reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Opetalo mnie i ogladam wozki na allegro;-)

Sara, ja to nawet ostatnio zrobilam znowu test:-p
Dziwi mnie jednak ze ja na samym poczatku mialam mdlosci a teraz nic...
Jedyne co to zmeczona ciagle jestem i bardzo duzo spie, no i piersi sa inne niz zawsze i troszke jeszcze bola..

A jeszcze apytam,..
Bo wiem ze niby nie ma przeciwskazan poki lekarz nie zabroni, ale powiedzcie napewno mozna sie kochac bez zadnych ograniczen ile razy sie tylko chce??:zawstydzona/y:

Jezu ja tak samo siedzę nad tymi wózkami. Głęboki już mam po Hubercie i na zimę nietrzeba mi nic lepszego. Na wiosnę chciałabym kupić sobie jakąś fajową spacerówkę. Do tego czasu jeszcze ponad rok ale to takie przyjemne że niemoge się powstrzymać.
Co do seksiku to ja mam tam jak pisałaś, albo przez dłuższy czas wogóle albo non-stop :-D

cześć wszystkim dlugo mnie nie bylo na forum z zaraz dalej znikam leże przeziębiona żadnej tego nie życzę mam nadzieje że szybko mi przejdzie do zobaczenia
A kysz chorobom a kysz!!! Zdrówka życzymy!!!

Witam panie moderatorki :tak::tak::tak::-)
U mnie dzisiaj tak samo bardzo bardzo mdłościowo, od rana męka zjadłam na śniadanie paluszki solone bo tak mi doradziła siostra i wiecie że mi pomogły.Potem zjadłam kromkę z masłem i serek waniliowy i narazie basta!! Niechcę przedobrzyć żeby znów nie wróciło..
 
reklama
Witam Kobietki :-)
U nas dziś - 19 na termometrze (a ja musiałam rano jechać na betę - wynik po 15.00 - mam nadzieję, że ładnie rośnie). Jutro mam wizytę u gina - może już coś zobaczę.
 
Jeszcze tylko ten tydzien do rpacy (lacznie z weekendem)
A od lutego mam nadzieje juz wolne bede miala.
W pracy kaza brac L4, tylko czy lekarz tak bez problemu je wypisze?
Pracy niby nie mam latwej i wszystkie ciezarne zaraz na zwolnienie ida, ale stresuje sie na mysl ze mam poprosic lekarza o zwolnienie..
3go do lekarza, jeszcze tydzien.
 
Witam Kobietki :-)
U nas dziś - 19 na termometrze (a ja musiałam rano jechać na betę - wynik po 15.00 - mam nadzieję, że ładnie rośnie). Jutro mam wizytę u gina - może już coś zobaczę.

3mam kciuki!

Wiecie cooo, byłam wczoraj w lumpie i nie mogłam, poprostu nie mogłam się oprzeć i kupiłam 3 ciuszki:zawstydzona/y::tak: maluteńkie i wiecie coo? one są dla dziewczynki :zawstydzona/y: Za parę groszy jak tu nie kupić jak to takie słodkie..
Jak coś to je którejś odstąpię bo dla chłopca mam całą masę, przy dziewczynce jednak trzeba będzie wymienić trochę tych ciuszków..
 
Cześć dziewczyny :)
Wreszcie jestem w Polsce ale już żałuję że przyjechałam... te mrozy mnie wykończą... do tego w domu temperatura +9 stopni, zamarzły nam rury z wodą (dom jest nieocieplony) nie wiem co mam ze sobą zrobić, do lekarza też nie wiem kiedy pójde bo nie moge sie dodzwonić, ostatnio wogóle nie czuje się jakbym była w ciąży. Bolą mnie strasznie tylko piersi i to wszystko, nawet test wczoraj robiłam po raz trzeci żeby zobaczyć bo nie wierzę że nie mam żadnych innych objawów!!!:confused:
Póki co to nie rozglądam się za żadnymi ubrankami, mebelkami, wózkami itd. żeby nie zapeszyć :-)
 
Witam ponownie. ;))
Dostałam jakiegoś szału ciuchowego. W piwnicy mam stare ciuszki Francesski, więc postanowiłam je przejrzeć. 10 worków przede mną - pewnie część sprzedam na allegro. :-)

Miłego dnia. :))
 
Jeszcze tylko ten tydzien do rpacy (lacznie z weekendem)
A od lutego mam nadzieje juz wolne bede miala.
W pracy kaza brac L4, tylko czy lekarz tak bez problemu je wypisze?
Pracy niby nie mam latwej i wszystkie ciezarne zaraz na zwolnienie ida, ale stresuje sie na mysl ze mam poprosic lekarza o zwolnienie..
3go do lekarza, jeszcze tydzien.
Malapralinka, po co się stresujesz, jak ci nie da zwolnienia to dopiero będziesz się martwić, ale myslę że Ci da bez problemu...Ja zupełnie bez powodu byłam całą ciążę na L4 i nie chodziłam prywatnie do lekarza, tylko państwowo. Teraz nie ma problemów z otrzymaniem zwolnienia.
Kerna chyba ostro zajęła się swoim nowym zadaniem moderatorki, bo nic się dziś nie udziela na forum. Na pewno wieczorem nas zaskoczy :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olagadom, ja wczoraj byłam i gina, i nie chciał mi dać zwolnienia, dał ale niechętnie. Wkurza mnie to, że niektórzy mówią: taka jest rola kobiety, albo inne farmazony. To, że my musimy cierpieć, to nie znaczy że nie mozna nam ulżyć,np. znieczuleniem przy porodzie, zwolnieniem w ciąży i leżeniem, gdy cały dzień wymiotować się chce (a praca - face to face z klientami, czy innymi ludźmi).
 
Do góry