reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

czesc Dziewczynki!
przygarniecie jeszcze jedna sierotke?:zawstydzona/y:
musze przyznac, ze od tygodnia czytalam wasze forum duzo wstecz i juz was bardzo polubilam:-)jestem w 22 tyg. ciazy, termin mam na 22 wrzesnia.mieszkam w irlandii, a obecnie w lozku:dry:kolka nerkowa plus przeziebienie....takze , o dziwo mam duzo czasu;-)a u Was gwarnie i zwykle wesolo, wiec mam nadzieje, ze dla jednej wiecej zblakanej ciezarowki miejsce sie znajdzie?:happy2:


no pewnie miejsce zawsze sie znajdzie :) witamy :)


i co pomoże mi któraś mama na ten mój ból? może sie orientuje co to może byc?
ja sie zaraz szykuję,pogoda ładna ale wieje no ale nie chce mi się siedziec znowu do 23 sama w domu więc jade do mamy na naleśniki z nutella :) jej muszę ograniczyć słodkości bo za tydzień mykam na glukozę ....
dzidziuś dzis aktywny co mnie bardzo cieszy :)
 
reklama
Czesc Mamusie :))

ale pogoda co nie?... blehh:baffled::baffled:.... dobrze ze w domku siedze ( no ale jak sie jest przeziebionym to trzeba )
sluchajcie bylam wczoraj u panstwowego lekarza po to aby mi wypisal skierowania na badania krwi toxo, cytom, tsh i glukoze... a on mi a po co to Pani ....e to nie potrzebne i zreszta i tak nic juz pani nie zrobi.... :wściekła/y::wściekła/y:no coza palan!!! ja mu mowie ze prowadzaca p gin prywanie zlecila te badania profilaktycznie a on mi ze nie slyszal ze cos takiego sie robi...! co za konowal pier.... no ale na koniec wypisal i wiecej nie chce go widziec no idiota... aha na koniec jeszcze sie pytam czy moze mi pan zmierzyc cisnienie itp a on a co ja sie bede meczyl ma pani prywatnego lekarza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nic tylko w pysk strzelic cholerna sluzba zdrowia.. ale powiedzialm ze nie bede placic za toxox i cytom bo prywanie w laboratorium to 50zl od jedngo przeciwciala a jest ich razem 4 plus tsh i wyszlo by znowu jakies 350zl........ no nic nast razem poprosze moja zeby mi w ksiazecce wypisala to sie z tym pacanem nie spotkam....

agim spoznione ale mimo to najlepsze życzonka urodzinowe.... dopiero zauwazylam 100lat
renna mam nadzieje ze jeszcze wszystko sie ulozy
pysiu walcz twarda babka z Ciebie

buziaki a ja wracam do cwiczen 10 i 16.06 mam egzamin cae i bardzo chcialabym go zdac :)):-):-)
 
Ostatnia edycja:
No właśnie Kerna, już kiedyś miałam się Ciebie pytać, jak to wszystko wyglądało w twoim przypadku. Urodziłaś i co dalej?? Ile leżałaś w szpitalu i jak się czuł mały??
ja rodziłam sn, więc normalnie wyszłam na 3 dzień.Najgorsze było wyjście ze szpitala, bo M nie mogł się zwolnic z pracy i sama musiałam się popakować i doczołgać do auta. Dojechałam do domu, siadłam na łózku....bez brzuszka..bez dziecka...A za 30min było widzenie, wiec znowu w trase.
Michał jak wylazł z brzuszka to popłakał, ale potem go zatkało i go reanimowali, oczywiscie był pod tlenem. Potem powoli zaczął przybierać na wadze i startował od 1300g.
Michała zobaczyłam dopiero na drugi dzień czyli w poniedziałek, ledwo się doczołgałam a jak go zobaczyłam to zemdlałam:zawstydzona/y: opadłam całkowicie z sił mimo, że lekarze mnie uspokajali, że mały jest silny. No i w sumie tak naprawde cudemy wyszdł z tego wcześniactwa. Bez żadnych typowych wcześniakowych problemów. Jedynie czekał na wagę 2kg i do domku. Zajęło mu to 1,5m-ca no i ja ten czas mieszkałam w aucie na parkingu pod szpitalem w upale 38st:sorry2:
Chciałam być na każdym widzeniu i karmieniu. Niestety dopadła mnie depresja, ale najważniejsze że Michał dał rade:tak:
Ale już mi chyba zostanie poczucie winy, że przez to nakręcanie się i stresowanie stało się tak a nie inaczej:dry:

Tosia jeszcze będziesz narzekać na brzuch!! Już ja Ci to mówie;-) Ja jak wciagnę to też chowa się i wygladam jak nie w ciąży:tak:
Beti na ból nie pomogę...no nie wiem po prostu..moze jakieś wzdęcia Cie dopadły?
 
Ostatnia edycja:
czesc Dziewczynki!
przygarniecie jeszcze jedna sierotke?:zawstydzona/y:
musze przyznac, ze od tygodnia czytalam wasze forum duzo wstecz i juz was bardzo polubilam:-)jestem w 22 tyg. ciazy, termin mam na 22 wrzesnia.mieszkam w irlandii, a obecnie w lozku:dry:kolka nerkowa plus przeziebienie....takze , o dziwo mam duzo czasu;-)a u Was gwarnie i zwykle wesolo, wiec mam nadzieje, ze dla jednej wiecej zblakanej ciezarowki miejsce sie znajdzie?:happy2:

alcia witaj. W kupie zawsze raźniej:-D, wiec bywaj jak najczęsciej. I dużo zdrówka zyczę.
 
beti to pewie jakaś forma niestrawności. Nie wiem czy wiesz ale ciężarne nieświadomie połykają podczas jedzenia duże ilości powietrza i potem są odbijania, uczucia ciężkości i bóle różnej postaci. Jeżeli jednak masz do tego jakieś obrzęki, nudności lub biegunke leć do lekarza. Narazie miętka z rumiankiem plus nospa i dietka lekkostrawna przez jakiś czas.

 
witajcie Laseczki:)
ale pogoda...buuuuuuuuuu
i jaki leń.....;-)

no to wszystkie Mamusie już chyba po połówkowym
a ja jeszcze tydzień muszę czekać
moje maleństwo też nie kopie szczególnie mocno
ale najważniejsze że daje znać że jest:-)

miłego dnia:-)
 
Kurcze zniknęłam na chwilkę a tu 2 strony do czytania...
Witam nowa mamę...
Kurcze jak mi zimno i deszcz pada jak na złość.
T. już u swoich rodziców i wraca za 24 godziny.
Jakie nudy mnie czekają.
T. kupił ciasto na jutro do kawki, ale świadomośc tego,że mam ciacho w zapasie nie daje mi spokoju i zaraz troszku skubnę tak co na jutro jeszcze starczy.
Do tego ciepła kawka na rozgrzewkę bo zamarzam już.
Trzymam kciukasy za wasze dzisiejsze wizyty.
Kurcze ja o 16 muszę wyjść do psychoterapeuty a tak mi się nie chce.
Taka pogoda,że tylko wskoczyć pod koc z książką lub pilotem od tv.
Ajććććććć a jeszcze muszę zrobic papu dla T. siostrzenicy na jutro i dom odkurzyć a nie mam sił.
Jakiś leń mnie dopadł.
 
Witam dziewczyny!
Udanych dzisiejszych wizyt zycze!
Witam nowe mamcie!
A ja dzis znowu nie spalam od 4 rana do 6.30, oczy szeroko otwarte i nic tylko plakac...za to teraz bym pospala, tym bardziej ze pogoda nadaje sie tylko do tego :( I zeby bylo malo to synus tak mi daje popalic...ja to mam tak ze dwa dni ciuchutko siedzi a kolejne dni tak daje mamie popalic ze ho ho..najgorsze jest to ze jak własnie nie moge spac w nocy to i mały sie budzi i urzadza tance w brzuszku, póki nie zasne.
 
A ja zurku pojadlam i mam chec na jakis owoc,i pewnei zakupie sobie pozniej cos bo nic nie mam ,
Witaj alicja81-tez jestem mama z irlandii a mam termin na 27wrzesnia,a z usg wychodzi mi na 23,jutro ide na wizyte to sie dowiem dokladnie:)
Milego dnia!!

 
reklama
Magi78: żeby to synkowi nie zostało po porodzie, bo wtedy co 2 noc zupełnie nieprzespana ;)

kerna: najważniejsze, że wszystko się dobrze skończyło. Ale musiałaś mieć trudny i stresujący okres... mam nadzieję, że tym razem u żadnej z nas dziecko nie będzie się pchało tak szybko na świat.

Trzymam kciuki za Wasze wizyty. Ja na moją muszę poczekać do Dnia Matki :) Będę wtedy miała usg ze szczególnym uwzględnieniem serducha. Lekarka mi mówiła, że koło 23 tygodnia dobrze jest dokładnie sprawdzić serce. U Was też tak było?
 
Do góry