reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witaj Ritka!

Ja też mam jutro wizytę u lekarki, taką krótką w przelocie, bo w szpitalu przy okazji ktg, ale zawsze to coś ;-)

I do mnie też ciągle wszyscy wydzwaniają lub piszą sms-y z pytaniem, czy jestem już PO, w trakcie, czy przed. Eh... już przestałam na większość odpisywać, bo już mnie to zaczyna wkurzać. W dodatku nic się u mnie nie zanosi, że coś się u mnie zmieni w najbliższym czasie... chyba, że mnie faktycznie weźmie "na partyzanta", jak to określiła chyba kiedyś Akderk.
Boli tylko brzucho i krocze, ale zero skurczy.

I dziękuję za pozdrowienia dla Magi, zaraz przekażę :-)
 
reklama
Dorotka - trzymaj się! Teraz jest okropny okres, wszyscy wokół chorują, nic dziwnego, że dzieciaki łapią infekcje :-(

Za pozostałe mamusie mające w domu szpital też oczywiście trzymam kciuki, oby "zaraza" nie rozeszła się na pozostałych członków rodziny!
 
Witaj Ritka!

Ja też mam jutro wizytę u lekarki, taką krótką w przelocie, bo w szpitalu przy okazji ktg, ale zawsze to coś ;-)

I do mnie też ciągle wszyscy wydzwaniają lub piszą sms-y z pytaniem, czy jestem już PO, w trakcie, czy przed. Eh... już przestałam na większość odpisywać, bo już mnie to zaczyna wkurzać. W dodatku nic się u mnie nie zanosi, że coś się u mnie zmieni w najbliższym czasie... chyba, że mnie faktycznie weźmie "na partyzanta", jak to określiła chyba kiedyś Akderk.
Boli tylko brzucho i krocze, ale zero skurczy.

I dziękuję za pozdrowienia dla Magi, zaraz przekażę :-)

Mam tak samo - ból podbrzusza i krocza! A może nas weźmie w tym samym dniu?
Wczoraj spotkałam księdza, który wyprorokował mi, że będę w ciąży. Wczoraj zaś powiedział, że urodzę w październiku, bo to miesiąc Maryjny. Powiedziałam mu, że mogę zaczekać, ale tylko do 1.

POwodzenia na wizycie. Krótka, ale zawsze to coś i później człowiek spokojniejszy!

dzieki Anja
starsza ma 39,4
mam nadzieje ze mlodsza wyjdze bez szwanku

Dorotka! Dużo zdrówka dla was!
 
hej kochane ja tylko na chwile bo Olafek sie powoli rozbudza

gaja nie przejmuj się, ja też walcze z laktacją, pokarmu mało, Olaf się nie najada, i potrafi po godzinie cycolenia zjesc 90 ml mieszanki, ja podaje mu butle bo on płacze w niebogłosy, widzę ze jest głodny i nie wiem co robic,

dorotko życze zdrówka dla rodzinki i dla ciebie takze żebyś czasami z małaą nie podłapała, tfu tfu...

Ritka i reszta mamus w dwupaku zycze szybkich rozpakowan, oj juz niedługo i wy sie doczekacie.

uciekam, nie mam na nic czasu, ja dalej niezorganizowana, jak był mój S. to mi pomagał, a sama jakoś nie potrafię wszystkiego ogarnąc;/ ale jeszcze 2 tygodnie i bedziemy już we trójkę.

Buziaki :*
 
Kochane dwupaczki, jeszcze troszkę wrzesnia zostalo, ale ja wysyłam czary mary oby skurczybyki przyszły i Dzidzie wyszły :-)
Gaja, głowa do góry!!!
Dorotko, duuuuuużo zdrówka
całuje Dziewczyny!!!
kto mi zrobi suwaczek???? :-D
 
Czesc Dziewczyny!
Oj coraz bardziej ciezko bym twarda sztuka w 2 paku:-) . Ja chyba zwariuje jeszzce troszke , bo juz ile mozna czekac .
 
reklama
hej kochane
ja tylko na chwile
dzis w koncu nas wypuscili
w domu niezly sajgon panuje, julcia jest zazdrosna...
ciezko ogarnac temat ale maz duuzo pomaga
jutro zajze na dluzej

dziekuje za wielkie wsparcie jestescie nie zastapione
 
Do góry