reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Hej Laseczki!Witam nowa mamusię na forum:)
Dziś naszczęscie wyspana,nie mogę się poprostu objadać wieczorkiem bo wtedy brzuszek boli okropnie.Narazie obowiązkowo męcze koszyk malin i słonecznika .
Nie denerwujcie się grozbami lakarzy że jak sie nie obróci do 36tc to cc !Też mnie tak straszyli i obydwie panny kilka dni przed porodem się ustawiły odpowiednio:-)
Nie ma też co sie schizowac gadaniem niektórych położnych,stres to to czego najmniej teraz potrzebujemy a poród i tak będzie taki jak ma być.
Po wczorajszej lekturze tego posta:
mój dobry poród :) (długie) - Dobry poród - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

miałam sen że też urodziłam w domu ,expresowo i bezboleśnie zdrowego synka:)
Jutro kupuję herbatkę z liści malin i zaczynam regulrnie popijać-nad wiesiołkiem myślę bo w sumie przy 3 porodzie to może mi tak właśnie przyspieszyć jak tej babeczce .Wolałabym mieć trochę czasu na dojechanie do szpitala jednak:)
Jutro wizyta u dżina ,dobrze ze w wakacje kolejek nie ma bo obawiam sie września -wizyty co tydzień:baffled::baffled::baffled:brrrr...
Zaczynamy powoli malowanie w domku więc wesoło będzie.
 
reklama
:szok: co prawda nastawiam sie ze moge wczesniej urodzic ale jeszcze nie teraz mam nadzieje ze w 36 tyg nie ma juz takiego duzego zagrozenia dla dziecka bo to juz chyba 9 msc tak jakos dziwnie z tymi miesiacami niektore maja po 5 tyg niektore po 4 wiec nawet nie wiem kiedy 9 sie zaczyna gdzies wyczytalam ze wlasnie w 36 dlatego trzymam sie raczej tygodni niz miesiecy. Ja ostatnie usg mialam w 32 tyg i tez bylo glowka w dol wlasciwie jak robilam jeszcze wczesniejsze to tez glowka na dole byla chyba mam jakies leniwe dziecko ;) oby nie zachcialo sie mu zmieniac na sam koniec ;) mi lekarz nie chce powiedziec jaka plec :( ale z jednej strony to fajnie miec taka niespodzianke przy porodzie a z drugiej mam juz dosyc ubranek w neutralnych kolorach ;) Zmartwila mnie troszke niska waga z tego ostatniego usg wazylo 1495g niby dziecko teraz szybko przybiera ale czy wasze mialy podobna wage ok.32 tyg?? Nastepna wizyte mam dopiero w 38 tyg wiec nawet nie wiem czy bede jeszcze miala usg
 
U nas jedyne co dobre u tych lekarzy to wizyta na godzine... i w kolejkach sie nie stoi.. :-D:-D:-D

Zanim sie dowiezialam,ze to bedzie dziewczynka 3 razy mi sie snilo,ze chlopaczek.. a pozniej nagle cyk... i juz nie mam snow o dzidzi.. hm..:baffled: a moje sny zazwyczaj sie sprawdzaja,a nie ze na odwrot..:blink:
 
liiiviiia no ja jestem z tych pechowych , ktore mialy 2 usg (i 3 w Polsce) i nie podaja mi wagi dziecka.. ani nic.. bo skad maja to wiedziec jak nie robia usg :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a czy jest glowka na dol to tez rekami badaja... :sorry2: Nom, takze ja nie wiem ile wazy moja dzidzia.. :sorry2:
 
witajcie południowo!
ja niestety noc mam z głowy. Nie wiem czy mi się udało przespać ze2 czy 1 godzinę. Zjadłam wczoraj malutki kawałeczek cebuli i myślałam,że w nocy umrę. Obudziłam się z takim bólem,paleniem przełyku i płuc, że myślałam że mam ich zapalenie. Mała waży chyba jak słoń, bo kręgosłup odmawia mi posłuszeństwa i do tego ta paskudna rwa. Dobrze, że teściowa wzięła Olę na kilka godzin. Zaraz spróbuję położyć się i przekimać. Może poprawi mi się nastrój. A co do ciepła. Zapowiada się upalny warszawski dzień. Ble.
 
liiiviiia no ja jestem z tych pechowych , ktore mialy 2 usg (i 3 w Polsce) i nie podaja mi wagi dziecka.. ani nic.. bo skad maja to wiedziec jak nie robia usg :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a czy jest glowka na dol to tez rekami badaja... :sorry2: Nom, takze ja nie wiem ile wazy moja dzidzia.. :sorry2:

Hej
no ja mam dokladnie taka sama sytuacja:baffled:
ogolnie nie znam detali tylko na podstawie wymiarow brzucha-okreslila mi wielkosc dzidzi uzywajac wykresu na kartce-haha, moze i powiedziala prawidlowo?
czy ty mozesz wybrac sobie sposob porodu np w basenie czy cesarka?
 
Hello:blink: Ja też na szczęście dzisiaj troche pospałam w nocy, obyło się bez wstawania więc pelen sukces:tak: Ale wczoraj to miałam takie bombardowanie od maleństwa, że co i rusz między nogi spoglądałam czy aby mi coś nie wypadło:szok::szok: Ojojoj, nie wiem co za relokacje tam były przeprowadzane, może się obracał albo co:sorry2: Jak mnie najdzie to jeszcze dzisiaj gina nawiedzę coby sprawdził co tam jak tam:tak: W sumie to myślałam że teraz wizyty to będą już co tydzień a widzę że nadal co dwa, a tu się człowiek stresuje jak tylko coś jest inaczej niż dzień wcześniej:sorry2::sorry2:
 
witam popołudniowo:-)
ja dziś wogóle nie spałam a to dzieki mojemu mężusiowi:confused: troszke chyba za duzo wypil z kolegą:blink: i miałam z nim przeboje:happy2: teraz to się z niego śmieje ale w nocy troszkę sie z nim naciągałam zeby usnął i teraz boli mnie brzuś.... ale rano dostał kazanie roku :angry:i poszedł do pracy....
a ja lece wstawie ostatnie pranie dzidziusiowe bo jest ładne słoneczko:tak: i chyba musze sie wziac za te pakowanie bo jakos mi nie po drodze:confused: a termin z usg wypada na 28 sierpnia:szok: to musze sie pośpieszyc ....
miłego dnia
 
liiiviiia witam w klubue nie znających płci :) ja też nie wiem. poprzednio urodziłam synusia i teraz mi mówią, że wygladam tak samo jak w poprzedniej ciąży i mi wmawiają chłoptasia ale nie wiem. co będzie to będzie byle zdrowe :) choć taka mała córunia by mnie zadowoliła:) mój tata to tylko chodzi po marketach i wybiera jużna przyszłosć zabawki typu kosiarka, narzędzia itd a ja bym wolała wózeczek i laleczki :) ale jak to mój tata stwierdził "co z takimi lalami się da zrobić? nic a takie narzędzia to nirmalnie mały mc gyver":sorry2: mój brat się zdeklarował podarować bobasowi swoją maskotkę, którą ma od 2 roku życia czyli już 16 lat ma ta małpka. także miło z jego strony :) mam nadzieję, że będzie dobrym wujkiem:sorry2: choć czasem po jego tekstach i pytaniach mam wątpliwości czy on jeszcze rozróznia roboty i maszyny od ludzi. z zawodu mechanik samochodowy to nawet do wózka dzicięcego patrzy od strony resorów amortyzatorów itd ;)
 
reklama
witam nową mamusię, ja w przesądy nie wierzę i już od kilku dni stoi przygotowane łóżeczko a w środku na razie misiu w pampersie - to pomysł mojej córki-a my tylko zaglądamy do niego i czekamy.Ubranka poprane tylko czeka je prasowanie. I cały czas mi się śni mały tylko nie widzę buzi.
 
Do góry