reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

helloł! A u nas noc dzisiaj spokojna. Mała usnęła koło 23 i obudziła się po 6. Teraz znów dosypiała, ale już widzę, że łypie na mnie okiem ;)

Co do odciagania mleka, to też to czasem robię. Mam laktator elektryczny babyono - nie mam porównania z innymi, bo używałam tylko ten, ale jest OK. Chociaż jak się spieszę i chcę jak najszybciej i jak najwięcej odciągnąć i przełączam na moc maxymalną to później brodawki bolą jak cholera.
 
reklama
Hej!

Kurcze nie wyspana jestem. Mój nie dość że sie rozwalił w łóżku to dodatkowo chrapał i to jak stary traktor. Także czeka mnie dzień na skokach kofeinowych. Na spacer nie wyjde bo sie boje. W nocy popadał deszcz i jest koszmarne lodowisko. Rano widziałam jak sąsiedzi w drodze do auta sie wywracali.

Gaja
o czym ten film bo ja bardzo lubie horrory?
 
witam,
matko jaka noc koszmarną miałam, usnęłam o 23.15 pobudka już o 23.30 potem wisiał na cycu ale go ciućkał i tak do 3 nad ranem jak wreszcie wyciągłam to ryk i tak do 5 o 5 wył do 6.30 jak opętany a głodny nie był, potem przysnął na 30 minut i znów ryk :/ Praktycznie całą noc nie spałam :/

Do tego małż zapodał film "Czwarty stopień" i bałam się usnąć, ot kochany małżonek.

Gaja wspolczucje ci, ale z drugiej strony przepraszam ze to powiem, nie gniewaj sie ale sama jestes sobie winna, jesli trzymasz dzecko przy piersi tyle czasu, przeciez wiaodmo ze on nie je a z twojego cyca se zrobil smoka :) I wykancza mamusie..

Witam sie, wczoraj mialam straszny dzien, taki mnie zly humor ogarnal ze myslalam ze sie rzuce z okna, wszytsko mnie denerwowalo a w sumie sama nie wiedzialam co, chyba jestem zmeczona troche, nie mam tu nikogo ktos chociaz na godzine by mnie zastapil z dziecmi...chyba zmeczenie sie odezwalo ale nie fizycze tylko bardziej psychiczne, za tydzine przyjezdzaja znow odiwedzic mnie mje przyjaciolki z polski, to bardzo mnie podtrzymuje na duchu bo troche sie oderwe :) poza tym jak mam taki dzien pelen zwaly to pozniej mam wyrzuty sumienia, wszytsko mam dzieic zdrowe, a jeszcze narzekam..eh ta psychika kobiety--masakra!!!



Milego dnia dziewczynki!
 
Marja ja wprawdzie akwarium nie mam, ale mamy karuzele z Fishera. I powiem Ci ze baterie bardzo szybko padaja. Jak sa nowe to melodyjka bardzo szybko leci, a potem to juz tempo wolniejsze. I jeszcze mały na gwiazdke dostał zabawki na baterie, niedługo to hurtowo bedziemy kupowac.
Ja mam ten laktator z Aventu,sprawdza sie. Jak masz mleczko to 15 min. i flacha jest. Podobno jeszcze dobry jest Medela mini elektric ( nie wiem czy dobrze napisałam).
A mozesz mi napisac kochana jaka dokładnie masz ta butle. Bo u nas tez cyc ble. I moze by jakos małego zniechcecic do flachy. Bo pije z aventu.

Kasik - dziekuje bardzo za podpowiedzi - zobaczymy z tym akwarium jak to bedzie , dobrze ,ze uzywane i za 20 zl tylko w razie co nie bedzie szkoda odstawic na bok;-) .
A butelke mamy z TT taka co byla z laktatorem - to jest i antykolkowa i taka ,ze picie z niej przypomina ssanie piersi - ale chyba one wszystkie z TT takie sa - naprawde polecam- myslalam , ze to tylko reklama - bo lovo niby tez tak miala mic -ale maluch po niej cyca nie chcial za groma, a od czasu TT jeden dzien pojadl z niej i cyc zaczal na nowo go wciagac:-) .Polecam naprawde .
 
Gaja wspolczucje ci, ale z drugiej strony przepraszam ze to powiem, nie gniewaj sie ale sama jestes sobie winna, jesli trzymasz dzecko przy piersi tyle czasu, przeciez wiaodmo ze on nie je a z twojego cyca se zrobil smoka :) I wykancza mamusie..





Milego dnia dziewczynki!

Kasiona ja to wiem, tylko ciągle się łudzę że on w końcu będzie jadł :/ I weź tu karm piersią :/ Chyba w nocy na butlę przejdę, jak będzie głodny to wypije jak nie to podrze się aż uśnie. Bo akurat mnie jego płacz już nie rusza.

skrzat niby to na autentycznych zdarzeniach, pewna pani psycholog badała społecznośc pewnego miasteczka i wszystkie osoby miały te same objawy, zdarzały się tam conocne uprowadzenia i każda osoba widziała sowę, potem sie okazuje że to niby kosmici co noc przychodzili i uprowadzali ludzi aby na nich eksperymentować.
 
Cześć dziewczyny!!!
U nas znowu cyc wrócił do łask. Mała nie za wiele zjadła z butelki, ale może to przez to, że wróciliśmy do Aventu - z dwiema dziurkami. Mleczko samo już nie leci, więc butelka przestała być atrakcyjna. :) Mam nadzieję, że ta tendnecja się utrzyma. :)

Mała coś marnie przybiera od dłuższego czasu. Mam nadzieję, że to przez niski poziom żelaza. Od kilku dni podajemy jej ferrum i obserwujemy. Jeśli w ciągu trzech tygodni nic nie przybierze, pójdziemy do lekarza. Akurat będziemy mieć przerwę w noszeniu gipsu, więc będzie można ją zważyć.

A tak w ogole, to musze stwierdzic, że mam bardzo grzeczne dziecko. Obudzila się pół godziny temu i bawi się w łóżku swoimi paluszkami. :)
 
Dzien dobry :-)
U nas nocka jak zwykle, od 23 do 9.30, z 3 karmieniami nad ranem.Jestem wyspana, chcoiaz do pozna ogladalam film Alexander, rankiem za to odespałam, ale tak jak u Gaji od 6 rano Julka cały czas na cycu, ale ja spałam dalej, tylko kregoslup rano prostowal sie dlugo i dalej boli, no ale moja wina ze taka zasypiam pokręcona jak paragraf.
Witam!!!
jojo dużo zdrówka dla Twoich dzieciątek :)))
Baniaminko fajną masz date na suwaczku :3 miesiące 3 tygodnie 3 dni :)

Dobrej nocki!!!
A dziekuje, nawet nie zuwazylam :-) Lubie takie imieniny dat :-)

Gaja wspolczucje ci, ale z drugiej strony przepraszam ze to powiem, nie gniewaj sie ale sama jestes sobie winna, jesli trzymasz dzecko przy piersi tyle czasu, przeciez wiaodmo ze on nie je a z twojego cyca se zrobil smoka :) I wykancza mamusie..

Witam sie, wczoraj mialam straszny dzien, taki mnie zly humor ogarnal ze myslalam ze sie rzuce z okna, wszytsko mnie denerwowalo a w sumie sama nie wiedzialam co, chyba jestem zmeczona troche, nie mam tu nikogo ktos chociaz na godzine by mnie zastapil z dziecmi...chyba zmeczenie sie odezwalo ale nie fizycze tylko bardziej psychiczne, za tydzine przyjezdzaja znow odiwedzic mnie mje przyjaciolki z polski, to bardzo mnie podtrzymuje na duchu bo troche sie oderwe :) poza tym jak mam taki dzien pelen zwaly to pozniej mam wyrzuty sumienia, wszytsko mam dzieic zdrowe, a jeszcze narzekam..eh ta psychika kobiety--masakra!!!



Milego dnia dziewczynki!
Dołączam do Ciebie, wczoraj dzien mialam okropny, byłam zła, zmęczona, sfrustrowana, po nocy znacznie lepiej, a jednak to prawda , że noc ma swoja prawa, a dzien swoje, slonce wyszło zza chmurek :-D Ale Tobie Kochana, to wcale sie nie dziwę, jestes samiutenka na obczyźnie z dwoma uroczymi, ale jakże absorbującymi dwoma szkrabkami. Ja narzekam na zmeczenie z jedną panienką, a co Ty masz powiedziec...nie powinnam narzekac, bo grzeszę :/
Potwierdzam, ze karuzelka z fisprice okrutnie żre baterie, niestety, apotzrebne sa duze i drogie, przydalby sie akumulatorek.
Milego dnia! :-)
 
Witam kochane w nowym roku :) Wlasnie wrocilismy z PL :) Jazda samochodem z malym dzieckiem ponad 1300 km w jedna strone jest mozliwa ! i nawet nie taka uciazliwa jak sobie wyobrazalam :) Chyba nie nadrobie zaleglosci na forum bo nie bylo mnie caaaale 3 tygodnie.Mam Wam jeszcze jedna wiadomosc ktora dodaje mi skrzydel :

BEDE WRZESNIOWA MAMA 2011 !!!!

Kasia na pierwsze urodziny dostanie braciszka lub siostrzyczke !!!

 
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Trixi, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry