reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Enka o tak...faktycznie w basenie czuje sie rewelacyjnie :) i najlepsze jest to, ze jest to taki spokojny wysiłek. Mięśnie pracuja a Ty czujesz sie rewelacyjnie. I jest duuuuużo lżej :-):-):-)
Siwaq witamy serdecznie...czytaj i pisz :) zawsze to weselej.
Ciania ja staram sie o tych ćwiczeniach Kegla pamietac codziennie. Chociaz różnie z tym jest. Może codziennie rano bedziemy sie same do tego tutaj motywować?? Łatwiej bedzie pamietac tym bardziej że to zabiera tylko kilka minut. I dzieki za info o tym masażu :tak::tak:
 
Witam wszystkie wrześniowe mamusie:-)
Czytam to forum od długiego czasu ale jakoś trudno było mi sie zebrać żeby coś napisać:zawstydzona/y: Zostane mamą już czwarty raz , a wiekszość z Was po raz pierwszy.
Mimo to bardzo lubię tu zaglądać:-) Jeśli mogłabym w czymś pomóc to piszcie :-) Pozdrawiam życze miłego dzionka:-)
 
Witam nowe mamusie na forum:)
Ja dokładnie 8 lat temu byłam już po -Laura urodziła się o 6 rano w szp.Żeromskiego-temperatura przekraczała 30C w cieniu...Na ip.zgłosiłam się po23 w nocy -akcji ostrej nie było ale wody sączyły mi się cały dzień więc kazali przyjechać.Laura ważyła 3650 i miała 56cm.Miło powspominać:)))
Senna jestem od rana i najchętniej bym leżała caly dzień ale zaczynamy malowanko i muszę pomóc małżowi :)
Miłego dnia:)
 
:happy2::happy2:rowniez witam wszystkie nowe-wrzesniowe mamusie

Ja dzisiaj jestem jakas taka nie do zycia... nie mam sily na nic...i krece sie po domu jak zagubiona...
tak wlasnie zdalam sobie sprawe ze jesli prawdziwa data porodu jest u mnie 6.wrzesnia to zostalo tylko 30 dni... :szok: .... ale wierze ze bedzie to 13 wrzesnia...dobra..udaje ze wierze :-D
 
siwaq... hehe... ja to wiem tylko tyle, ze co zdjecie usg to inna data,...takze zaczynajac od 6, konczac na 13, a dzidzia i tak sama sobie wybierze kiedy bedzie chciala sie juz pokazac :D
 
reklama
Olgha tylko sie nie przemeczaj podczas tego malowania...spokojnie.
I az sie usmiecham jak piszesz o tych wspomnieniach...same pozytywy. to praqwda, że pamieta sie po porodzie same dobre rzeczy?? Ból odchodzi gdzies daleko i jest tylko wszechogarniające szczęście?? udanego swietowania :-D:-D:-D
 
Do góry