reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Olus Najlepszego!!!

Znow mam zaleglosci ... ale kompletnie nie mam czasu na kompa.Michalek jutro konczy roczek i teraz mamy sporo zalatwien bo w niedziele robimy imprezke a sama i tort pieke i wszystko organizuje.Jutro mnie czeka pompowanie 100 balonow :D moze nie pekne ;) jak tylko mi sie troszke "grafik" rozluzni bede Was czesciej odwiedzac. Buziaczki dla wszystkich naszych "duzych" WRZESNIACZKOW :)
 
A my imprezować będziemy w przyszłą sobote. Od czwartku mam urlop żeby wszystko przygotować. Już jesytem zmęczona na samą myśl hehe :) Dziewczyny powiedzcie mi czy kupujecie albo kupowałyście jakieś prezenciki dzieciom? Igi ma urodziny w środe a ja dalej nie mam pomysłu :/
 
Madzieńka my kupiliśmy krzesełko uczydełko i jest to bardzo sprawdzony prezent. Gabrysia bardzo lubi się na nim bawić, ostatnio wchodzi z nóżkami, a jak siada to tak zabawnie macha nóżkami i cała szczęśliwa, że siedzi sama:-)

Ja dziś po shopingu, kupiłam już na zimę Gabrysi kurteczkę i spodnie takie kombinezowate. W kurtce się zakochałam- jest mega niepraktyczna ze względu na kolor, ale trudno dokupię jeszcze jedną w rozsądniejszym kolorze. Tu są fotki, ale nie oddają efektu hi hi
glowny.jpgschemat3.jpg
 
Ostatnia edycja:
Madzienka a co to za krzeselko uczydelko ? ja jutro sie wybieram po kurteczke,ta co zakupilas jest boska!! Nati miala podobna jak byla mala :)
 
Witam!:)
Madzieńko- ja wstrzymałam się z kupnem prezentów. Poczekałam, aż otrzyma w prezencie- po to, aby się nie powtórzył:) W sumie to mamy większość pieniążków więc teraz to już tylko zdecydujemy co mu kupić:) Na pewno kupię mu klocki drewniane:)
Krzesełko uczydełko dostał w prezencie- bardzo lubi się bawić na nim-polecam!:) - Princi dla Ciebie link, zerknij jak to wygląda :
KRZESEŁKO UCZYDEŁKO PO POLSKU FISHER-PRICE OD SS (1223901772) - Aukcje internetowe Allegro
U nas mały siada boczkiem i zjeżdża trochę pupą:) Dla niego ten stoliczek powinien by z przodu a nie z boku:) Hihihih...

Moniczka- oj, co ja się mam z kurteczkami!:) Kupiłam już dwa razy i dwa razy oddałam. A to przy szyi za duża, a to za mała ( a taka śliczna była...). Dziś idę znów wymienić-mam nadzieję, że do trzech razy sztuka. W sklepie mały nie chce nawet myśleć o mierzeniu, dopiero mu wcisnę w domu- i tak muszę dlatego biegać w tą i z powrotem:) Kondycję wyrabiam:))))
Mam nadzieję, że dziś kupię już odpowiednią. Ale powiem Wam, że ceny kurtek mnie porażają... za 30 zł to rewelacji nie ma..a takie ładne to powyżej 70 zł! Jak dla dorosłej osoby!
Miłego dnia!
 
Moniczka kurteczka super :tak: ja wczoraj dla Wiki kupiłam taki oto płaszczyk:-) ale to tak jeszcze na jesień, na zime dopiero kupię później, czekam na nowe kolekcje hehe:-D
a wogóle to dzis mamy imprezę roczkową i mam jeszczę masę przygotowań przed sobą, później wstawię jakieś fotki, mam nadzieję że zamówiony tort będzie fajnie wyglądał ehh aż się boję hehe :-D
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 21
Moniaa Wójcik już kończy sprzedaż kolekcji zima 2010- więc załapałam się na ostatnie sztuki. Ale Wójcik to jest wyjątkowy pod tym względem, bo cała kolekcja generalnie przeznaczona jest na sprzedaż do Rosji. W ogóle uwielbiam Wójcika, tylko te ceny..............echhhhhhhhhhhhhhh Ale jak chcecie oko nacieszyć, to zapraszam na stronkę:
Wójcik
 
reklama
Witajcie, ja imprezkę mam za tydzień Alusi nic nie kupujemy z zabawek, bo goście przynoszą takie prezenty (zastrzegłam, że jak przychodzą to niech prezent sprawi dziecku radość a nie mnie czyli nie ciuchy, czapki itd) Ale ja korzystając z okazji kupiłam Alicji (i mamusi) CD The best kids ever - naprawdę polecam super piosenki jak włączam to Ala odrazu chce tańczyć, swoją drogą niezła z niej tancerka. Mąż twierdzi, że to dlatego że w ciąży za dużo oglądałam You can dance i Tańca z Gwiazdami ( tego ostatniego nie lubię za bardzo, ale oglądałąm czasami jak nie było nic innego i właśnie przy jednym z odcinków TzG 13.09.09 odeszły mi wody ha ha)
Tu link do tego CD można odsłuchać parę kawałków: The Best Kids... Ever! - muzyka - płyty CD i DVD - sklep muzyczny Merlin.pl
 
Do góry