reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
cześć dziopki powiem wam, że troche to życie skomplikowane, pisałam wam że za tydzień miałam wrócić do pracy ale dziś byłam u kierownika i w tajemnicy powiedział mi, że jak wróce to dyrektor odrazu mnie zwolni dyscyplinarnie (paragraf się znajdzie) bo nie ma dla mnie miejsca:wściekła/y: i co teraz, intuicja podpowiada mi żeby dać sobie spokój z tą firmą:-(
 
Doriska to nie jest tak, że znajdą paragraf. Nie mają prawa, bo okres przeterminowania poważnego naruszenia obowiązków pracowniczych już dawno minął. Gdyby tak zrobili naruszyli by poważnie prawa pracownicze, a za to grożą poważne kary i nie wierzę, że poważny pracodawca tak postąpi. Chcą Cię zastraszyć, żebyś nie wróciła po prostu...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

P.S.
Jestem 3 tydzień na szkoleniu, jest bardzo fajnie, nowi ludzie, nowa praca, ale już nie mogę się doczekać powrotu do Gabrysi do domu:zawstydzona/y:
 
Moniczka cieszę się Twoim szczęściem!!! Jak wrócisz będziesz nową odrodzoną mamusią!
Doriska coż Ci mam napisać. Szok... Ja jestem na wychowawczym i płacę karę 2500 zł. Bardzo poważna firma licząca się na rynku, wiedzą jaką mam sytuację w domu i nic. Pisałam odwoływałam się... właśnie dostałam umowę ugody. Jak nie zapłacę wniosą sprawę do sądu. Żyć nie umierać.
 
Fredka co za karę płacisz, za to że jesteś na wychowawczym:eek:

Moniczkaleg to co piszesz się zgadza tylko że to miałoby być za coś co zrobie, był u nas taki przypadek, że koledze podrzucili taki jeden dokumencik i poleciał a miał na pieńku z dyrekcją, ale powiem Ci że wezmę Cię za wzór i też coś poszukam, bo nawet jakbym wróciła to nie wyobrażam sobie pracy w takim miejscu,

tak się właśnie traktuje kobiety które dają społeczeństu nowych obywateli, smutne
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry