reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Jestem w szoku!!! Jak czytam takie rzeczy to pytam się na jakimś świecie my żyjemy i do czego to wszystko doprowadzi. Bo fakt jest taki: wszystko rozchodzi się o kasę. Szpital/lekarz/ktokolwiek człowieka nie przyjmie nawet jakby już że się tak wyrażę wnętrzności z niego wychodziły bo kto mu za to zapłaci. Nie było miejsc????????????
Ludzie!!!!
LUUUUDZIE.... przecież poród można przyjąc nawet w jakimkolwiek gabinecie jak trzeba.
Niech twoja kuzynka idzie z tym do prasy, telewizji!!! Nie wiem gdzie!!!
Nie dziwię się, że jest na środkach uspokajających i nie chce widzieć dziecka. Chyba bym tak samo zareagowała. To byłoby dla mnie zbyt okrutne widzieć ciałko, które mogło być żywe a przez głupotę, GŁUPOTĘ innych ludzi nie będzie się do niej śmiało!
Nie mogę, dosłownie nie mogę....
Współczuję bardzo.

Straszne!!! Popłakałam się jak to przeczytałam, nie mogę sobie wyobrazić, że kobieta która już cieszy się, ze za moment przytuli swoje dziecko, że wreszczie się zaczęło została w tak okrutny sposób potraktowana.
Zgadzam się, że z tym to trzeba do telewizji, bo inaczej takie sytuacje będą się powtarzać. Jak oglądam rano Pytanie na Sniadanie na TVP2 i pokazują tam piękne mieszkania, przedszkola, szkoły rodzenia itd. czasem myślę, że oni tam nie mają pojęcia jak wygląda ten świat zwyczajnych ludzi w Polsce i trzeba to im pokazać!!!
Witam w sobotnie południe :)

U nas sloneczko, ale zimnawo, nie wiem czy mozemy juz wyjsc na spacer, bo Julce dopiero dzisiaj zeszly plamki, przeszlismy okropna trzydniowka, ktora trwala 6 dni...brrr, bardzo ciezko to przechodzila, byl moment przedwczoraj ze myslalam juz ze to odra :szok: ale nie, plamki wlasnie dzisiaj calkiem zeszly.
Napiszcie prosze kiedy wychodzilyscie na spacer po trzydniówce?

Przepraszam, ze sie nie odniose, czytalam szybciutko i juz nie pamietam.
Pozdrawiam cieplutko wszystkie Mamusie ! :)
Mój Kamil 7 dni przechodził trzydniówkę, trzeciego dnia byłam z nim na rehabilitacji, czwartego dostał wysypki-trwała 3 dni, zaraz następnego dnia był na dworze.

To tyle, bo mój mały juz nie wytrzyma sam w łóżeczku.
Jeszcze tylko tyle, drugi test na celiakię-wynik ujemny i w sumie nie wiem co teraz...
 
anitas to w sumie chyba dobrze, że to nie ta celiakia...trzymam kciuki żeby wszystko było ok :)

Madzik20 ja też bym poszła na weselicho, ale póki co to nauka mnie czeka. We wrześniu nam się dopiero szykuje :)

misiunia
gratulujemy zęba. My też się wybieramy na basen, ale musimy trochę odczekać żeby małemu całkiem katarzysko przeszło.

Przyszła mi dziś ta osłonka sunshine kids wypróbujemy. Mam nadzieję, że będzie lepsza niż parasolka, bo parasolką to tak mały majstruje, że i tak nic mu nie daje, a jak słońce mu grzeje w oczy to odrazu fontanna łez się leje.
Muszę się Wam pochwalić jaki dziadek strzelił wnusiowi prezent. Rowerek Smart Trike zoo BIEDRONKA GWA 2 L. +GRATIS (1645604083) - Aukcje internetowe Allegro super sprawa mały uwielbia tym jeździć.
 
Hej.
My teraz najprawdopodobniej mam y trzydniówkę ale zobaczymy jutro. Narazie temp. wczoraj max 40,2 krechy...czopki są wydalane z zieloną kupką...mała jest wymęczona. Ale na szczęście ładnie je.
Beniu a ja właśnie się martwie bo nie mogę sobie pozwolić na siedzenie w domku z małą. Apteka, przychodnia, choćby kupićchleb...mam nadzieje że nic jej nie bedize przez to. Dobrze że jest cieplutko na dworze, nawet cieplej niz w domku u mnie...
A tak w ogóle to jutro mam rehabilitacje i nie wiem co robić.

Gosheek doczytałąm historiękuzynki..jestem zszokowanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa smutno mi bardzo, bardzo współczuję. Nie wyobrażam sobie co teraz musi czuć matka i jej rodzina. Koszmar!!! Ale jak tylko ochłonie, jak dojdzie do siebie i znajdzie w sobie siłe by zacząć normalnie żyć to biegiem do sądu niech dranie teraz tłumaczą się i zadosć uczynią!!!!!! sukinsyny jedne...szok szok!
Już był pogrzeb pewnie.....jak się czuje kuzynka??

Anitas o kurcze to dobra wiadomość!!! A moze warto zrobić badania pod katem wchłanainia?? Może ma zburzenia wchłaniania ..tylko jaki lekarz bada kiszki ?? A może po prostu takta jego uroda oby tak było. Lepiej mieć chude a zdrowe dziecko!!!!!!!!

Magdzik my też jesteśmy bezzębni :)
 
My także w drużynie bezzębnych:-) straciłam nadzieję na zębole ale z drugiej strony póki ich nie ma to jest nadal słodziutkim niemowlaczkiem.
 
Witam niedzielnie my byliśmy w piątek na weselu i było super wybawiłam się za wszystkie czasy, a dzisiaj Kacper pierwszy raz był na wycieczce rowerowej super sprawa pojechaliśmy do lasu, na plac zabaw a potem na lody:-)
Gratuluję ząbków :-) są w ogóle jeszcze jakieś bezzębne maluszki czy tylko mój taki został?:-D
Właśnie miałam zadać to samo pytanie:) U nas nadal nic. Nie wiem kiedy wyjdą. Pewnie jeszcze nie szybko.
 
reklama
witam z rana :)
Maks od 5.30 już nie śpi ale ja dopiero teraz wstałam bo nie miałam siły wcześniej:tak:.
Wczoraj byliśmy na plaży ale Maks tylko godzinkę wytrzymał, za nudno mu na kocu;-) Dlatego też nie wiem jak to będzie nad morzem, ja chyba będę z godzinke na plaży i potem będę musiała spacerować - no chyba że pogoda nie dopisze :-(
 
Do góry