reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

ja kochane też wałkuję temat jak odstawić od cyca, wyłażą bartkowi zęby 2, ssie w nocy co trochę, ok 2 razy a potem nad ranem śpi z cycem, jestem wymęczona, ale woda nie skutkowała, cytryna mu smakuje:) zlizał i pije dalej, a jak nie dam, to cały blok słucha rozpaczy i wrzasków! wiec daję, piję rano kawę a mały szczęśliwy, wiem, że może nie potrzebuje juz jeść, ale w ten upał mleka mu się w nocy chce, butli mówi dość. Widać mamy sie tulić jeszcze w nocy.
a na samodzielność jeszcze widać przyjdzie czas.
 
reklama
ja kochane też wałkuję temat jak odstawić od cyca, wyłażą bartkowi zęby 2, ssie w nocy co trochę, ok 2 razy a potem nad ranem śpi z cycem, jestem wymęczona, ale woda nie skutkowała, cytryna mu smakuje:) zlizał i pije dalej, a jak nie dam, to cały blok słucha rozpaczy i wrzasków! wiec daję, piję rano kawę a mały szczęśliwy, wiem, że może nie potrzebuje juz jeść, ale w ten upał mleka mu się w nocy chce, butli mówi dość. Widać mamy sie tulić jeszcze w nocy.
a na samodzielność jeszcze widać przyjdzie czas.
Karm szyszunko karm :-D, też miałam czas że ... ech oktylionowe pobudki w nocy, no nic poranny jej uśmiech i to że zdrowo się rozwija wynagradza mi wszystko. no więc jak Bartusiowi zębole do tego wychodzą to nie jest to dobry moment na odstawienie, super że chcecie się tulić w nocy i karmić i w ogóle :tak:.
 
Ja też podaje mleczko w nocy- i bardzo się z tego cieszę, że moje dziecko je:-) Bo to z reguły niejadek. Zawsze się budzi między 24 a 2 i zawsze robię mleczko:-) i Niunia śpi dalej do 7-8 i znów mleczko;-)
 
uffff - piszcie i róbcie tak dalej to miód na me uszy :-D

no a jeśli jakiś maluch sam (podkreślam SAM ) się odcycował/odbutelkował to tylko pogratulować :-D, natomiast te terrorystyczne, drastyczne pozbawione uczucia metody niejakiego/niejakiej jolef'a należy potępić. :wściekła/y:
 
Tak jest :-) Dziecko głodne, dziecko je!!! Wczoraj położyłam się bez kolacji i straaasznie burczało mi w brzuchu i nie mogłam zasnąć. Wstałam o 1 i zjadłam kromkę chleba. Dobrze, że nikt mnie nie brał na przetrzymanie:-D:-D:-D
 
ehhh dzieki dziewczyny :-)
Po dzisiejszej nocy i sprzeczce z Moim takich slow mi bylo trzeba. W takim razie bede szykowac mojej pannie amku, tyle ile bedzie chciala. Faktycznie moze to byc skok, znalazlam cos takiego na innym forum Skoki rozwojowe i z tego wynika ze u mojej Amelki wlasnie sie zaczyna.
Dwonie do ukochanego dac mu buzi na zgode przez telefon :-)
 
Mój Olcio jak przestał cycać to w ogóle pożegnał mleko bo sztucznego nawet nie dotknie. Próbowałam chyba wszystkie mleka jakie są na rynku i nic. A w nocy jak się przebudzi to pije wodę - z butelki. W ogóle jak już się przebudzi to raczej szybko zasypia. Bardziej jak ma jakiś skok rozwojowy to sie wierci i przewraca i postękuje, ale śpi.
A dziś byłam z nim u lekarza bo ma chrypkę. Gardełko ma lekko czerwone ale okazało się że ma pleśniawki! No szok! A ja nie zauważyłam...
 
reklama
ja tez jakos te metody nie pochwalam, jak mały wyje i rozpacza to jak mu nie podać piersi. U nas pierś jest i jeszcze jkedzeniem ale i uspokojeniem, wiec w nocy po całym dniu maluch tęskni za swoim "smoczkiem". Nie umiem wziąść go na przetrzymanie, tym bardziej że w dzień w ten upał mało je.
córcię mąż uczył samą zasypiać ok 10mż. jakoś poszło gładko choć i tak w nocy dostawała jeść, tutaj nie ma mowy o tłumaczeniu, wodzie zamiast cyca czy innych trickach, wiec chyba karmimy się do samego odstawiania.
potrzebne mi były wasze słowa, dziękuję!
 
Do góry