reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
kurcze ...z tymi prezentami dla mezulka to super pomysl... ze moj ma 30stke za rok to zdaze "uzbierac" te 30 prezencikow... :D brak mi tylko pomyslu na jakas imprezke...
A dzidzia nasza dostala juz min kaczuszke samoplywajaca do kapieli, zabawke, na ktorej przyciska sie guziczki z numerkami odpowiadajacymi obrazkom, wydajace dzwieki zwierzatek,..wiaderko z "narzedziami" do piaskownicy, pilke dmuchana z postaciami z kubusia puchatka, basenik dmuchany zeby mogla sie pluskac jak Bozia da nam wreszcie lato...itd..nie wspominajac juz o ciuszkach, bajeczkach, pieluszkach...... :)
 
szyszunka to męzus wiedzial kiedy wyjsc na swiat:-D pomysł extra z prezentami;-)

no a ja jak zwykle wieczorową porą wiec na zakonczenie dnia NAJ NAJ dla maluszków, zdrowka i usmiechów:yes:

ja pomysłu na konkretny prezent dla malca tez nie mialam ale szykujemy wlasnie dla niego pokoik taki jak chcialam:-)
 
No i jeszcze ja zdążyłam z życzeniami-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW, SAMYCH POGODNYCH DNI I DUŻO MIŁOŚCI, UŚMIECHÓW, CAŁUSKÓW!!!
My nie kupowaliśmy nic specjalnie na dzisiaj, Zuzia dostała niedawno sporo zabawek, które mam pochowane i będę je systematycznie wyciągać.
Mamy lecieć na wczasy w piątek, a Zuza się rozchorowała, ciekawe jak to się skończy. Dobrej nocki
 
Witam porannie!
U nas jakaś masakra dziś. :dry: W nocy istne szaleństwo- Borys kręcił się i wybudzał nieprzeciętnie, teraz od godziny marudzenie bo śpiący jest a spać nie chce:dry:. Jedno wycie. :dry: Chyba zwariuję...:wściekła/y::dry:
 
witam, u nas coraz spokojniej, wyszły dwie jedynki u góry wiec nocki już lepsze i marudzenia coraz mniej. dziś wyjeżdżamy do moich rodziców do Sieradza:) 300km mam do przejechania, ale myślę, że dzieci będa spały, mam tez nadzieje, ze uda nam sie wyskoczyć do Częstochowy na jeden dzień.
dlatego lecę sie pakowac, sprzatać i zmykam.
 
Szyszunka spokojnej i udanej wyprawy!
Ali nic nie kupowałam z okazji dnia dziecka. Ma tyle zabawek, że głowa może rozboleć z tego przybytku. Zresztą co tu oszukiwać mało kasy. A, że Ola ma dzisiaj urodziny wolałam się skupić na niej. Ala jeszcze nie rozumie a Ola bardzo przeżywa swoje urodzinki. Jak dostaniemy pieniążki od babci( bo zawsze daje na dzien dziecka) to kupię jej to
http://www.allegro.pl/item1049099833_chicco_2010_edukacyjny_chodzik_pchacz_2w1_tanio.html
A swoją drogą znowu jest przeziębiona. Dzisiaj przekasłała całą noc.
 
reklama
Do góry