reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam!
Fiu fiu pierwszy raz otwieram dzień.
A więc u nas dzisiaj w nocy Malutka stwierdziła że nie da nam pospać i co 1,5 godziny sie budziła. Szczęście że teraz po karmieniu śpi i mam czas wypić kawulca, napisać na bb i zrobić marynate do mięska.

Beniaminko jeszcze sie zorganizujesz. Nam to prawie miesiąc zajeło żeby jakoś grało w domu.A vo do chronicznego zmęczenia to chyba jeszcze z 2-3 lata zanim minie.

Miłej soboty i szybkich porodów!
 
reklama
Witam porannie:-)

Słońca moje wybaczcie że poruszam ten nieprzyjemny temat, czy odchody poporodowe mogą miec dziwny zapach? Nie śmierdzą tylko dziewnie pachną. Intensywność wydalania zmniejszyła się, nie zalewam się nimi, jestem tydzien po porodzie i zastanawiam sie czy normalne:sorry2:
 
Hej Dziewczyny ! Nie dalam sie zaszufladkowac w szpitalu wczoraj - ale rusyzlismy z mezem do pracy w nocy :-) - naturalne metody to naturalne - i w po kilku godzinach obudzily mnie skurcze ale to takie ,ze gwiazdki widzialam - nie byly mega regularne ale systematycznie je mam do tej pory - i rano jak wstalam zobaczylam troszke rozwodnionej krwi na wkladce - wiec mam nadzieje,ze to czop sluzowy - trzymajcie blagam kciuki zeby sie rozkrecilo - oczywiscie dzis bedziemy z mezem dalej naturalnie dzialac:-) A skurcze te co wczesniej mialam to nie byly w porownaniu z tymi zadnymi skurczami - wtedy mi tylko macica sie stawiala i promieniowalo do dolu brzucha,a teraz to najpierw twardniala macica , a pozniej ogromny bol okresowy ,ze oddychac musialam ostro , bo inaczej bym nie wyrobila , no taki skurcz trwa ok 50 sekund . Jej zeby to bylo to.
 
Ostatnia edycja:
Witam:)

ja dzis niewyspana bo synek zamiast spac to sie wiercil i wydawal tak komiczne dzwieki ze spac sie nie dalo;) coraz mniej mleka mam w cycach i chyba ma sie to ku koncowi a nawet nie pokarmilam z cyca tylko ciagle odciagam;///

dzis moj E wraca z trasy i juz nie moge sie doczekac az pojdziemy razem na spacer:)

Ritka trzymam kciuki za akcje:) Obys sie nie meczyla za dlugo.

Beniaminka ja Ciebie podziwiam za Twoja osobowosc:) buziaki dla Julenki:)

Agim co do odchodow to ja mam tak ze tylko wtedy jak robie siusiu to cos wyleci i przewaznie male skrzepy..kolor nadal taki jak na poczatku ale bez zapachu wiec kochana nie pomoge Ci..mysle ze skoro nie jest to jakis odrazajacy zapach to wszystko ok. Moze inne mamusie cos poradza. Ja tez mam dolki straszne zwlaszcza wieczorami..ale mam nadzieje ze niedlugo to minie bo bardzo uciazliwe jest.

lece cos zjesc..oj schudne ja do reszty..juz nawet pepek mi sie zapadl hehe:d
 
MARJA! Kciuki mocno zaciśnięte!!!!!!!! Działaj, działaj! Oby się rozkręciło i szybko poszło!!!!!!!!!

Za RITKĘ też trzymam kciuki! Ciekawe, co u niej... Czekam z niecierpliwością na wieści!

W nocy nie spałam od 2 do 5. Dobrze, że dziś tak słonecznie, przynajmniej taki zastrzyk energii:)
Także GUUSIU ja to się "na zapas" nie wyśpię...:no::wściekła/y:
Poprzednio też tak miałam - bezsenność w końcówce:dry:

Kochane, życzę wszystkim pięknej, słonecznej, radosnej soboty!!!!!
 
hej mamusie :)
AGIM mysle ze jesli mocno z Ciebie nie leci to nie masz sie czym przejmowac....

Marja moze nadszedl czas i na Ciebie :))

my ta nocke mielismy całkiem fajna
mała sama wymusza na mnie zebym nie przerywala karmienia piersia, butle owszem wypije ale tylko przy cycku usnie....
generalnie martwi mnie troszke ze Lena nie potrafi sobie grzecznie polezec, wytrzyma max 20 min i zaraz zaczyna sie placz i szukanie cycka- taki terrorysta sutkowy...

my dzis z mezem idziemy do znajomych na ognisko na cale 2 godzinki bez dzieci :))) ciekawe jak sobie tesciowa poradzi z dziewczynkami....
 
Dziś miałam krytyczną noc, ponad 39 stopni gorączki i poty takie, że wszystko można wykręcać. Pierś już prawie nie boli po Waszych sposobach (wielkie dzięki). Gorączki teraz też już nie mam, mam nadzieję, że obędzie się bez antybiotyku.
 
Marja - trzymam kciuki, żeby się rozkręciło na dobre! Powtórzę mojemu staremu jak "przytulanie" pomaga - może go sumienie ruszy ;-)

Asiek - udanej zabawy!

Agnieszka -
super, że zaczynasz wracać do siebie!

Beniaminka
- już niedługo! Julcia do Was wróci i wszystko się poukłada, teraz jesteście w rozjazdach co znacznie utrudnia jakąkolwiek organizację!


Miałam beznadziejny sen, śniło mi się, że mąż powiedział, że ma chorobę weneryczną, więc mnie zdradził i strasznie przeżywałam w tym śnie, że taki z niego @$%&%(*^ i rano oczywiście też się na niego o to wkurzałam - ma ze mną ubaw ;-) Ale lepszy już taki sen niż sny o porodzie, które mam ostatnio cały czas. Przynajmniej jakaś odmiana.


Zmykam zaraz posprzątać, z pomocą B, a potem chyba wyskoczymy my w gości, na obiad do mojej mamy, a potem może do brata (już nie na obiad ;-))
 
reklama
Jestem i ja. Ritka trzymam kciuki !!
No i za pozostałe zapakowane:tak::tak::tak:
Co do spania w łóżku to jakoś nie chce brać Laury, bo potem oduczyć jest ciężko a ja sięboję że coś jej zrobię. Ale fakt, faktem dzidzia czuje się dużo lepiej czujac naszą bliskość:tak:
Beniaminko Ty niezorganizowana??? To dla tego, że bobasa nei masz przy sobie...tu głównie stres, strach itd..myślami jesteś w szpitalu i nie mozesz siępoukładać. Zobaczysz jak się zorganizujesz jak Julcia wróci:tak::tak:Daje gwarancję!A co do laktatora to odciagasz ręcznym czy elektrycznym??
 
Do góry