reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam.
Trixi trzymaj się ciepło i wracaj do siebie jak najszybciej. Współczuję takiego przeżycia :(
[*]
agim79 bardzo dobra wiadomośc, że synuś się dobrze czuje i z dzidzią też wszystko dobrze. Oby rosła jak największa i zdrowiutka :)
malgos83 nie przejmuj się, bo jeżeli ma się cukrzyce to możesz słodyczy nie jeśc, a i tak wyjdzie, a jak nie masz to się nie martw na zapas. Mój tata na jedno posiedzenia zjada kilogram czekoladowych cukierków, albo innych łakoci, a jak miał robione badanie na cukrzycę to lekarka powiedziała, że ma więcej słodkiego jeśc, bo niski poziom cukru ma <hahaha> . Także nie martw się na zapas kochana.

Po porannym spacerku z psem. Na dworze robi się coraz cieplej, aż się boję popołudnia i duchoty w mieszkaniu... Znowu się będę gotowała zapewne. Ja czuję się już dobrze, ból kręgosłupa minął, ale w nocy i tak się ciągle budziłam...

Miłego dnia
 
reklama
Witam porannie,znikam na pare dni,wczoraj wieczorem na moich rekach zmarl kuzyn.Musze dojsc do siebie,nie martwcie sie o mnie.Zycze wam spokojnego tygodnia i samych dobrych wiesci.
Moje najszczersze wspoczucia, przykro , ze musisz to przezywac ciazy,.
Witam z samego ranka:-)
v:-)

Witam porannie:)
Wczoraj już nie dałam rady zajrzeć na BB. Późno wróciliśmy od szwagra i jedyne o czym marzyłam to sen:)

Jestem szczęśliwa bo po wizycie wszystko ok. Przeciwciała sie nie pojawiły, a mały pomimo tego, że ja wciąż chudnę rośnie:) Wyniki tarczycy, morfologii i moczu są dobre więc jestem spokojna:) Nie wiem tylko ile maluszek waży bo moja ginka mierzy mu główkę brzuszek i kość udową i podaje wymiary tygodniowe.
.

GRATULUJE UDANYCH WIZYT
 
witam się dziewczyny, ja tylko na chwilkę bo w pracy ostatnio mam masę roboty. Ale byłam wczoraj na wizycie i muszę wam zdać relację. Otóż, wyniczków nie miałam opiero teraz dostałam skierowane na morfologię, mocz, Hbs, toxo i antyRH więc będę się stresować przed następną wizytą. Badanie gin. OK, szyjka trzyma nie skraca się więc na poród jeszcze nie czas.

A malutka po USG OK, wszystko dobrze i waży już 1818g

Gin zapraszał mnie do obejrzenia porodówki, hihihi.

Później was poczytam, miłego dnia
 
hej dziewczynki
oj jaka jestem radosna o poranku ,jak kiedys pisalam po 12 latach zachcialo mi sie zdawac mature i zdalam:-),normalnie ciesze sie jak dziecko

Trixi -przykro mi kochana -jestesmy z toba

dzis ide do gina mam nadzieje ze tez otrzymam dobre wiesci ze szyjka sie nie skraca
milego brzuchatki
 
Trixi trzymaj się kochana i współczuję(***)i wracaj do nas....
Witam was kochana ja nie długo jadę do Zielonej -Góry z tymi badaniami-jakś niespokojna jestem ,bo meczy mnie ten cukier w moczu,a tak to wyniki w miarę ,mam też antybiotyki Duomox-mam nadzieję,ze to dzidzi nie zaszkodzi...:baffled:...Ach mówię wam biorąc insulinę i mieć mimo to cukier w moczu:sorry2:...zobaczymy co mi powie...trzymajcie sie i dobrego dzionka wam życzę.....:tak:
 
Witam o poranku wszystkich!

Trixi
wspólczuję ci z całego serca, ale jesteś strasznie dzielną kobietą trzymaj się jesteśmy z Tobą !!!

gizela79 jak już masz jechać do lekarza to się nie przejmuj szkoda zdrowia, a z tego co ja się otiętuję to Duomox w ciąży jest nazwijmy to dozwolony osobiście brałam go chyba nawet w 1 miesiącu i jest ok więc myślę że będzie dobrze

emilia1103 gratuluję zdania maturki :) każda by się cieszyła jak dziecko w końcu spełniasz marzenia tak mi się przynajmniej wydaje


Gratuluje wszystkim udanych wizyt. A co do cukrzycy to nie pamiętam czy wam pisałam że wysłał mnie gin do diabetologa. ZAdzwoniłam pani wypytała o wyniki i takie tam i mów mi że moge przyjść 5 sierpnia :) Zaczełam się śmiać jej do tego telefonu a ona się mnie pyta z czego się śmieje to tłumacze pani żąe miło że termin do lekarza wyznaczyła mi przed 10 września a ona pyta co ma do tego 10 września a ja jej mówie że wtedy mam termin porodu. Pomyślała kobieta troche i stwierdziła że poszuka jeszcze raz skoro mi sierpień nie pasuje. I zmieniła na 15 lipca. Ale uśmiałam się trochę z tej rozmowy, ach ta służba zdrowia...
Mam pytanko do tych dziewczyn które już zaliczyły wizytę u diabetologa czy to był normalny diabetolog czy jakiś specjalizujący się w cukrzycy ciążowej ??? Bo zastanawiam się czy nie iść do normalnego prywatnie gdzies.

Oj szykuje sie kolejny upalny dzień zmykam na śniadanko a później zajrzę co u was.
 
Witam i ja :)
Trixi współczuję - trzymaj się kochana :(

Ja dziś wyspana niedawno wstałam a dzieci jeszcze śpią chyba po wczorajszej dawce powietrza ;)
Dziś tez chcę z nimi na plażę pojechać ale zobaczę czy siły zmobilizuję :) Bo z dnia na dzień goręcej a u nas już 25 stopni w cieniu.
No i dzis dostałam miłą propozycje od mamy aby dać im dzieci na weekend nad morze ale znając je to nie pojadą bez nas, cóż ja też moge jechać mój tata sponsoruje ale małża żal mi zostawiać :(
 
dzien dobry:)bylam pewna , ze ja tutaj bede pierwsza, a tutaj juz 3 strony do nadrabiania:)
ale u mnie godzina do tylu...powinnam jeszcze spac, ale obudzil mnie bol zoladka;(nie wiem, chyba dzidzi cos mi tam ugniotlo, bo jak sie poruszalam, zrobilam herbatke , to mi przechodzi...tylko co ja bede robic caly dzien?

Trixi - moje mysli z Toba!

calej reszcie gratuluje udanych wizyt!Kasialle - juz prawie 2 kg pod serduszkiem nosisz!!!!!!

Gaja - albo namow dzieci zeby jechaly same, albo dawaj razem z nimi!taki weekend nad morzem na pewno dobrze Wam zrobi!a biedny malz, troche od Was odpocznie;)i zateskni...

Emilia - gratuluje, mozesz byc z siebie dumna:)))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej

Trixi - wyrazy wspolczucia..

witam się dziewczyny, ja tylko na chwilkę bo w pracy ostatnio mam masę roboty. Ale byłam wczoraj na wizycie i muszę wam zdać relację. Otóż, wyniczków nie miałam opiero teraz dostałam skierowane na morfologię, mocz, Hbs, toxo i antyRH więc będę się stresować przed następną wizytą. Badanie gin. OK, szyjka trzyma nie skraca się więc na poród jeszcze nie czas.

A malutka po USG OK, wszystko dobrze i waży już 1818g

Gin zapraszał mnie do obejrzenia porodówki, hihihi.

Później was poczytam, miłego dnia

Ale duzzaaa córcia :-) Gratulejszyns :-)

Ja zerwalam sie z rana do laboratorium na morfologie, mocz i hbs - na szczescie zaplacilam 34 pln a nie, jak liczylam jakies 50 :-)
Oczywiscie o 7 rano byla juz na zewnatrz taka parówa, ze ja nie wiem jak to bedzie w ciagu dnia. Sniadanie mam juz w brzuchu, jeszcze prysznic dla ochlody i pewnie jakas posiadowa w cieniu przed domem - bo inaczej sie nie da :-)

Pozdrowionka dziewczynki i milego dzionka.
 
Do góry