reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

A ja jakos nie chce cc bronie sie przed tym czym tylko moge ... jakos wole sie pomeczyc sama niz pozniej chodzic po scianach ...

No ale dziewczyny zawiodlam sie na was !!! No zadna sie wczoraj nie rozpakowala ??? !!! ;-)
 
reklama
ja byłam wczoaj u polożnej; zbadala mnie i powiedziala, ze główka wysoko i sie dzidziak na swiat nie spieszy...a termin na srode...3 dni!!! kurcze mać jasna...powiedziala, ze mam przyjsc w srode i bedziemy kombinowac...
ja tak marudze z jednej strony, że chce juz rodzic ale jak sobie pomysle ze mialby byc wywolywany ten porod to jakos tak dziwnie mi...
dzidzi chyba samo wie kiedy ma wyjsc na świat, a poza tym boje się, że jak będzie wywoływany to będzie długi i bolesny...

liiiviiia ja też objawów nie mam zero bezwzgledne....czop siedzi, skurczy brak...

moniczkaleg - ale Ci fajowo z Bąbelkiem juz :) zazdroszcze :)
 
ja byłam wczoaj u polożnej; zbadala mnie i powiedziala, ze główka wysoko i sie dzidziak na swiat nie spieszy...a termin na srode...3 dni!!! kurcze mać jasna...powiedziala, ze mam przyjsc w srode i bedziemy kombinowac...
ja tak marudze z jednej strony, że chce juz rodzic ale jak sobie pomysle ze mialby byc wywolywany ten porod to jakos tak dziwnie mi...
dzidzi chyba samo wie kiedy ma wyjsc na świat, a poza tym boje się, że jak będzie wywoływany to będzie długi i bolesny...

liiiviiia ja też objawów nie mam zero bezwzgledne....czop siedzi, skurczy brak...

moniczkaleg - ale Ci fajowo z Bąbelkiem juz :) zazdroszcze :)


Oj moze sie dzidzia zagapila i pomylila terminy ;-) trzeba czasem sie upomniec :-) Nie martw sie to ze wywolywany nie znaczy ze dlugi wywolaja ci skurcze i po sprawie ;-) jeszcze wlasnie przyspiesza bo tak to bys mogla i 2 dni pomalu przechodzic skurcze a tak przyspiesza i po sprawie ;-) mojej kolezance wywolywali i urodzila w 2 godzinki takze glowa do gory !!
 
Ja sie tak zastanawiam czy gin mi da skierowanie na badania jeszcze ... bo zadnego hbs i wr czy cos nie mialam :confused: wogole ostatnie badania w czerwcu ... wiec wypadaloby cos zrobic nie wiem czemu w tym tyg mi nie kazal przyjsc co byl ... Nie wiem wogole jak on to kmini .. mogl mi dac skierowanie zanim szedl na urlop przeciez juz bym mogla rodzic i co tak bez aktualnych badan ??? :confused:
Teraz sie pewnie zacznie jezdzenie a to wizyta a to badania a to wyniki moze usg ... a ja nie mam juz jak sie tam dostawac bo sama sie boje jezdzic na taxowki kasy tyle nie mam :-( a jak trzeba mi jechac to kazdy zajety albo w pracy :-(
 
Witam Was dziewczyny porannie.

Ja już nie śpię,za oknem ładna pogodna i wreszcie trochę chłodniej.Jutro mam wizytę u swojego gina w szpitalu - wraca z urlopu - zobaczymy co powie.Dzieci jak narazie nie pchają się na świat a to już 38 tydzień.Narazie dużo leżę i odpoczywam.Ciekawe co słychać u wrześniówek które się ujawniły na forum "poznajmy się" i nie dają o sobie śladu życia.Przecież jest Nas w sumie około 150.Trzymam kciuki za Alex,Naftanalka,Sylę i Szyszunkę.Ujawniłam się na naszej klasie i wysłałam Wam zaproszenia dziewczyny.Miłej niedzieli bez rozpakowywania - przecież w końcu wrzesień zaczyna się dopiero we wtorek ;-)a my jesteśmy wrześniówki jakby nie było :-)
 
Witam Was dziewczyny porannie.

Ja już nie śpię,za oknem ładna pogodna i wreszcie trochę chłodniej.Jutro mam wizytę u swojego gina w szpitalu - wraca z urlopu - zobaczymy co powie.Dzieci jak narazie nie pchają się na świat a to już 38 tydzień.Narazie dużo leżę i odpoczywam.Ciekawe co słychać u wrześniówek które się ujawniły na forum "poznajmy się" i nie dają o sobie śladu życia.Przecież jest Nas w sumie około 150.Trzymam kciuki za Alex,Naftanalka,Sylę i Szyszunkę.Ujawniłam się na naszej klasie i wysłałam Wam zaproszenia dziewczyny.Miłej niedzieli bez rozpakowywania - przecież w końcu wrzesień zaczyna się dopiero we wtorek ;-)a my jesteśmy wrześniówki jakby nie było :-)

Dzięki Romcia:-) a tak swoją drogą to cierpliwe masz te córeczki:tak: to wiedze ze jutro dzień wizyt... czekamy na wieści:-)
livia ja bym na twoim miejscu sama prywatnie zrobiła te badania bo z tego co piszesz to z czerwca są troche nieaktualne te wyniki. WR też można prywatnie zrobic i wiem że to jest wymagane badanie. Mi tez gin nie dawała żadnych skierowań... ja poprostu raz w miesiącu sama sobie badania robiłam prywatnie:tak:
 
oo moniczka...fajnie że się odezwałaś..Walcz walcz z tym mleczkiem:tak::tak::tak::tak: może się uda

Romcia...ale sie kobieto trzymasz:szok::szok::szok::szok::szok:

No ja też zagladam z nadzieję że jakaś się tu rozpruła ale widzę że cisza przed burzą co??

miłego dnia

mojemu młodemu też się nie spieszy a termin Dzisiaj:-):-):-):-) przynajmniej ten wg OM
 
Witam się i ja weekendowo.U mnie też ok i cisza.Wszystkie bóle, skurcze i kłucia minęły jakby ich zupełnie nie było. Dołaczam do dziewczyn które mają jutro wizytę, musze tylko z rana zrobić wyniki.Ja mam ten komfort że datę cesarki mam już wyznaczoną więc odliczam dni, a im ich mniej tym mniej mi się spieszy ;-)
 
Witam :-)
Ja jutro również powędruję do przychodni zrobić ostatnie badania krwi i moczu (mam skierowanie od mojego gina) ... no a w środę (jeśli zdąże oczywiście) mam wizytę.

Wogóle dzisiaj pierwszy raz od wieluuuu dni jestem w miarę zadowolona z pogody :happy:
 
reklama
MONICZKA i ja bardzo zazdroszcze posiadania Maleństwa w domku i życzę wszystkiego dobrego!!!
U mnie nic się nie dzieje poza strasznie wypinającym i napinającym się brzuchem.Ta moja dzidzia jest zle ułożona bo poprzecznie i może dlatego jest to takie uciążliwe.Brzuch stosunkowo niewielki ,córcia ma ponad 3 kg to miejsca mało więc jak się rusza to brzuch mi rozrywa.Boję się ,że już się nie odwróci.Ja również jutro mam wizytę i bardzo się denerwuje czy dostanę skierowanie na cesarkę czy będę miała rodzić naturalnie mimo takiego ułożenie bo jeśli tak to nie będzie łatwy poród.Jak tylko się czegoś dowiem dam znać.
Trzymajcię sie pozdrawaim i życzę miłej niedzieli!!!!
 
Do góry