reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Dziekujemy dziekujemy :tak: I my również wszystkim solenizantom zyczymy NAJ NAJ

Kurcze kiedy te 6msc zlecialo :szok:

Mnie chorobsko dopadlo :-( juz mam dosc wszystkiego w nosie mi wierci az lzy leca gardlo boli z nochala cieknie :sorry2:

Co do krostek patrze dzisiaj nie ma :errr: no abba fatima były i ni ma.
na noc posmarowalam je sudokremem. hehe CUDOKREM ;-)
A juz sie tak zastanawialam bo i ostatnio upralam mu rzeczy pierwszy raz w loveli i od niedzieli zakladam mu pierwszy raz pieluszki happy. wiec ciezko by bylo dojsc od czego. A co do tych pieluszek to nawet jestem z nich zadowolona :tak: myslalam ze sa gorszej jakosci a tak jak pampersy maja zielony wklad tez maja "gąsienniczki" tylkoze na brzuszku i pleckach a nie przy rzepach no i sa wieksze takie obszerniejsze i maja wieksze falbany jak go rozlozylam to jak pampers starego :-D

Takze glutenu na razie nie odstawiam skoro zniknelo zobaczymy co bedzie po dzisiejszym obiadku.
 
Ja nie mam nastroju więc nie piszę ale czytać się staram na bieżąco.

Livia oby chorubska wreszcie was opuściły no i oczywiście 100 lat dla Misia!!!

My z Młodym znowu w szpitalu.... eh tylko sobie w łeb strzelić...
 
mulatka oj przytulam :> A co sie dzieje,ze znow w szpitalu ?? bedzie dobrze, glowa do gory ! :)) Macius jak bedzie czul ,ze ma silna mame,sam bedzie silniejszy!

livia ja tez bylam z Happy zadowolona :)
 
Dziewczyny czy któraś z Was używała Nystatyny dla dzieci na pleśniawki? Moja dostała chyba pleś. od antyb. i teraz tym leczymy i nie dopytałam dokładnie ile czasu mam to stosowac czy aż zniknie czy np. 7 dni??!! Gdzieś zaś wyczytałam, że ten lek to też antybiotyk, już cholera nie chciałam faszerować Alci tym wszystkim...

Pozdrawiam Was wszystkie gorąco:)
 
Mulatko a co się dzieje? Bardzo , mocno współczuje i życzę dużo zdrówka. a solenizantom, życzę dużo uśmiechów, radości i szczęścia. Swoją drogą może trzeba założyć wątek urodzinowy. Tylko patrzeć jak roczek naszym pocieszkom stuknie!
 
Dzięki dziewczyny! Maciek ma E.Coli w moczu i dostaje antybiotyki dożylnie stąd szpital. Już na sam widok osoby w białym fartuchu wszczepia się we mnie pazurami i wpada w histerię a wtedy sinieje, brak mu oddechu ( ujawnia się wada serducha) i zaczyna się kongo. Ja już psychicznie i fizycznie wysiadam... Nie ma chyba gorszego widoku niż twoje cierpiące, przerażone dziecko...
 
reklama
Zuzia Nystatyna to co prawda antybiotyk ale działający miejscowo, nie wchłania się z przewodu pokarmowego więc nie ma mowy o "faszerowaniu" i działa tylko na grzyby, więc jak masz przepisaną to stosuj bez stresu. Smaruj 3-4 razy dziennie do ustąpienia objawów a później jeszcze 1-2 razy dziennie przez kolejne 2 dni. Nie wiem czy ty karmisz piersią czy nie ale jeśli tak to smaruj sobie również brodawki bo tam też będzie grzybnia mimo że jej nie widać i nadkarzenia będą powracać. Wszelkie smoczki,zabawki -wszystko co mała bierze do buzi musisz sterylizować. A i koniecznie trzymaj rozrobioną Nystatynę w lodówce. Mam nadzieję że trochę pomogłam
new_blush.gif
 
Do góry