reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

mili, fotke brzusia daj :) porówna się z tym brzucholkiem wcześniejszym heheh
a tak wogóle to dziewczyny dobrze prawią, po wychowawczym pracodawca ma obowiazek przyjąć , następnie na L4 idziesz itd
pozdrawiam
 
reklama
Cooo???!! Dopiero teraz? To i tak szczęściara z Ciebie... Ja długo się nie nacieszyłam wolnością;-)
Faktycznie ale tu cicho dziś do kawy nie miałam co czytać. Alusi chyba wychodzą kolejne ząbki, bo dziś pobiła rekord jeśli chodzi o marudzenie. A tamte zęby nawet nie wiedziałam kiedy wyszły. Bidulka. Jeszcze 2 dni i ruszamy nad morze już się nie mogę doczekać!
 
O Monia widzę,ze u Ciebie nowy image??? Super wygladasz!Ja sie troszke obawiam,bo nie mam jeszcze okresu od porodu...jakies 2 m-ce temu przestalam karmic,a tu nic.Boje sie jak cholera.Biore tabletki caly czas,no ale mimo to mam stracha.We wtorek ide do gina.Czy to jest normalne,ze jeszcze nie dostalam??? Monia a ty kiedy przestalas karmic?
 
O Monia widzę,ze u Ciebie nowy image??? Super wygladasz!Ja sie troszke obawiam,bo nie mam jeszcze okresu od porodu...jakies 2 m-ce temu przestalam karmic,a tu nic.Boje sie jak cholera.Biore tabletki caly czas,no ale mimo to mam stracha.We wtorek ide do gina.Czy to jest normalne,ze jeszcze nie dostalam??? Monia a ty kiedy przestalas karmic?
dziekuje :)zdecydowalam sie na krutkie ciecie z czystej wygody hehe no a tak wogole to ja przestałam karmic jakos troszke ponad miesiac temu. jak pytalam ginekologa kiedy powinnam dostać okres to mówił że na to nie ma reguły i mogę dostać odrazu a mogę nawet jeszcze przez rok nie mieć okresu mimo ze nie karmie, bo organizm musi się spowrotem uregulować, mówił że może być też tak ze beda plamienia, albo że dostane niby normalny okres a w nastepnym miesiacu nie i zanim sie wszystko unormuje moze to troche potrwac i zebym odrazu nie panikowala ze cos nie tak, to zalezy od organizmu. Takze spokojnie napewno u Ciebie jest wszystko w porządku :)
 
Monia! ślicznie wyglądasz!
co do okresu to ja już mam od sylwestra regularnie co miesiąc. Karmić skończyłam na koniec kwietnia ale teraz jak Olo mnie gryzie np w ramię swoimi ząbkami w ilości 9 to się cieszę że to ramię a nie sutki
 
reklama
U nas chyba jakiś skok się zaczął marudzenie na porządku dziennym w wcale nie ma drzemki w dzień ani jednej czy to normalne??? ... Czekam na teściową i zbieram się do pracy :) Miłego weekendu :0) Zuzia miłego urlopu :)
 
Do góry