reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

ja tez niestety caly dzie sama:-( od pon do sob od 6 do 8:-(
ale juz walcze zeby po swietach soboty sobie odposcil-bo nie zadlugo Adas bedzie pytal co to za pan u nas siedzi w niedziele:-D

Moniczkaleg, liiviiia- a ja za to nawet jak do was pisze to jedna reka, a druga bujam wozek....caly czas cos....w domu bajzel:szok: wszedzie pranie do prania, do prasowania, no i jeszcze to ktore sie suszy.....deska do prasowania i zelazko to juz stale umeblowanie w duzym pokoju:-) jedynie jak mam gosci to czasami ja zloze-choc jesli to rodzinka albo bliscy znajomi to zostaje....wiec dziewczyny chcialoby sie powiedziec-ZAZDROSZCZE WAM-ale jak wiadomo zazdroscic nie wypada, no i brzydko, wiec GRATULUJE TAKICH GRZECZNYCH POCIECH:tak::tak::tak:

jakbym o sobie czytała:-D, siedzę przed kompem,bujam wózek, w dużym pokoju sterta prania na stałym meblu pokojowym czyli desce do prasowania i jak zwykle sama nawet dzisiaj o 4 rano pobudka ,mąż pojechał najpierw do Nowego Sącza potem do Opola i znowu powrót do Nowego Sacza i wraca jutro
 
reklama
moje dziecko juz spi:sorry: coś mu sie poprzestawiało. Po tej szczepionce tak płakał to i zasypiał wcześniej i teraz tak codziennie i wstaje przed 7 nie jest źle, tylko wszystko mnie boli bo mały ciężki ehhh

henrietta jakos musze sobie dawac rade bo z natury jestem strasznie porzadkowa :sorry: i szlag mnie trafia jak jest bałagan:rofl2: więc na głowie staje zeby wsztstko porobic hyhy mały dzis nawet na macie usnął bo mu się nudziło jak ja sprzątałam... biedaczek;-)
a i piekłam dzis babeczki pyyychaaaaa
 
justyna1980-aha no to wszystko sie wyjasnilo-ja karmie piersia to pewnie dla tego mam czekac az Adas skonczy pol roku ;-)
i koniecznie musisz sie podzielic z nami co zrobic aby miec dziewczynke;-):tak:

Sarenka27-sprobuje zmienic zabawki:rolleyes: ale mi sie wydaje ze problemem jest tez to ze w bujaczku jest na ziemi czyli jest nisko i nie widzi wszystkiego tak jak a na rekach z gory:laugh2:

moj maly dzis nawet ladnie spi:sorry: nawet mam czas na bb:rofl2:
 
No to już mamy swój klub Samotnych Matek;-).
Mój M dziś wrócił z pracy p 17, o 19 wykąpał małego i ...poleciał do .....mamusi..... (yyyyyy...);-);-);-) Bo wiecie, synkowi się stęskniło...heheheh;-);-);-)

ale obiecał mi wracając, że kupi karmi albo redsa;-)

No i naczytałam się dziś o nieśpiących dzieciach w nocy w necie. Przyczyną może być- mleko! :confused2: Podobno między innymi -właśnie powoduje rozdrażnienie w nocy, wybudzanie się itp... Czyli dokładnie nasz przypadek:confused2:. Wyczytałam, że może to być alergia pokarmowa... lub skłonność do alergii.:confused2: Tu by się wszystko zgadzało- bo ja jestem alergiczką, mój starszy synek też-jak był mały to właśnie musiałam przejść na mleko modyfikowane dla alergików...
No i teraz zastanawiam się czy próbnie zmienić mleko na HA...:confused2:
 
Syla mam ten sam problem , nawet dzis w nocy z m. rozmawialiśmy o tym moim umiłowaniu do porządków, czasem jestem wściekła jak mam burdel w domu ,ale nic na to nie poradzę,że źle się czuję w takim domu . Lubie miec wszystko na swoim miejscu i wtedy jest ok.
 
syla, henrietta-ja tez lubie porzadek i szlag mnie trafia jak widze ten bajzel......ale odkad mam Adasia-wszystko moze poczekac...on jest najwazniejszy:-D:rofl2: a mama mi powtarza DOM JEST DO MIESZKANIA A NIE DO SPRZATANIA:laugh2::laugh2: moj chlopak nigdy bagaganu nie widzi, bo jest balaganiarzem i wychodzi na to ze to tylko moj problem.....no wiec tez ucze sie tego nie widziec;-):-)
 
Anek ja jak bawie się z małym to tez nie zwracam uwagi na bałagan ale jak zaśnie to latam jak szalona.... potrafie szafke wycierac ze 3 razy hyhy .... wiem to już choroba:-D mój m też bałaganiaż ... raczej normalka u chłopów:sorry:
henrietta to tym razem witam w klubie " czyścioszków" i Anek również;-)
 
No to i ja się dołączam do samotnych mamuś mój m też wychodzi jak jeszcze śpimy a wraca bardzo różnie ale zawsze jest to wieczór no i jeszcze bardzo częste wyjazdy czasami na kilka dni :-( No ale co zrobić ktoś pracować musi:tak:

Jeśli chodzi o sprzątanie to jestem sama na siebie zla chyba jestem pedantką bo u mnie zawsze wszystko musi leżeć na swoim miejscu i być wypucowane i jak zmieni położenie to jestem wściekła, oczywiście m obrywa:tak: czasami starszy synio. I pech chciał że mam 3 facetów w domu:-), dwóch bałaganiarzy :tak:zobaczymy jaki będzie trzeci.:-D
 
reklama
Oli trzecia ciąża była jak najbardziej planowana i stosowaliśmy metody na dziewczynkę i jak widać się udało :-).
Plisss podasz mi te metody!!!Ale tak na chlopski rozum co:-p;-)Czyta sie to i owo, ale wszystko jest napisane tak po ksiazkowemu!!A jak bym chciala wiedziec, czy konkretnie na dziwczynke to przed okresem czy po-z doswiadczenia domuslam sie ze przed!!:-ppewnie bedziecie sie wszystkie ze mnie smialy ale co tam:sorry:
a mama mi powtarza DOM JEST DO MIESZKANIA A NIE DO SPRZATANIA:laugh2::laugh2::-)

Ja zawsze latam po domu i nawet potrafie pasc na kolanko i podniesc paproszek z dywaniu, tedy wlasnie M powtarza te slowa, ze dom jest do mieszkania; a nie do sprzatania:-p:laugh2::laugh2:


Dzis prasowanie, czyszczenie skor w salonie, jutro zmieniam posciel, pojutrze pastuej podlogi itp tak mam poplanowane bo moja mamusia przyjezdza do nas we wtorek o 8 rano juz bedzie :tak:jak sie cieszeeeeeeeee:-):-):-):-):-)
 
Do góry