reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Podrzuc namiar na tego gościa będzie jak znalazł jak się dzidzia urodzi, u mnie też brak weny do sprzątania a w tv leci perfekcyjna pan domu - być taką jak Amfija- bezcenne.


Damy radę
oto aukcja z której ja zamawiałam zdjęcia 100 zdjęć 10x15 KODAK SUPRA ENDURA 27 gr/szt SS (1065259066) - Aukcje internetowe Allegro ma on jeszcze tańsze fotki ale nie wiem jakiej jakości ja zawsze te zamawiam, biore na papierze matowym który swoją strukturą przypomina płutno- mówie wam rewelacja...

dobra biore sie za sprzatanie bo naprawde syyyf na całego aż wstyd...
 
reklama
witajcie dziewczynki;-)

u mnie noc jakos zeszla na spokojnie dzisiaj mala jedynie raz mnie obudzila kopniakami a teraz chyba odsypia bo wogole sie nie rusza a ja jak zwykle zaczynam panikowac:szok:
 
dziekuje-fakt boli,coz zobaczymy

dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie u ktorych juz za chwile wielkie moment:)

i mam nadzieje ze bedzie z kim pisac bo towazystwo sie wykrusza-ale tu wielki szacun dla mamus ktore juz maja maluszki,ze wracaja do nas szybko i znajduja czas na bb

olcia ja tez sie dziwie jak dziewczyny które juz maja dzieci znajduja czas na bb.:szok: To chyba kwestia organizacji, ale moze nie tylko. Ja dzidzi nie mam jeszcze, a i tak mi ciezko za Wami nadazyc. Wiec jak juz urodze, to chyba, a raczej na pewno bede mało zagladała. Ale okaze sie w praniu:-D:-D


Dziewczyny u mnie dzisiaj w nocy było tylko 8 stopni a w domu temperatura już spadła do 18-stu! Jak tak dalej pójdzie to jak Mały sie urodzi będę musiała włączyć ogrzewanie???????

u mnie w domu tez zimno. I przed godzina mama napaliła w centralnym, i juz od razu lepiej. Wiec jak taka pogoda sie utrzyma to na bank trzeba bedzie palic jak dzidzia sie urodzi. Niedługo to dojdzie do tego, ze cały rok trzeba bedzie sie w domku dogrzewac.:no:

Ritka trzymam kciuki za wizyte.
 
Cześć dziewczyny.
Czyżby ktos tu siębał porodu?????? No to dołączam do grona:-D Zawsze ta adrenalinka jest i czarne scenariusze niestety.
Angelus- mnie troche, a nawet bardzo Twój post zszokował i wystraszył dodatkowo:szok::szok::szok: Z racji, że nie cche dać szczepić w szpitalu na nic i ddoatkowo sama chcę się opiekować mała od początku (różnież ze względu na to, żeby w domku małą nie bałą się ani dotyku, ani kąpieli a głównie, żeby "przypadkiem" któaś ze strzykawą niezapowiedzianie nie podeszła itd) widzę, że będę ta wredna i niedobra pacjentka:rofl2: Bo mam zamiar z małą być 24h i nie dać jej nikomu..jak trzeba bedzie to będziemy razem spały. Normalnie szok, że zabrały Ci dziecko jak spałaś:szok: To czyje ono jest?? Matki, czy własność instytucji szpitalnej:crazy: Oj jak mi tak któraś zrobi to powiem co będę myśleć albo i jeszcze więcej:crazy: kurcze....

Wiecie co..moje bejbe ma dzisdrugie urodziny:-):-):-) ale czas leci!!!!!!!!!Dwa lata....ehhhh a dopiero co na porodówce się męczyłam:rofl2:
 
to wszystkiego najlepszego dla Twojego misiaka kerna, w sumie w jednym czasie dzieci urodzone to razem będziesz mogła urodzinki wyprawiać ;-)
mój małż ma 06.09 urodzinki i się upiera żeby mała też się tak urodziła, zobaczymy czy się uda, hehe :-D
 
Witam dziewczyny!!

Co za dzień no po prostu obłęd mam już dośc tej wody!!!

tosia podejście bombowe w sumie daleko nie ma do wyjścia mnie bardziej inspiruje kwestja szerokości nie odległości, ale pożyjemy zobaczymy :)

asiek to faktycznie wrzesien u Ciebie to miesiąc bankructwa całkowitego, ale do świąt zdązysz budżet podreperować, ja się śmieję, że skoro mała przed czasem wyjśc nie chce to może 4 dni po czasie jej się uda akurat mamuśce na urodziny, skoro ja mogłam się urodzić w ten sam dzień co mój tata to czemu nie :)

Co do zdjęć to ja wywołuję w rossmanie przez neta i odbieram albo w sklepie albo do domku przychodzą.

Dzisiaj to ja dzialam na spowolnionych obrotach niby wszystko mi się chce ale jakoś tak powoli mi to idzie, mała dziś robi mi ciszę przed burzą bo od rana aż raz się wypiela tyle że teraz czkawki dostała widocznie nasze wczorajsze skurcze ją wymęczyły.
 
KERNA sto lat dla synusia!!!!!
niedługo dostanie najpiekniejszy prezencik od mamusi :happy2::happy2:

Hausfrau moim zdaniem 18 stopni to idealna temperatura na noc dla dzidzi, nie ma co przegrzewać:blink:


Olcia, Kasik napewno jak urodzimy to bedzie troszke mniejszy "ruch" na forum a jak część z nas wróci do pracy to juz w ogóle.....

miałam sprzatac i nie zaglądać do kompa ale nałóg górą:-D ale ciii bo juz widze jak P by to skomentował...:rofl2::baffled:
 
A dawno robiłaś te roletki?podrzuć namiar oni w sumie jeżdżą po całej wawce to może i na białołękę zawitają, podesłałam maile na priv.
Rolety zamawiałam na początku lipca. Zaraz poszukam ulotki w papierach. Jak tylko znajdę, to wyślę namiar.

I tak długo udało mi się zostać w domciu. Ale to dzięki temu, że przedewszystkim cały czas leżałam.
Mam łożysko centralnie przodujące i ono lubi się wcześniej odklejać i wtedy mogę nie zdąrzyc dojechac nawet do szpitala. Pozatym mało wód płodowych.
Więc juz chce mnie miec na oddziale. Porobic badania sprowadzić krew i pewnie szybciej zrobic cc.
Najważniejsze, że będziesz pod opieką, wszystko na pewno ułoży się pomyślnie!

Wiecie co..moje bejbe ma dzisdrugie urodziny:-):-):-) ale czas leci!!!!!!!!!Dwa lata....ehhhh a dopiero co na porodówce się męczyłam:rofl2:
Zatem wszystkiego najlepszego, samych radosnych chwil, beztroskiego dzieciństwa i zdrowia!!! To prawda - dzieci tak szybko rosną...:baffled: Najpierw się tyle na nie czeka, a potem nagle zaczynają chodzić, myślą, że są samodzielne, buntują się, pyskują;-);-);-)

TOSIA! Faktycznie - to tylko kawałek:-D:-D:-D:-D:-D

KORBA! Czekam niecierpliwie na wieści! Mam nadzieję, że ginka wymyśli rozsądne ozwiązanie i Cię uspokoi, i podniesie na duchu!
 
asiek to faktycznie wrzesien u Ciebie to miesiąc bankructwa całkowitego, ale do świąt zdązysz budżet podreperować, ja się śmieję, że skoro mała przed czasem wyjśc nie chce to może 4 dni po czasie jej się uda akurat mamuśce na urodziny, skoro ja mogłam się urodzić w ten sam dzień co mój tata to czemu nie :)
y.

to juz by była wasz tradycja rodzinna :)

a ja pamietam jak lezałam w szpitalu w pierwszej ciazy na patologi i przyszła na oddział dziewczyna i mówi że ma na jutro termin i ona wie doskonale ze ona jutro urodzi bo jej mąż ma wówczas akurat urodziny... każda z nas z lekką ironiom na nią spojrzała a ta kurcze faktycznie na drugi dzień zawitała na porodówce :))))
 
reklama
to juz by była wasz tradycja rodzinna :)

a ja pamietam jak lezałam w szpitalu w pierwszej ciazy na patologi i przyszła na oddział dziewczyna i mówi że ma na jutro termin i ona wie doskonale ze ona jutro urodzi bo jej mąż ma wówczas akurat urodziny... każda z nas z lekką ironiom na nią spojrzała a ta kurcze faktycznie na drugi dzień zawitała na porodówce :))))

He he dobre :) kobieta jak chce to potrafi jak widać.
Ja nadal sądze że jak bozia da to wtedy będzie ten czas, a to czego ja bym chciała to juz inna sprawa, pośmiać zawsze się można
 
Do góry