reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Wszystkiego NAJ dla Wiki z okazji 10cio-miesięcznicy:-)
Dziewczyny czy są jakieś sprawdzone herbatki czy coś innego na apetyt dla brzdąców?? Kurczę Gabi teraz je baaaardzo mało, a bryka niemiłosiernie i boję się, że straci na wadze ;-/
 
moniaa22 100!!! lat dla wiktorii.

moniczkaleg może to poprostu upał. Moze więcej pije i nie chce wtedy jeść szczególnie jeśli do picia dajesz soczki? A jak jej humor dopisuje to chyba narazie nie ma co się martwić!!
 
dziekuje wszystkim za zyczonka dla wiki :) Moniczkaleq moja mala tez ostatnio mniej je to chyba przez te upaly chociaz wczoraj tez malo jadla a wieczorem nie dosc ze zjadla 180 ml kaszki na dobranoc to jeszcze cyca sie dorwala. :szok: dziecko pewnie ak jak dorosly maa dni ze nie chce sie jesc w upaly azne zeby pilo, ja po prostu Wice daje coroz cos do raczki zeby tak podjadala to jakas buleczke, chrupka ciasteczko, ziemniaka z obiadu jak my jemy no i tak po trochu po trochu napelnia brzuszek
 
Wika dzisiaj obchodzi 10-tą miesięcznicę hehe :-)jeszcze 2 miesiace i roczek ojoj :-)a ja niedlugo lece do kosciola termin dopasowac do sali heh no i sie dowiedziec wszystko co i jak a wieczorem spotkanie z panem od orkiestry wtedy zostanie mi tylko fotograf i mam spokoj na jakies pol roku ;-)


To wystawny ten Roczek będzie ha ha Kościół, sala i orkiestra ulala;-);-);-)
Sto lat dla Wikuni!!!!!!
 
reklama
Wikunia Sto Latek i Zdróweczka Życze !!! :))

Oj roczki już tuż tuż ..... Ale ten czas leci ...

A my dzisiaj cały dzień w domu bo wiecznie pada. Młody wieczorem tak był śpiący że musiałam go "zmusić" do jedzenia kolacji. Ciekawe jak w nocy pośpi bo dzisiaj o 5 pobudka i już się bawić chciał hehe
 
Do góry