reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Prici- wlasnie przeczytalam. moze Ty rodzisz w tej chwili:szok: trzymam kciuki;) ja juz 10 dni po i jeszcze mam w glowie na swiezo;) trzymaj sie TELEPATYCZNIE CI TO PRZEKAZUJE;)
 
reklama
Hej dziewczyny ;-) Tu siostra Princi...
Prosiła przekazać że leży sobie w szpitalu jak na Hawajach:-) Ktg jej zrobiły, jakieś skurcze są, ale pęcherza przebić jej nie mogą narazie bo ma za długą szyjkę..... kazali jej leżeć i powiedzieli że w ciągu 24 H się wszystko wyjaśni... masakra jakas ..:eek:
I kazała wam powiedzieć że chyba się na Listopadówki załapie hahaha:-D
Pozdrawiam:sorry:
 
Hej dziewczyny ;-) Tu siostra Princi...
Prosiła przekazać że leży sobie w szpitalu jak na Hawajach:-) Ktg jej zrobiły, jakieś skurcze są, ale pęcherza przebić jej nie mogą narazie bo ma za długą szyjkę..... kazali jej leżeć i powiedzieli że w ciągu 24 H się wszystko wyjaśni... masakra jakas ..:eek:
I kazała wam powiedzieć że chyba się na Listopadówki załapie hahaha:-D
Pozdrawiam:sorry:

biedna Princi .... ale trzeba przyznać ma poczucie humoru hehe
Pozdrów ją od nas :tak:
 
Trzymamy kciuki aby szybko jednak poszło, a na listopadówki sie załapie, ale innym razem:) myślę że to góra kilkanaście godzin do rozwiązania, a może już urodziła i tuli maluszka:)
 
Hej;-)
Dzieciaczek wasz ostatni będzie dzis wieczorem... o 17:50 przebija jej pęcherz więc mamy nadzieję że już pójdzie z górki....Dam znać wieczorkiem jak poszło... trzymajcie kciuki :tak:
 
reklama
witajcie dziewczyny jestem nowa ale dzieciaczka urodzilam we wrzesniu. przyjmiecie mnie do grona wrzesniowych mamusiek?


 
Ostatnia edycja:
Do góry