. Od czasu do czasu uda nam sie ją przełożyć do łóżeczka, ale wtedy to ja się co chwilkę budzę i do niej zaglądam ;-) A tak serio, to ona często w nocy budzi sie do karmienia, jak śpi z nami, to otwieram pogotowie mlekowe i zaraz usypia, jak śpi w łóżeczku to później grymasi jak ją usypiam. Mąż się śmieje, że trzeba było nie kupować łóżeczka, zawsze byłoby więcej miejsca w pokoju i więcej kasy w portfelu ;-)

wi
Dagna my na spacer wychodzimy również w deszcz mały odkąd wyszedł ze szpitala to chyba na dworze nie był z 4 razy ;-)


Ja też tak miałam zamiar, ale jestem przewrażliwiona po tym jej zapaleniu płuc i dmucham na zimne. W dodatku teraz tyle wirusów wszędzie, dzieciaki w rodzinie chorują, więc wolę poczekać na lepsze warunki pogodowe ;-)

Teraz mała śpi, mąż śpi, zaraz się zabieram do sprzątania.
 
reklama
Do góry