reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Ech mamusie, ale wy tutaj aktywne jesteście !! :D Poszłam na spacerek a jak wróciłam to ledwie co znalazłam swój wpis :)))
Fajnie,że wiekszość z Was juz zna płeć swoich maluszków. Ja mam nadzieję się dowiedzieć w następny piatek na usg połówkowym. Mam nadzzieję, że dzidziuś pokaże co ma między nózkami i tym samym zrobi prezent mamusi (nastepnego dnia mam urodziny) :))
Nie mogę sie doczekać też kiedy poczuję ruchy szkrabka. Co jakis czas czuję delikatne bulgotki ale nigdy nie mam pewności czy to jest to ....
 
reklama
Pysia to odpoczywaj ile mozesz ;)
Ja juz chyba poznałam na własnej skórze co to te stawianie sie brzuszka. Kurcze juz coraz czesciej mam tak w ciagu dnia,ale jak na razie to tylko tak przez pare sekund trzyma i puzcza...chyba ok, co? zwykłe cwiczenia macicy?
Ja ledwo sie rusze już mi sie stawia i twardnieje i trzyma puki nie stanę lub nie usiądę a w nocy jak się obudzę leżąc na plecach to jest to samo kamień zamiast brzucha więc szybko obrut na lewy bok i dalej lulu a za chwile znów na plecach leżę.
Ja nie wiem we wtorek byłam u gina wsio ok prócz tej infekcji.Następna wizyta 25 maja :(
Jak pójdę do innego gina to ta babka z rejestracji taka nie miła będzie fochy waliła, że nie ma miejsc na najbliższe 2 miesiące,że to,że tamto uhhh jak mam tam iść to krew mnie zalewa.
 
Ech mamusie, ale wy tutaj aktywne jesteście !! :D Poszłam na spacerek a jak wróciłam to ledwie co znalazłam swój wpis :)))
Fajnie,że wiekszość z Was juz zna płeć swoich maluszków. Ja mam nadzieję się dowiedzieć w następny piatek na usg połówkowym. Mam nadzzieję, że dzidziuś pokaże co ma między nózkami i tym samym zrobi prezent mamusi (nastepnego dnia mam urodziny) :))
Nie mogę sie doczekać też kiedy poczuję ruchy szkrabka. Co jakis czas czuję delikatne bulgotki ale nigdy nie mam pewności czy to jest to ....
Kasfree ja też chciałabym czuć ruchy maluszka. Może też daje mi jakieś znaki, a ja nie wiem, że to maleństwo.

Pysia te babki w rejestracji to zawsze dużo szumu robią. Ale jak masz się martwić jeszcze miesiąc to może idź, albo chociaż zadzwoń do gina.
 
Ostatnia edycja:
No własnie, z tymi "niewyraźnymi" ruchami to pewnie przez to, że to moja pierwsza ciąża i tłuszczyk tu i tam :))
 
dzwonilam do warszawy
mam juz wynik dziecko nie jeste zakazone
smialam sie przez lzy jak z ta babką gadalam
dzieki za wszystkie kciuki
dorotka bardzo bardzo sie ciesze :)

Uwaga uwaga

Jestem po usg ............ Będziemy mieli chłopca:tak::tak::tak::tak::tak:
gratulacje :)

ja odkąd wiem ze synek i ze wszystko ok to chodze taka dumna jakbym conajmniej w brzuchu całe przedszkole miała, usmich mi stwrzy nie schodzi, mąż sie nabija i ciągle woła TE MAMUŚKA
 
dzwonilam do warszawy
mam juz wynik dziecko nie jeste zakazone
smialam sie przez lzy jak z ta babką gadalam
dzieki za wszystkie kciuki
Witajcie,
dorotka ciesze się bardzo, normalnie kamień z serca spadł, cudownie!!!
Już nawet nie potrafię wszystkich wymienić, bo nie dałam rady dokładnie wszystkiego poczytać, ale z serdecznymi gratulacjami lecę do wszystkich forumowych mamus,ktore poznały płec maluszków. Super:-)
korba i marja duzo szczęścia na Nowej Drodze życia, oby zawsze były tylko słoneczne i piękne dni Waszej Miłosci:tak::tak::tak:
Ja zakopana w papierach, jakos w tym roku sie złozyło, ze ten ch....erny roczny PIT na sam koniec składamy, ale trudno tak wyszło. W zeszłym roku sie szczyciłam, ze juz 10 stycznia bylismy rozliczeni, a teraz... no cóż najważniejsze ,że w ustawowo przewidzianym terminie sie zmiescimy;-)
A przez weekend pogoda dopisała, wiec czas dla rodzinki był, nawet tesciowa byla mila ha ha ha:-D
jejciu jeszcze 2 tygodnie do wizyty, ale odliczm dni do 11 maja szybko zleci, prawda;-)?
 
Witam się poniedziałkowo:-)
Ja dzisiaj po USG połówkowym i z dzidzią wszystko ok. prawie 400 g i 24cm:-D
NO I BĘDZIE SYNUŚ!!!:tak:
W sumie miałam nadzieję na córkę ale będzie synuś mamusi:-D
 
Ostatnia edycja:
No po łebkach nadrobiłam :)
dorotko cieszę się że dzidźka zdrowa, teraz możesz spokojnie spać :)
calineczka gratuluję synka :) Ogólnie już chyba z połowa z nas zna płeć :) Przynajmniej z tych aktywnych mam :) Ja wizytę w środę mam - tylko najbardziej mnie interesuje zdrowie maluszka - co będzie między nóżkami to sprawa drugo albo i trzeciorzędna :)

A ja chyba wreszcie czuję czkawkę maleństwa, bo ewidentnie delikatnie i rytmicznie puka w brzuchu :) Dziś byłam na zebraniu w szkole to cały czas se czkało :) A teraz mnie kopie :)

Acha i pochwalę się synkiem, pani jako jedynego pochwaliła i powiedziała że naprawdę bardzo dobrze mu idzie :) Także na rower na urodzinki na bank zasłużył :)
 
reklama
Do góry