reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
kerna dziewczyno bedzie dobrze!
Przestraszyłam sie ta toxo dorotki i kerną :( ale trzeba wierzyc w powodzenie i szczescie!
Jejciu a było tak wesoło, a tu znów sie porobiło wrzesnióweczkom, modlę sie i tulam. Trzymajcie sie
 
ja nie stety nie mam dobrych wiadomosci
co prawda nadzieja umiera ostatnia,ale nie ciekawie to wyglada
mam zrobic wtedy tam badania i czeka mnie amniopunkcja w instytucie matki i dziecka
z nim juz tak dokladnie nie gadalam o tej amniopunkcji bo to dla mnie jak obuchem w glowe-ale gadalam z tatą i jesli wyjdzie cos nie tak po tej amniopunkcji to raczej dlugo w tej ciazy juz moge nie byc
Dorotka nawet nie wiesz jak mi przykro, naprawde rozumiem co teraz czujesz. Wiem tez , ze nie ma zadnych slow pocieszenia na najblizsze 4 tygodnie. Co do aminopunkcji to mysle, ze niejest taka straszna lekarz tez mnie namawial na nia , stwierdzil , ze co druga niemka robi , zeby poznac plec, a ryzyko wcale nie jest duze bo ok 0,2%
nawet nie wiesz jak mi przykro, a ja nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak Ty się czujesz...moje prblemy przy Twoim zmalały....trzymaj się dzielnie dla kruszynki i oby amniopunkcja wyszła dobrze....boże przez co musimy przechodzić....
Ja pisze też tylko o sobie bo neta wcześniej nie miałam... wynik wymazu dobry, więc jutro na 8 rano stawiam się w szpitalu na zabieg i zostanę tam trzy dni. Trzymajcie rano za mnie kciuki, jak wróce to się odezwę.

Kerna trzymamy kciuki .
 
Badania na toksoplazmozę nie sa ani obowiązkowe ani nawet zalecane przy normalnym stanie zdrowia i planowaniu rodziny.

wiesz niestety polska to nie francja--tak mi dzis ten zakaznik powiedzial,tam to standard przed kazdą ciązą

Ja pisze też tylko o sobie bo neta wcześniej nie miałam... wynik wymazu dobry, więc jutro na 8 rano stawiam się w szpitalu na zabieg i zostanę tam trzy dni. Trzymajcie rano za mnie kciuki, jak wróce to się odezwę.
powodzenia kochanie jutro,bede za Ciebie trzymac kciuki

ide juz sie polozyc bo nadmiar wrazen zrobil swoje
troszke mniej mniej narazie bedzie wybaczcie,ale musze to sobie jakos poukladac
ale bede zagladac,wrazie co to wkoncu jeszce moderator ze mnie
papatki
 
Kerna, kciuki zacisniete.
Ja tez mam nadzieje ze to białko w moczu u mnie to jakas pomyłka..brrr
Co sie dzieje??????!!!!!!!!!!!!!! a kysz złe wyniki..
 
Dorotka nie wiem co moge Ci napisac, bo nic, zadne słowa nie sa w stanie pomoc czy uspokoic Cie:-(. kurcze tak mi przykro ze Ciebie to spotyka. Wszystkie bedziemy napewno 3maly kciuki przez te 4 tygodnie i mam nadzieje ze to pomoze i napiszesz ze jest juz lepiej. Ja zaczynam sie martwic ta toxo bo z moich wyników wynika ze nigdy nie mialam z tym stycznosci bo wszystko mam na 0:/ wiec musze byc ostrozna w tym co jem:/
Kerna za Ciebie tez 3mam kciuki zeby wszystko bylo dobrze.
 
dziewczyny moje malenstwo i ja trzymamy za was nasze kciuki ! teraz ide juz spac bo mnie jakis dol dopadl ,wiec kolorwych i byle bylo wsio ok.
 
reklama
Kerna, trzymam jutro mocno kciuki, i żeby nic a nic nie bolało i najważniejsze żeby pomogło!
Dobrej nocy dziewczyny :-)
 
Do góry