reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

to prawda, najważniejsze, aby wszyscy zdrowi w domku byli, nie ważne jest nic inne!
a ja witam już wymęczona, rano otwieram oczy a moja córusia krzyczy "mamo-mamo, wszystko jest mokreeeeee" zasikała wszystko!!poduszkę, kołderkę, prześcieradło.....mąż dał jej rano mleczko bo prosiła a wieczorem nie zrobiła chyba siku!nosz wiec pranie z samego rana!

nic, teraz chyba łyk dobrej kawy i po "stresie".
 
reklama
czekamy z niecierpliwością
0558.gif
 
Oooo i my z Oliwierkiem witamy Cię Enka :-)
Kurcze z nowu mi ropnie wyskakują:szok::wściekła/y::-:)-:)-(Byłam dziś u ginekologa-mieniłam na innego i w sumie już teraz to nie wiem który lepszy:sorry2:O ropniach powiedział że to nic strasznego i że napewno nie jest to zarażenie przy porodzie gronkowcem więc gdzie ja to @#$#$$ złapałam:confused: z nowu czeka mnie chirurg itp ryczec mi się chce a jeszcze Oli strasznie nerwowy jest:-(Kurde same minusy wszystko idzie na opak.Myślałam że już się wyleczyłam z tego a tu lipa.
 
reklama
Witam wieczorową porą Jak dziś cudnie było na dworze , aż mnie ciarki przechodzą, że ma być jeszcze zimno bryyyyyyyyyyyy Ja dziś po shopingu :tak::tak::tak: Polecam wszystkim na zimową chandrę - w tamtym roku to sezon ciążowy był, więc bez polotu- to teraz można nadrobić;-)
Enka dawaj zdjęcia, też mam taką ochotę na wycieczkę i fundusze jakieś są nawet, ale kurczę mężowy nowa praca, Mama nie może bo Dziadkiem się zajmuję, a sama z Gabi nie polecę..echhh marzenia ściętej głowy:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Do góry