reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Hej Dziewczyny!
Wlasnei jestem po wizycie u ginki . Plci nie znam dalej - juz mnie to meczy:-) ale jak to ona mowi maluch siedzi jak na stoleczku i tak pupa siedzi , ze nie ma jak zajrzec.
Wyniki mam ok - morfologie, krew tez - mocz dalej z bakteriami - mam brac urinal . No i cisnienie dzis mialam jakies wysokie - musze kontrolowac , jakby sie utrzymywalo wysokie mam sie zglosic do niej za kilka dni.
A no i maluszek jest ulozony miednicowo - ciekawe czy sie obroci - na ostatniej wizycie byl jeszcze glowka do dolu wiec cos sie poobracalo.
 
reklama
Marja gratki udanej wizyty....z moją córką też tak było bardzo wstydliwa była do 8 m-ca nic nam się nie pokazała za to teraz najbardziej lubi biegać na golasa....oby jej na przyszłość nie zostało bo się załamie!!!!!!!!!!
 
Jeszcze 1.5 h i do domku:) Mam mega nastroj bo moje kochanie dzisiaj w nocy bedzie juz w domku:)
Marja ale Twoja niunka dlugo sie ukrywa i jak tak dalej pojdzie to bedziesz miala niespodzianke;) i nie martw sie bo moj synek tez byl glowka w dol ale jestem pewna ze znowu sie przekrecil bo ostatnio czulam glowke ( baa nawet widzialam pod skora) po lewej stronie pepka:D

co do pazurkow ostatnio nawet pomalowalam ale musialam niezle nogi wykrecic haha:D
 
Ja na obiad mam dziś pierożki z truskawkami.
W taka pogodę nie mam sił stać przy garach i wymyślać bóg wie co.
Poleżałam na huśtawce w cieniu i słyszę jak maile mnie w domu na kompie bombardują a że czekam na ważne maile tak biegiem do góry.Dobrze,że jak mail przyjdzie i mam włączone głośniki na full to mi pika i słyszę aż w ogrodzie, tak bym siedziała na kompie zamiast w ogrodzie odpoczywać.
Ja ostatnio też robiłam sobie pazurki od nóg.Gimnastyka nieziemska a to tylko obciąć opiłować i pomalować na bezbarwno, bo innym kolorem miałabym i palce pomalowane nie tylko pazurki ha ha
Już powiedziałam,że chciałabym na lato miech na pazurkach u nóg french ale wtedy musiałabym odwiedzić kosmetyczkę, bo sama nie dam rady.
Moje dzieciątko właśnie ma czkawkę, urocze uczucie.
Wczoraj wieczorem szalało bezustannie od 22-24 wypychało się, przekręcało, stukało,pukało istny szał.
 
Witajcie kochane brzuchatki:-):-)

Na początek MYSZKA WZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, ZDROWIA, RADOŚCI, SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dzis odebrałam wyniki i wsio ok oprócz morfologii, hemoglobine mam 10,6:szok::szok:od dwóch tygodni biore żelazo, mam nadzieje że z czasem wyniki się poprawią:tak:Poza tym glukoza po 1h 79!! Normalnie w szoku jestem:szok:.Ale jak pan Bóg przykazał byłam na czczo przez 12 godz przed badaniem, tylko woda. Może dlatego..

Aaaaa.. im bliżej rozwiązania tym głupsze sny mam. Szkoda gadać:wściekła/y::wściekła/y:

Słonecznego dnia kochane:-)
 
kerna ja to przetwory wyciągam od mamci, ona robi na dwie rodziny :-)

gratuluję udanych wizyt
marja cierpliwości a z drugiej strony będziecie mieć niespodziankę ;-) niektóre dzieciaczki to takie bezwstydne i rozkładają nogi ale Twoje maleństwo do tych nie należy :-D
ja siedzę przed kompem i mnie kręgosłup boli, chyba pójdę się przejść...
 
Agim ja też mam takie sny, że potem acły dzień nie mogę dojsć do siebie:sorry: ostatnio mi się śniło, że Michał jest nieuleczalnie chory:szok::szok::szok::szok: wiecie jaki miałam porabany dzień...:confused2:
Ja wczoraj w wannie gimnastyka z golarką...pochlastałąm się nieźle ale co zrobię...:cool2:
ja dzis placki ziemniaczane bo chodzą za mną od tygodnia ale kto mi zetrze ziemniaki:eek:

kasialle...och..zazdroszczę
 
Dziewczyny udusze :-D Wczoraj mnie necilyscie kalafiorem, fasolka, a dzis plackami ziemniaczanymi. Juz zaczynam sie slinic do komputera:-) Echh a tu jeszcze 3 godziny wytrzymac trzeba. Maz ma dzisiaj impreze firmowa, wiec musze cos tylko dla siebie przygotowac. Juz sama nie wiem na co sie zdecydowac;-)W planach bylo jajko sadzone, ziemniaczki i kefir. A teraz juz sama nie wiem.
Onionek filmik nieziemski:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry